A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » HTML Segítség (Segítség HTML témában)
HTML Segítség
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 18:23
Szia!
Azok közé tartozol, akinek nem megy annyira a HTML nyelv. Itt nem kell szégyellned, bátran felteheted a kérdésedet! smile
Ha a honlapodon szeretnél valamit módosítani, de azt már csak a html kód módosításával lehet megtenni, itt nyugodtan felkérhetsz olyan segítőkész felhasználókat, akik otthon vannak e témában.
Html kód beillesztésekor kérünk mindenkit, hogy a "code" lehetőséget válassza!

Nagyon hosszú szöveg esetén megkérünk, hogy:
1.) a kódrészletet írd le egy szöveges fájlba, majd
2.) töltsd fel a tárhelyedre, végül
3.) a szöveges fájl linkjét add meg itt, a fórumban.

Válasz esetén szintén ugyanez az eljárás kéretik. Köszönjük! smile

Honlapszerkesztéssel kapcsolatban javasolt elolvasni a A WYSIWYG szerkesztő (Oldalak szerkesztése külső webszerkesztővel) topikot is!





Böngésző címsorának gördítése
Törölt menüoszlop visszaállítása / létrehozása
Ajánlott, JavaScript-el foglalkozó oldalak

Főoldal alap funkciók visszaállítása
Táblázat / html oldal szerkezet


Csubi
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 541 | 22:13
Attila, Attila,
Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan tudom azt megoldani,hogy ha én feltöltök egy zenét/videót/filmet,akkor azt a látogatók le tudják tölteni???
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 542 | 10:15
Csubi, aktiváld a Fájlkatalógus modult! smile Ha oda feltöltesz valamit, akkor a látogatók azt le tudják tölteni! biggrin
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 543 | 14:26
azt hogyan lehetne megcsinálni, hogy változó színű legyen egy link? Mint például itt a fórumon, hogyha új privát üzenetet kapok.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 544 | 15:12
Lewis, fent van a fórumon, most nem tudom hol..... használd a keresőt wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 545 | 15:57
Lewis, itt a kód:


<a href="javascript://" rel="nofollow" id="upml" class="fNavLink" onclick="window.open('$PM_URL$','pmw','scrollbars=1,top=0,left=0,resizable=1,width=680,height=350');return false;">Villogó szöveg</a>
<script type="text/javascript">function flashit(id,cl){var c=document.getElementById(id);if (c.style.color=='red'){c.style.color=cl;}else {c.style.color='red';}}setInterval("flashit('upml','')",500)</script>


Ezt át kell kicsit alakítanod, mert gondolom, Te nem a személyes üzenetek jelzésére használnád! smile
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 546 | 16:50
Igazából... de! smile

Hozzáadva (02.01.2013, 15:38)
---------------------------------------------
Köszönöm KovJonas smile

Hozzáadva (02.01.2013, 15:50)
---------------------------------------------
ja igen, és még azt akartam, hogyha privát üzenetet kapok az oldalon akkor azt e-mailben is jelezze. Ez megoldható?
vmarci21, egyébként ezt a kódot küldted el nekem a privát üzenet jelzésére:


Ennek a háttere viszont fehér. És a szöveg is fehér. Hol lehet itt állítani a háttér színt? Ez egyébként tudom csak egy alert box, de maga a pm-et ha megnyitom, akkor fehér lesz a háttér és nem fog látszani.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 547 | 19:23
Lewis, ha bent van az oldaladon ez a kód, és küldesz nekem ott egy pm-et, meg tudom nézni... Múltkor meg akartam nézni, de nem jött elő ennek az ablaka...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 548 | 14:03
vmarci, de csak azt az ablakot csak akkor látod, ha be vagy lépve. máskülönben nem jelenik meg.

Hozzáadva (02.01.2013, 18:41)
---------------------------------------------
egyébként itt az oldalam:
f1oc.ucoz.hu

Hozzáadva (03.01.2013, 13:03)
---------------------------------------------
Az hogyan oldható meg, hogyha új privát üzenet érkezik az oldalamon akkor automatikusan küldjön egy e-mailt?

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 549 | 14:30
Lewis, szerintem az alapból úgy van. Nálam pl. úgy van/volt! smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 550 | 23:50
Lewis, admin-bar, értesítés a frissítésekről, és (ha jól tudom), ott van.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 551 | 23:57
már néztem, de ott nincs. ott csak olyan van, hogy hírek, letöltések meg fotóalbumok. És ezekről küld e-mailt vagy pm-et ha van új.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 552 | 11:55
Lewis, ez automatikusan így van, mármint ha kapsz új PM-et, akkor emailt is. Ezt a profilod szerkesztésénél tudod ki/bekapcsolni. "E-mail értesítéseket kapjak a személyes üzenetekről" ez az opció neve.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Blasika
Üzenetek: 23
Hírnév: 0

Üzenet # 553 | 16:39
Szeretnék segítséget kérni. Hogy csináljam azt meg hogy, ha a látogató rákattint az oldalamra akkor egy kis box-ban (nem egy új lapon, se nem új ablakban, hanem az oldalon) egy Facebook Like gombot rakjak, és a jobb felső sarokba egy X és ha Like gombra rákattint akkor nem csak, hogy Likeolja a Facebookon az oldalt hanem autómatikusan kilép a box-ból és többet nem írja ugyanannak az ip-címnek. Viszont ha ki X-eli a boxot akkor a honlap ismét látogatásával újra.

Vagy valami olyan dolgot ami egy kép OnMouseOver parancsánál dobja be ugyan ezt a dolgot.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 554 | 22:52
Blasika, nézz körül a facebook fejlesztői oldalon, elvileg minden le van írva. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 555 | 10:03
vmarci21, lehet, hogy:

- Nem mindenki tudja, hogy mi az a Facebook fejlesztői oldal és
- nem mindenki tudja, hogy mit is keressen! smile

Blasika, ilyenre gondoltál??? smile (nézd a képernyő jobb alsó sarkát) biggrin
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » HTML Segítség (Segítség HTML témában)
Keresés: