A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
A honlap felső része...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 31 | 19:33
Nem lehet hogy így írtad be: /kepcime.jpg?? ugyanis akkor hajlamos az oldal linkje után tenni a kép url-jét, és ugyebár nem az a kép címe. Másik ilyen tud lenni az, ha nem teszel HTTP:// -t
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szerda, 2010.09.22, 19:33
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 32 | 19:40
Quote (DaveedBrown)
Másik ilyen tud lenni az, ha nem teszel HTTP:// -t

Ezt a problémát már orvosolták! Én sem teszem be soha a teljes linket!

Velvet66, csakis a sablonokban kell keresni! Vagy ha létrehoztál "Egyéni sablont", akkor ott is.
A legjobb lehetőség, ha a Gyors-csere megoldást választod!
A külalak vezérlése oldalon jobb oldalon fent találod a linket.
Itt felülre (Mit cserélni) megadod a rossz linket alulra (Mire cserélni) meg a jót. Minden mást hagyjál békén és nyomj rá a "Végrehajtani a cserét" gombra.
Ezt minden rossz linknél megcsinálod. Elvileg működnie kell.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 33 | 19:43
Quote (raziel70)
Ezt a problémát már orvosolták! Én sem teszem be soha a teljes linket!

Tényleg? no ezt jó tudni.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 34 | 19:54
Kedves Velvet66, fel szeretném hívni a figyelmedet a következő dologra!
Az oldaladon járva az alábbi rondaságot láttam a fejlécedben:
Ennek kiküszöbölésére ezt ajánlom:
Ahogy van a kód a fejlécedben, minden bizonnyal van egy $kód$ a belépés boxnak ami van a fejlécedben, vagy a konkrét kódot írtad be, nem tudom. és utána van egy "Az ön belépési neve....." szöveg. Ezeket tedd be az alábbi kód szerint:
Code
<?if($USER_LOGGED_IN$)?>IDE az "ön belépési neve" kódja<?else?>ide pedig a belépés box kódja<?endif?>

Ez azt fogja eredményezni, hogy ha be van jelentkezve a felhasználó, akkor az "ön belépési..." fog megjelenni, máskülönben a belépés box.
Figyelj arra, hogy vizuális szerkesztőben ez a kód eltűnik, tehát csak HTML nézetben szúrd be. Ha a későbbiekben szerkesztenéd a fejlécet, akkor használhatod a vizuális szerkesztőt, csak figyelj arra, hogy mindig írd vissza a kódot
Csatolmányok: 7653093.png (8.3 Kb)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szerda, 2010.09.22, 20:02
szeretetszolgalat
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 19:55
Sziasztok,

csupán 1 kérdés a böngészőben nem jelenik meg a fejlécünk......
Miért?

Köszi a segítséget!

Üdvözlettel
Tóth Vince
xD

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 36 | 19:55
Üdv.

Quote
csupán 1 kérdés a böngészőben nem jelenik meg a fejlécünk......
Miért?

Gondolkoztam, vajon mi lehet az oldalad, de hát sajnos ez van ha valaki nem adja meg az oldal címét. Lehetőség szerint 4 problémát is tudok, hogy miért nemjelenhet meg, de így nemjutunk elörébb.

u.i.: Menü létrehozása, áthelyezése
Mellesleg ez nem ez a topic wink

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 37 | 19:55
Locky, az oldalt, ha a felhasználó nem tiltotta le, meg lehet nézni a uNet profilban. szeretetszolgalat, oldala: http://szeretetszolgal.ucoz.hu/
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Zoliii
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 13:53
Sziasztok!

A fő gondom az hogy bizonyos oldalaknál nem jelenik meg a fejléc! Amik nem modulok, hanem hozzáadott oldalak azoknál nem jelenik meg. Mi lehet a probléma?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 39 | 14:34
Szia Zoliii!
Kérlek mielőtt kérdezel, olvasd el ezt, meg ezt is, aztán használd a keresőt (van 2 is! az egyik itt, a másik itt) és ha még mindig nem találod a választ (több, különböző szóval keress), akkor az itt leírtak alapján tedd fel a kérdésedet! Köszi!
WileeBoy
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 40 | 21:20
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a fejlécen található bannerban lévő sablonképet saját készítésű képre hogyan lehet cserélni?
Nem találok sehol sem erre vonatkozó segítséget, lehetőséget! Előre is köszönöm a választ!

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 41 | 21:25
Pedig erről már nem kevésszer volt szó a fórumon!
Továbbá ajánlom figyelmedbe az oldal tetején, vagy az aláírásomban található tájékoztató linkjét!
super
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 42 | 08:00
Sziasztok!
Nagyon elégedett vagyok az ucoz honlapszerkesztővel, az én honlapom :ebtrainingteam.ucoz.hu
Egyetlen dolgot nem értek és segítséget szeretnék kérni.A honlap felső részében a fejlécnél raktam be egy képet és az a problémám, hogy csak akkor látható, ha be vagyok jelentkezve.Nagyon szeretném, ha minden látogató regisztráció nélkül is láthatná, mit kellene változtatnom?
Csináltam egy másik honlapot is, egy kedves ismerősömnek, még nincs teljesen kész, és ott a főoldalon tűnt el ugyanígy a begépelt szöveg, és véletlen visszahoztam, de esküszöm, nem tudom , hogy hogy csináltam.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Erika.
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 43 | 09:42
Szia Super,
nézd meg a fejléced forráskódját az oldalszerkesztőben (a honlap felső része). Szerintem a képed az

<?if($USERS_ON$)?>

vagy az <?if($USER_LOGGED_IN$)?>

feltételbe került. Ezeket a feltételeket az <?endif?> kulcsszó zárja le. A képet tedd a lezáró kulcsszavak után, vagy a kezdő kulcsszavak (feltételek) elé.

super
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 11:51
Köszönöm szépen, sikerült. biggrin
Istvanucoz
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 19:55
Helló,
Lenne egy kis problémám már vagy 2 napja.
Sehogyan sem bírom bekapcsolni a *Szerkesztő* fület, http://seerpgkep.jatekoldal.net/files/79888788998999799978.jpg
A 2 honlapomon is próbáltam már eggyiken sem müködik már a Firefox on is próbáltam ami direkt kivan irva a Saját Menü-ben,,
Miért nem akar nekem ez menni ? Eddig minden jóvolt és nemtudom mit csinálhattam hogy nem müködik.
Lécives kérek aki tud az segitsen
-----------------------------
Istvanucoz, olvasd el ezt a témát és végezd el a leírt műveleteket:
http://forum.ucoz.hu/forum/25-115-1
//Attila
Az üzenetet szerkesztette Attila - Szerda, 2011.07.20, 05:43
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
Keresés: