A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
A honlap felső része...
dani735
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 46 | 19:04
Sziasztok!Ugyan az a problémám mint MediaCrossnak!
Tudom hogy leirtátok hogyan kell átváltoztatni az "Az én honalpom" szöveget!
De sajnos annyira kezdő vagyok hpgy néhány dolgot nem találok!
Elég nagy segitség lenne ha valaki megmondaná hol van az az adminbar!

Köszönöm!!!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 47 | 19:35
Az admin bar gyakorlatilag egy kocsma, amit csak 18 éven felüliek látogathatnak! lol
Az oldal tetején található menüsort hívják adminbarnak. smile
Bővebben ITT olvashatsz róla.
DeathAngel
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 48 | 19:14
Sziasztok! Lenne egy problémám. Át akartam írni a Főoldal nevét, de még béna voltam, és nem tudtam, hol kell. Így hát valahogyan az oldal nevét írtam át. Most hiába megyek be a Beállítások > Általános beállításokba, ott nem írja azt a szöveget. surprised Kérlek segítsetek, mert valamit igen elcsesztem. cry

Hozzáadva (19.07.2011, 21:48)
---------------------------------------------
Ááá! Istenem! Pont most jöttem rá biggrin Bocsánat a dupla-postért és a hülyeségemért. smile

Hozzáadva (20.07.2011, 19:14)
---------------------------------------------
Sziasztok! Bocsánat, hogy már megint írok, de most az lenne a gond, hogy hiába lépek be, akkor is kiírja az oldalamon a belépést, és ugyanígy van, ha kilépek. Nézzétek meg: ilovemusic.ucoz.org Vendégként lépsz fel az oldalra, de már ott a kilépés. sad Mit csináljak? Előre is köszi a válaszokat!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 49 | 09:09
Ki kell javítani a feltételes operátorokat. Erről találsz leírást a fórumon!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DeathAngel
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 50 | 11:13
Sajnálom, de én nem sokat értettem az oldalon lévő segítségből, és nem akartam tovább rontani a helyzetet. wacko Esetleg el tudnád (vagy valaki) mondani részletesebben? Leírjam a HTML e részét, hogy megnézhessétek, hol a baj?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 51 | 12:14
DeathAngel, gondolj csak bele! Ha mindenkinek részletesen leírnánk mindent, a fórumban minden második bejegyzés ilyen hozzászólás lenne.
És persze ezt minden témában értve.
Ha több száz/ezer ember meg tudja érteni ami le van írva, akkor valszeg nem a leírás érthetetlen.
A másik pedig az, hogy ne piszkáld a html szerkezetet, a sablonokat, ha nem értesz a html nyelvhez!
Vagy már hozzányúlsz, akkor csak egy kicsit változtass és ellenűrizd le, hogy mit csináltál. Ha jó, akkor jöhet a következő módosítás...
Szétbarmoltad a felső rész feltételes operátorait, mert nem tudod mi mit jelent.
Mentsd le jelenlegi sablonodat egy jegyzettömb lapra, majd állítsd vissza az eredeti sablont. Hasonlítsd össze a két sablont, hogy mi az amit Te módosítottál és mi az, amit töröltél, de nem kellett volna.
Ha nem érted a Mi nyelvünket, akkor dolgozz a hibáid miatt!
DeathAngel
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 13:07
Bocsánat, hogy megmertem valamit kérdezni! Legközelebb majd máshova megyek, ahol segítenek is. -.- Minden kezdővel így viselkedsz? Szerintem te sem profiként kezdted. Mindenki ember, mindenki hibázhat. Te is, nagyságos raziel. Nem azt kértem, hogy csináld meg helyettem az oldalt, hanem hogy segíts kijavítani a hibám. Na sziasztok! -.-
Még egyszer elnézést, hogy zavarni mertem bárkit is!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 53 | 13:58
DeathAngel, nem, Én is amatőrként kezdtem itt. Hála égnek van némi adottságom és persze (volt annak idején is) html tudásom, így nem volt nehéz dolgom.
De tudod Én úgy gondolom, hogy ha valaki nem ért valamihez, akkor ne piszkálja azt!
Ha Én összebarmolok valamit, akkor felkeresem az adott dologgal foglalkozó fórumot, átolvasom azt és ha TÉNYLEG nem értem, akkor írok.
Én és még rajtam kívül nagyon sokan sok mindent összeszedtek erről a fórumról. Sajnálom azokat, akiknek annyi fantáziájuk sincs, hogy egy kérdésre adott válaszokból össze tudja szedni azt az infót, ami érdekli.
Úgy érzem a fórumon található topikok kidolgozottsága már nem csak elégséges. Nem mondom, hogy profi, sosem lesz az, de a statisztika is azt mutatja, hogy már lassan mindenki kérdezés nélkül megtalálja a számára szükséges információt. Persze vannak kivételek...
Vannak akik kérdeznek, megkapják a választ, megértik amit olvastak és tudják alkalmazni a felszedett információt.
És vannak akiknek ha a szájába rágjuk, akkor sem érti meg a dolgok lényegét, mert hiányzik egy alap ismerettség belőle. A html tudás pici kis lángja sem pislákol.
Sokan vannak, akik nulla html tudással toplistás honlapot vezetnek!!!
Ők nem piszkálnak olyan dolgokat, amikhez nem értenek, de mégis profi szinten működik a honlapjuk.
Mielőtt azzal jönnél, hogy "na persze, most biztos magadról beszélsz"... Hát nem, kedves barátom! Nem magamból indultam ki. Én is felnézek másokra, Én is irigylem mások sikereit.
Főleg, ha az illető sokkal kevesebb olyan tudással rendelkezik, amiből Nekem több jutott.
Ezek az emberek megértik az itt leírtakat és tudják alkalmazni azt.
Te egy alapvető hibát vétettél, ami javítható és aminek a megoldása megtalálható a fórumon.
A reakciód olyan amilyen. Nem vagyunk egyformák. Mindig akad egy, akinek nem tetszik a reakciónk a kérésére.
Hidd el, nekünk sem tetszik, amikor nap mint nap ugyanazzal az alapvető hibával kapcsolatban kérdeznek. Amiről már ezerszer volt szó a fórumon....
Mezotur
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 54 | 11:46
Sziasztok ehhez lehet HTML tudás kellene...Léci segítsetek!Sehogy nem bírom eltüntetni az alábbi sablonról:stílus száma #8 a bal felső sarkában azokat hogy:
Csütörtök, 2011-08-04, 1:39 PM
Az Ön belépési neve Mezotur
Csoport "Adminisztrátorok"
ez van kiírva...Engem nem zavar de ha a fejlécet cserélném ki akkor ez itt marad és olyan csúnyán néz ki wacko Próbáld a Virtúális HTML szerkesztőben nincs kiírva...Próbáltam HTML-ben ott se tudom hogy melyik az...Léci segítsetek!Nagyon sürgős!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 55 | 12:51
Mezotur, A honlap feleső része nevű sablon, ott keress $TIME$ kódot, az lesz az a sor
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Mezotur
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 56 | 14:07
Ezer köszönet!
Krisztina
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 57 | 08:17
Szia! (valaki biztos leszedi a fejem amiért itt kérdezem, de átnyaltam a fórumot és nem találtam.. vagy csak nem vettem észre!)

Az a gondom, hogy a google webmester nem értékeli az olalt, mert idézem:

"A robots.txt által letiltva"
Tudom, hogy ezt át állíthatom, de valaki mondja meg nekem, hogy hol!!!
Már átnéztem mindent, de nem találom...:((((
Kérlek segíts!!

ui: nagyon jó az ucozkuckó.. regije!! :))

"... Nos, akkor minden megtörténhet!..."

http:// deltarockband.ucoz.hu
http://readerbook.ucoz.hu
http://fanfic.ucoz.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 58 | 08:48
Krisztina, http://forum.ucoz.hu/forum/28-11-1#15 wink
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Krisztina
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 08:09
Akkor h jól értelmezem (ami nálam korántsem biztos), akkor teljesen normális, a "A robots.txt által letiltva"
kiírás!!!
nagyon köszönöm a gyors segítséget!! :))

Hozzáadva (11.08.2011, 08:09)
---------------------------------------------
Fiúk !! ne nevesetek ki.. szerettem volna némelyik kérdésre adott válasznál Kinyilvánítani a tetszésemet. De sajna úgy tűnik, hogy elmebeli korlátozottságaim vannak...
Rákattintottam a kézre.. kijött a kicsi kép.. de nem tudom hogy a "hozzászólások" sorba mit kell beírni!!
Akadna esetleg valaki aki elmagyarázná nekem??
Ja, és csak egy kicsit tépjétek le a fejemet, ha már ezredszerre kell elmondanotok!
Köszi


"... Nos, akkor minden megtörténhet!..."

http:// deltarockband.ucoz.hu
http://readerbook.ucoz.hu
http://fanfic.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 60 | 17:28
Krisztina, a "köszönöm" kicsi kézre gondolsz? A hozzászólások jobb felső sarkában?
Hogy oda mit kell írni? biggrin Hát hogy köszönöm, vagy hogy nagyon köszönöm, vagy hogy Igazán nagyon köszönöm! biggrin
Amit akarsz! Rád van bízva... smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » A honlap felső része... (Honnan tudom,hogy....)
Keresés: