A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
A honlap felső része...
MediaCross
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 12:29
DaveedBrown, DaveedBrown,
Jó napot kívánok!
Lenne egy kis problémám. Ez az alábbiakban leírt lenne:
Mindenhol megnéztem, de nem találom azt a funkciót, amivel le tudnám szedni az oldal tetejéről (fejlécéről) azt a szöveget, hogy "Az én honlapom"
Lehet, hogy ezt csak én néztem el, de nagyra tartanám, ha tudnának segíteni, mert szerintem nem néz az ki jól, ha ott van szöveg.
Nagyon hálás lennék, ha erre tudnának válaszolni minél hamarabb.
Előre is nagyon szépen köszönöm!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 12:59
MediaCross,
Először is, készíts biztonsági mentést! Kötelező, ha én mondom!! biggrin (Saját menü->Honlap-stílus->Sablon biztonsági mentése)
Bekapcsolod a Szerkesztő módot (adminbar /lap felső része/-> Szerkesztő-> szerkesztő bekapcsolása)
Ha minden jó, akkor egy kicsit át fog változni az oldal (csak neked, a látogatók ezt nem látják), a fejléc alatt van egy vékony szürke vonal a közepén egy csúcsára állított háromszöggel, arra katt rá, ott válaszd a második ikont ha megnyílt a szerkesztő, akkor keresd meg az "Az én honlapom" feliratot. (ha firefoxod van, akkor ctrl+F-fel ki tudod keresni) Azt átírhatod amire akarod, vagy törölheted is.
Ha végeztél, akkor mentsd le ("Ment" gomb) És lépj ki mentéssel a szerkesztő módból! (adminbar-> szerkesztő->Változtatások mentése)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Kedd, 2010.07.13, 13:07
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 19:58
De az is elég ha már szerkesztő módban vagy, hogy a szövegre kattintasz. Ekkor átváltozik "átírhatóvá" biggrin
DjGeryson
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 09:31
Valaki tudna segiteni hogy tudom átirni az "Az én honlapom" feliratot felül? Elöre is köszi:)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 13:01
Már nem egyszer le lett írva a fórumon!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 21 | 13:32
Kedves DjGeryson!
Kérlek olvasd el a Fórum Általános tájékoztatóját, mert abban bizony nagyon sok információt találsz.
Külön is leírom, hogy a Fórum keresője nagyon jól működik!
Egyébként meg DaveedBrown megadta a választ!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 22 | 13:35
DjGeryson, pontosabban az üzeneted felett 3.-4. post pont evvel foglalkozik
Velvet66
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 17:07
Sziasztok, nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha hozzáadok oldalakat a honlapomhoz, a felsőrészben látható képeket nem jeleniti meg. (Vagyis nekem a főoldalon képekből áll a logo és a header) de ezeket a hozzáadott oldalakon nem jeleniti meg.
Mivel tudom ezt korrigálni
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 24 | 17:15
Szia! Esetleg tudnál linket adni a problémás oldalhoz? Hátha segít.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 25 | 18:19
Quote (Velvet66)
Mivel tudom ezt korrigálni

Először is azzal, hogy elolvasod a mindenkinek ajánlott tájékoztatónkat, ami a fórum összes oldalán megjelenik.
Ott, felül, az a szép piros szöveg! biggrin
Miután meg vagy az olvasással, gondolkozz el azon, mi hiányzik abból, amit írtál az előbb!?
Nos ha megvan a válasz, akkor mi is jobban tudunk segíteni Neked! yes
Olvasásra fel, Közlegény! biggrin
(És ezt minden rosszindulat nélkül írtam! )
Velvet66
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 18:50
szia !
igen: http://operettmiskolcz.ucoz.hu/ és ezeken az oldalokon nem jelenik meg a felsőrész, informáciok a honlaprol, karácsonyi előzetes, elérhetőség, kapcsolat, ezeken az oldalakon nem jelenik meg a fejléc. Előre is köszönöm a segítséget
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 27 | 19:01
Na látod!? Így már megy is a segítség! A vakok országában egy látó a király! biggrin
A főoldalon a kép linkje ez: (a bal felső díszes kép) http: //operettmiskolcz.ucoz.hu/operett/sdiszbfelso.png
Míg a többi oldalon a kép linkje ez: http: //operettmiskolcz.ucoz.hu/index/operett/sdiszbfelso.png
Meg ez: http: //operettmiskolcz.ucoz.hu/index/karacsonyi_musor_elozetes/operett/sdiszbfelso.png
És ez: http: //operettmiskolcz.ucoz.hu/index/elerhetosegek/operett/sdiszbfelso.png
Meg még ez is: http: //operettmiskolcz.ucoz.hu /index/operett/sdiszbfelso.png
Remélem látod a különbséget! smile
Ennyi helyen nem szerepel a kép a tárhelyeden! A linkeke javítsd ki a legelső linkre és jó lesz. smile
Velvet66
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 19:06
Quote (raziel70)
Olvasásra fel, Közlegény!

Elolvastam de ott erre nem találtam semmit:( szval a probléma még mindig fenn áll:)
És nagyon szépen köszönöm, előre is a segítséget. biggrin

Hozzáadva (22.09.2010, 19:06)
---------------------------------------------

Quote (raziel70)
Remélem látod a különbséget!

látom, de azt az /index/ valamit hogy hozom létre mert eddig nem sikerült, vagy hogy tudom megoldani hogy lássa, már póbáltam de nem jön nekem össze, ezért fordultam magasabb hatosághoz:) mert én vak is vagyok meg buta is:P
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 29 | 19:06
Dehogy nem találtál! Megadtad a honlapod elérhetőségét! Ez már találat!
Egyébként meg nem azért kérünk mindenkit, hogy olvassa el, mert ez Nekünk nagyon jó szórakozás!
Volna Nekem más dolgom is, mint ilyeneket irkálni!
Az információ ott van. Ki mit lát belőle...
Velvet66
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 19:15
Quote (raziel70)
Ennyi helyen nem szerepel a kép a tárhelyeden! A linkeke javítsd ki a legelső linkre és jó lesz.

javitanám, de nem találom hogy hol van. Át néztem az összes html kódot de nem találtam meg sehol. sad cry ennyire vak lennék cry
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
Keresés: