A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
A honlap felső része...
chapwees
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 61 | 13:48
Üdv. Olyan gondom lenne hogy a Header alsó részén található beépített szövegek : Nyitólap, Regisztráció, Belépés stb. áthelyezését nem értem. Tehát bal oldalra szeretném kicsit csúsztatni, hogy ne lógjon bele a képbe. Megoldható ez?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 62 | 14:39
chapwees, tudnál kódot küldeni? Mert ha most beírok neked egy html kódot azt nem fogod érteni
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 63 | 16:48
chapwees, kérlek olvasd el amit mindenkinek el kell olvasnia, különben nem tudunk segíteni a bajodon!
Köszönjük! sad
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Segítség kérés szabályai
chapwees
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 64 | 05:36
Problémámra egy kis értetlenkedés után megoldást találtam.
no-repeat;font-size:7pt;padding-left:150px;padding-bottom:10px;">
Ez volt a kérdéses rész, csak nem értettem az elején. sad Elnézést a felesleges kérdésért.
Krisztina
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 65 | 09:30
Raziel70!! Köszönöm a felvilágosítást!!! mostantól lelkesen használni is fogom a "kezecskét"!!! biggrin
"... Nos, akkor minden megtörténhet!..."

http:// deltarockband.ucoz.hu
http://readerbook.ucoz.hu
http://fanfic.ucoz.hu
Ata97
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 66 | 13:35
Üdv! Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet megváltoztatni fent az Én honlapom feliratot? Meg azt is, hogy a sablon felső részét, ahova a World of Warcraft felirat van írva, meg a fölötte lévő kép, hogyan lehet megváltoztatni, hogy a sablon maradjon? És aki már megint azért ideges mert mert erre a kérdésre is van válasz, annak mondom, hogy sokféle módon beírtam a keresőbe, de nem találtam egyikre se a választ. Az Ucoz szerintem nagyon jó, csak a fórumon ha megkérdeznek valamit akkor nem segítenek neki, hanem megkerestetik vele millió téma és hozzászólást között, ami több órába is bele telik. sad Én ezen a stíluson változtatnék, mert egyik oldalon sincs így. És az a többi oldal az mind sikeres, mert ők nem kerestetnek a kérdezővel több százezer hozzászólás közül, hanem kedvesen válaszolnak rá. Ennyi lenne a mondandóm. Ha valaki tud a kérdésemre választ az ne kerestessen, hanem válaszoljon. Köszönöm.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 67 | 14:30
Ata97, akkor ezt figyeld ki:
Quote (Ata97)
És aki már megint azért ideges mert mert erre a kérdésre is van válasz, annak mondom, hogy sokféle módon beírtam a keresőbe, de nem találtam egyikre se a választ.

Hidd el nekem, ott van az!
Quote (Ata97)
Az Ucoz szerintem nagyon jó, csak a fórumon ha megkérdeznek valamit akkor nem segítenek neki, hanem megkerestetik vele millió téma és hozzászólást között, ami több órába is bele telik.

Hát ez igazán sajnálatos. sad De ne várd el tőlünk, hogy mi keressük meg neked, ami téged érdekel! Akarsz honlapot? Dolgozz meg érte! Akik az elsők között voltak, azok mit gondolsz miféle segítséget kapott? Német, meg angol fórum oldalakat bújtunk, beleástuk magunkat a rendszerbe. Mi szakítottunk rá időt, hogy legyen honlapunk!
Én ezt tudom válaszolni Neked!
Fiatal vagy, szerintem a nyári szünetbe belefér egy kis önállóság. Meg amúgy is...
De ez nem csak rólad szól, nem csak neked szól. Ez általános. Itt nincs amolyan "pofára megy" dolog.
Én ezért egy büdös petákot sem kapok, hogy itt írogatok Neked! Csupán segítő vagyok, aki a saját szabadidejéből vesz el, hogy Veled foglalkozzon!
Most lehet felháborodni barátom... angry

Mellesleg ajánlom figyelmedbe a következőket: (ha még nem olvastad volna, tedd meg)
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Segítség kérés szabályai
FBS
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 68 | 10:47
Sziasztok én nem tudok rájönni hogy hogy lehetne egy olyan mozgóképet létrehozni ami a honlapomról szól!!???És azt szeretném még megkérdezni ,hogy amikor kész a saját mozgókép azt hogy lehet ide beilleszteni és amikor rá kattintunk
akkor megnyíljon?? Előre is köszönöm szépen ! Üdv : PaliBá

www.setrow.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 69 | 18:04
kisbari
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 70 | 18:31
Megtudná valaki mondani, hogy hogyan lehet fejlécképet változtatni? help A válaszokat előre is köszönöm! yes
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 71 | 19:29
Quote (kisbari)
Megtudná valaki mondani, hogy hogyan lehet fejlécképet változtatni?

Természetesen! Egy kis segítség!
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Segítség kérés szabályai
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 72 | 15:30
sziasztok
Használtam a keresőt mind a 2-őt de nem találtam a választ, ha mégis van a kérdésemre válasz a fórumon akkor bocsánat.
Az lenne a kérdésem, hogy:
a bannert ki-i lehet cserélni ami a témával jár, amikor kiválasztom az adott témáját az oldalnak.

Hozzáadva (26.10.2011, 15:30)
---------------------------------------------
Előre is Köszönöm.[b]


Kerberosy
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 73 | 21:13
Hello all!
Lenne egy problemam lehet hogy evel a gondal le egek de ez most mindegy.A PROBLEMA az hogy felul azt irja az en honlapom barmit is probalnanki nem tudom azt megvaltoztatni.Jo lenne ha valaki tudna segiteni.
Koszonom elore is. biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 74 | 21:16
Kerberosy, olvasd el ezt itt! angry
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Kerberosy
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 75 | 21:28
Evel nem segitettel
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
Keresés: