A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA
LinaCica86
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 91 | 08:05
Köszönöm a segítséget! Sikerült belépnem. smile
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 92 | 08:05
LinaCica86, igazán megadhattad volna, mi volt a megoldás!
Nem Nekem fontos, hanem azoknak, akik majd a jövőben esetleg így járnak, mint Te! sad
Zsolti
Üzenetek: 17
Hírnév: 2

Üzenet # 93 | 08:05
Sziasztok! Segítene valaki? (új vagyok az Ucoz-on, balfék vagyok:)
használom a 853 - as sablont, de a css stílus szerkesztőben
(Nyitólap » Külalak vezérlése » Sablonok módosítása >> Stílusok táblázata (CSS) )>>>
a 825 - ös HTML parancsai szerepelnek. legalább is a képek URL - jei ezek.
ha bármit változtatnék ebben, akkor az egész sablonom erre vált, vagyis a 825 - ösre.
meg persze jól üsszekuszálva a sablon elrendezése, mert az meg amarad a 853 - asé.
de nekem a 853 - as kell:)
hogy oldhatnám meg, hogy a 853 szerepeljen a >
(Nyitólap » Külalak vezérlése » Sablonok módosítása >> Stílusok táblázata (CSS) ) - ban?

ha valaki tudná...köszönöm:) nagy a gáz SOS:) http://kecsuol.ucoz.hu/ wacko cry köszi, köszi!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 94 | 08:05
Zsolti, lehetséges megoldás hogy az álltalános beállításoknál megváltoztatod a sablont. De ha ez nemsikerül akkor...
Honlap stílus--->Sablonok szerkesztője és itt választod ki a 853-ast. Ez részletesebben cserél. smile
Zsolti
Üzenetek: 17
Hírnév: 2

Üzenet # 95 | 08:06
Locky! Nagyon köszönöm!!! Minden zsír!!! A Húsz perces válasz idődön külön ledöbbentem!!! Köszönöm!
Annyira egyszerű volt a megoldás, és én -inkább ne is említsük- mennyi ideig jártam rossz úton....
Köszönöm!!! hands
Cappy
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 96 | 08:06
Ha valaki le tudná nekem írni pontosan hogy tudok fejlécképet változtatni az nagy segítség lenne!

//Újat mondok, figyelj: Már le van! - dBrown//
geri011
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 97 | 08:06
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet megváltoztatni a ...fejlécet.

===========================
Egyszer már javasoltam Neked egy topikot, ahol van néhány értékes link! Nem törődtél vele, így mi sem törődünk azzal, hogy megadjuk a választ! angry
raziel70
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 98 | 08:06
Olvass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És értsd is meg, amit olvastál! angry
geri011
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 99 | 08:06
Bocsánat igazad van sad
de mind a 2-t sikerült megoldanom nektek köszönhetően.
Bocsánanat sad

Hozzáadva (13.07.2011, 09:22)
---------------------------------------------
Sziasztok!A
zt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet megváltoztatni a weboldal végződését.
PL.: cs-specnaz.do.am-ról cs-specnaz.tk-ra.

lehet hogy rossz helyre írtam de nem találta ilyen fórumot.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 100 | 08:06
geri011, Pedig van. Onnan tudom, hogy én írtam jó 3 hete. tessék szépen keresgélni! (segítek: ...á, mégsem)
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


MMC
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 101 | 08:07
Sziasztok az szeretném megkérdezni hogy mégis hogy lehet megcsinálniazt hogy más fejléce legyen az oldalnak???? ha bármilyen LINK -et vagy bármilyen PONTOS LÉPÉSt tudna bárki adni KÉREM SEGÍTSEN!! itt az oldal nézzétek meg mert nagyon de nagyon szeretnék egy saját oldalt és ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!

//Túlformázás nélkül is látjuk az üzenetedet. De ha mondjuk rászánnád magad, hogy magadtól MEGKERESD a választ, az mindenkinek jó lenne, de kezdésként olvasd el EZT. - dBrown//
dani735
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 102 | 08:07
Helló! Még kezdő vagyok , de sikeresen elkészítettem az honlapomat! Azt szeretném kérdezni , hogy hogyan tudom lecserélni a fejléc képet ! A választ erre az e-mail cimre küldd légyszives : Köszönöm

//Persze, még mi küldjük utánad a megoldást! Itt van a fórumon, keresd meg! - dBrown//
AnCSee
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 103 | 08:07
Sziasztok egy sablont szeretnék feltölteni az ucozos oldalamra mert az alapsablonok között nemtalálam meg a nekem megfelelőt és szeretnék feltölteni ezt hol tudom meg tenni ?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 104 | 08:07
AnCSee, simán csak egy valahonnan letöltött sablont nem lehet alkalmazni.
A uCoz rendszernek saját sablon rendszere van. Ha értesz a html nyelvhez, akkor írd rá a uCozos rendszerre a sablonodat.
Jó munkát hozzá! tongue
AnCSee
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 105 | 08:07
raziel70, hát.köszike biggrin
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
Keresés: