A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
Endemol
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 166 | 14:05
sziasztok !

Engem az érdekelne hogyan oldjam meg ha egy menüre irányítom a kurzort az felvilanyon
próbáltam rá keresni de nem megy nem lelek rá választ
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 167 | 14:32
Endemol, hogy mit csináljon?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 168 | 19:06
Hát "felvillanyon". Szerintem valami flash-as menü kell neki. De erre a google a válasz...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 169 | 19:55
Hát ez a kérdés felvilanyozott biggrin (sic)
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Endemol
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 170 | 20:38
sziasztok
újra kéne fogalmaznom tudom megpróbálom a (kérdésem az lenne ha rá megyek egy menü pontra az kicsit kiemelkedjen mert most ha csak rá irányítom a kurzort piros-ról szürke lesz a színe )tehát remélem jól fogalmaztam meg.Én ezért úgy szeretném ha a menü betűi megnövekednének kicsit .

és köszönöm a segítséget is
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 171 | 20:45
A CSS-ben kell szerkeszteni. Honlap-stílus >> Külalak vezérlése (CSS)
Ott keresd meg a következő rekordot: .uMenuV li a:hover
itt add meg a következőt: font-weight:bold;
Arra figyelj, hogy a kapcsos zárójelek közé kerüljön és még arra is, hogy az egyes értékeket pontosvessző választja el egymástól.
Tehát ahogy megadtam neked.
Ha kész vagy, alul mentsd el, frissítsd az oldalad, majd próbáld ki. Ha nem érvényesült, akkor nyomj egy ctrl+shift+del kombinációt és töröld a gyorsítótárat, majd frissítsd megint az oldaladat és próbáld meg a linket. Ha jól csináltad a beillesztést, működnie kell.
morvai7031
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 172 | 23:19
Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudok e csinálni 2 fő menüt 1 oldalon? És ha igen akkor hogy?

A választ elöre is köszönöm.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 173 | 23:55
morvai7031, jó lenne ha magadtól is megtalálnád azt a .... keresőt és elolvasnád a tájékoztatónkat (oldal teteje)!!! angry
Ha még egy olyat kérdezel, ami már le van írva, szó nélkül törlöm a kérdésedet!
Itt van amit keresel: http://forum.ucoz.hu/forum/7-137-2177-16-1279341954
Dom
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 174 | 11:58
Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem! Most készítettem egy weboldalt de nagyon elakadtam benne.
Létrehoztam egy új blokkot " zene " néven, de nem tudok zenét csatolni hozzá, hogy a látogatók halgatni tudják.
A másik: Tettem fel pár bannert a főoldalra és nem mutatja a banner képeket. Az átirányítás ha rákattintok az működik. Miért van hogy nem látszik a banner kép?
Egyenlőre ennyi! Ha lesz még kérdésem azt jelzem.

========
Aminek nem itt a helye, azt ne ebbe a témába írd. És a lehető leggyorsabban olvasd át ezt. - By Locky
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 175 | 21:11
Hali!

Volna egy olyan problémám hogy a honlapom felső részében szereplő honlap menüt szeretném betenni az ucoz eredeti Honlap Menüjébe.
Saját honlapsablonom van, ezért nem egyszerű de remélem ti találtok valami megoldást.

Köszi

Hozzáadva (03.08.2011, 21:11)
---------------------------------------------
Bocsi a cím lemaradt tongue http://deejayfm.ucoz.hu/

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 176 | 21:27
suttyo, Csinálsz egy új menüt, és belepakolgatod. Le van írva. Keress, találsz! wink Annyit segítek, hogy az 1. oldalon ott a válaszom!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


folkromiii
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 177 | 08:02
Jó reggelt! Van egy olyan problémám, hogy csináltam egy al-menüt, amire nem tudom hol lehet a menüpontokat behelyezni, mert az oldalszerkesztő nem ismeri fel a menüpont szerkesztő meg 404-es hibát jelez mikor az url-t beírom!! Segítsetek ilyenkor mit lehet tenni !! smile köszönöm cry
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 178 | 17:39
méhecske
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 179 | 18:19
Sziasztok!
Kezdő, és tudatlan honlapos vagyok. shy shy
Szeretném, ha a főoldal lenne a nyitólapom, mindig és mindenkinek. Most csak akkor látom, és azok látják, akik be vannak jelentkezve. Kérlek benneteket egyszerű, számomra is érthető választ adjatok! help
www.mivagyunk.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 180 | 18:35
Szia méhecske!
Vitás, hogy ide való-e a kérdésed, de erről már volt szó a fórumon.
Viszont adok néhány tippet, hogy könnyebb legyen mindenkinek!
Olvasd el a következőket, kérlek:
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Segítség kérés szabályai
Bár mintha ez a két link már szerepelne a környéken... blink

Aztán a fórum felső részén található 2 kereső linkje is. Használd ezeket, hogy megtaláld a kérdésedre a választ.
Csak azért nem írom le, mert már meg van (legalább) egyszer a fórumon.
A keresőben ilyeneket keress: felhasználói jogok, felhasználók, hozzáférés

Szerintem még azt is megpróbálhatod, hogy admin panelen az Általános beállításoknál alul megnézed mi van beállítva.
Erről is volt már szó a fórumon.
Ezt most tallóztam ki egyik topikból: Beállítások --> Általános beállítások alatt lévő Az Ön honlapjának URL címe: sorban tudod megadni.
Szóval... sad
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: