A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
A honlap felső része...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 76 | 22:01
Kerberosy, megértetted ami ott volt? Akkor azok alapján használd kérlek a Fórumot!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Kerberosy
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 77 | 15:23
Ijen moderatort nem kapni valaszt a kerdesemre
angry
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 78 | 15:37
Kerberosy, van válasz csak keresned kéne, de te erre is lusta vagy.
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 79 | 16:53
Kerberosy, használd a honlap felső részén található Kerés1 funkciót,
ezt írtam be kulcsszónak: "én honlapom"
nagyon sok találat lett, itt láthatod: http://forum.ucoz.hu/search/?q=%C3%A9n+honlapom&m=site&m=forum&t=0
keresd meg azt a találatot, ahol választ kapsz a kérdésedre.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 80 | 13:07
Sziasztok!
Illesztenék be róla képernyőfotót, ha lehetne, ehelyett íme, az oldalam címe: www.irjunk.ucoz.hu.
A kérdésem: hogyan tudnám a felső részben a zavaró fehér csíkot eltüntetni a sablonba beillesztett kép két oldaláról (bal-jobb).
Minden képszegély nulla képpontra van állítva, mégis megjelenik.
A saját monitorom felbontásához tudom úgy illeszteni, hogy alatta a cellák széleihez illeszkedjen, de persze másnál, más felbontáson máshol lesz.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 81 | 16:37
honlap kinézet-->css
.mframe-be megkeresed ezt a kettőt és kitörlöd.
border-right
border-left
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 82 | 03:20
Köszönöm, megcsináltam. Ugyanezen honlapnál, ugyanilyen egy pixeles fehér csíkom van még a fejrész és az alsó rész között. Kérlek annak a CSS-ét is mondd!
Ezer hála!

Hozzáadva (24.11.2011, 01:52)
---------------------------------------------
Bocs, közben lehet, hogy rájöttem, hogy az nem is a fejrészhez tartozik, hanem én hagytam az oldalnként megcsinált html-ben, a felső celláknál szegélyként...

Hozzáadva (24.11.2011, 02:20)
---------------------------------------------
...nem, mégsem tudom a cellák pereménél állítani, úgyhogy kellene a segítség...

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 83 | 14:39
background="/.s/t/181/1.gif"

Sablonrészek gyors cseréje, többsoros
Mit cserélni:
Code
background="/.s/t/181/1.gif"


A mire cserélnit meg hagyd üresen.

De elötte csinálj egy sablon mentést.
rézgróf
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 84 | 21:32
sziasztok!tegnap regisztráltam és létrehoztam egy honlapot viszont ma egy fehér csík jelent meg rajta és nem tudom eltüntetni pedig szinte minden megoldást kipróbáltam amit a a forumon találtam a honlapom címe:profit-partners.ucoz.hu nézzétek meg .előre is köszönöm

Hozzáadva (30.11.2011, 20:32)
---------------------------------------------
köszönöm időközben megoldottam lecseréltem az egész sablont cool


live-makemoney.org
Dzsona
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 85 | 13:26
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a honlapszerkesztésnél a hozzáadás fülben mi az az oldalszerkesztő ??? az mit csinál ??
attila19931
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 86 | 03:59
Üdvözletem mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni, mert olyan gondolm van, hogy ha a fejlécben a felesleges dolgokat kitörlöm és berakok egy képet, akkor az egész oldal elcsúszik teljesen bal oldalra. Mit lehet ez ellen tenni? Hogyan tudnám ezt kiküszöbölni? A választ előre is köszönöm!

Attila.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 87 | 14:11
attila19931, szerintem a honlap felső részének a kódjának a végére illeszd be ezt: <div align="center">
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 88 | 21:10
Szerintem a <div align="center"> kódot a fejlécnek(a honlap felső része wacko ) az elejére, és a végére ezt: </div>
attila19931
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 89 | 15:03
1world, drhflany, köszönöm a segítséget, de már megoldottam CSS módban.
Rupett
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 90 | 14:21
Sziasztok
a következő kérdésem lenne : Hogyan lehet megváltoztatni a Honlap felső részén levő szöveg méretét és esetleg színét, és esetleg még a szövegdoboz átlátszósága stb. ?
A szöveg amire gondolok: "Capitalcity egy város ....." a weblapon megnézhetitek a szöveget amire a kérdés utal
a weblap címe : www.capitalcity.ucoz.hu
az itt lévő fórumon is keresgéltem már de nem találtam választ a kérdésemre, aki tud segítsen smile
A válaszaitokat előre is köszönöm

by: RuPett
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
Keresés: