A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 16 | 22:55
drudi, a uCoz honlapok elsősorban FF böngészőre vannak optimalizálva,
Hasonló témák a fórumunkban:
SZÉTESIK AZ OLDAL A BÖNGÉSZŐBEN
BÖNGÉSZŐK ÉS A HONLAP MEGJELENÉSE
Kedves drudi! NAGYON NAGYON FONTOS, és arra kérlek ezt jegyezd meg:
ne keverd a különböző témájú kérdéseket egy hozzászólásban!
A faviconnak van saját témája, a honlap szétcsúszásának szintén van saját témája, ez a téma a menüvel foglalkozik.
Kérem a szabályzat betartását!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Bryce
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 18:07
Szevasztok. Hogy kell új menüt csinálni? Még új vagyok és nem tudom:S
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 18:19
Jó topicba írtál, csak éppen el kellett volna olvasni a korábbi üzeneteket! wink
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Kedd, 2010.06.15, 19:43
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 19 | 20:25
Szia Bryce,

Használd a keresőt
http://forum.ucoz.hu/search/

illetve olvasd el az általános tájékoztatót
http://forum.ucoz.hu/forum/4-23-1#55

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 06:30
Locky,
Először én is azt írtam, csak rájöttem hogy ebben a topikban van a válasz biggrin lol
Bár az nekem egy kicsit abszurd, hogy megtalálja a jó topikot, és nem is olvassa el sad

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szerda, 2010.06.16, 06:31
Bryce
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 11:44
Szevasztok. Miért van az, hogy létrehozok egy menüt, azt nem láthatom a honlapon? Sehol sem jeleníti meg:S cry sad angry
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 22 | 12:55
Szia Bryce,

Azért nemlátod mert ezt megkell csinálni a láthatósághoz.

A következő lépéseket hajdsd végbe
Admin Panel-->

Itt bemásolod a megfelelő helyre a blokkot majd katt a fogaskerékre.
Mikor betetted a helyére akkor átírhatód az "Új Blokk" nevét másra.

Csatolmányok: 7428402.png (23.8 Kb) · 9916499.png (2.8 Kb) · 7162069.png (272.4 Kb) · 3310473.png (14.8 Kb) · 6889817.png (86.3 Kb)
Bryce
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 14:50
Köszi Locky:) NAgyon sokat segítettél. Köszönöm szépen:);)
rabid-folk-techno
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 13:37
sziasztok én nekem az lenne a problémám hogy szeretnék létre hozni egy ujj menüpontot a FÖMENÜ pont alatt mint pl a cikkeim. Egy ujj pontosabban ugyanazt mégegyszer szeretném létrehozni de pesze hogy oda mást akarok irni mint az elözö már létező menüpontomba. Szoval hogyan tudok mégegy cikkeim menüpontot odarakni a többi menü pont közé???? biggrin

köszönöm elöreis válaszotokat és segitségeteket cool

ÜDV: rabid-folk-techno

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 25 | 13:40
Szia.

Kicsit keszekusza amit írtál de ha almenüt akarsz létrehozni akkor ezt nézd meg.

http://forum.ucoz.hu/forum/24-70-1#491

Ha nem akkor fejtsd ki érthetőbben a problémád biggrin

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 13:53
Locky szerintem rabid-folk-techno nem erre gondolt!
rabid-folk-techno! Ha belépsz az oldaladra, felül, adminbaron láthatsz egy olyan menüpontot, hogy "Hozzáadás".
Itt keresd a választ! biggrin Alap esetben mentéskor hozzáadódik a menühöz. Egy újításnak köszönhetően mentés előtt a szerkesztő ablak alján ki lehet választani opcióként, hogy ne adódjon hozzá a frissen létrehozott oldal a menühöz. De mondom, alaphelyzetben hozzáadódik. biggrin

Még valami! remélem jól értelmeztelek és a válaszom annak megfelelő, amit Te szeretnél. Ugyanis....

Quote (rabid-folk-techno)
szeretnék létre hozni egy ujj menüpontot

Ha eszerint nézem, akkor nem értem! sad
És itt a hangsúly az "ujj" szón van!
Ez itt egy "ujj":

Amit Te szeretnél az egy "új" menüpont, nem? biggrin

De ha használtad volna a KERESŐT, akkor nem kellett volna ennyit gépelnem! biggrin
Írd csak be a fent említett csoda kellékbe (kereső), hogy "új menüpont"! Csodálkoznod nem kell! Sok sok leírást találsz erről! biggrin

rabid-folk-techno
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 15:31
elösször is köszönöm , hogy észre veted és felhivtad rá a figyelmem , hogy helytelenül írtam le wacko

de amugy részben hasznos volt a segitséged.

köszi!

------------------------------
Szerkesztve: raziel70 2010-06-20

NE ÍRJ CSUPA NAGY BETŰKKEL!!!

Zordee
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 19:30
Nah sziasztok ujra tudom kissé zavarossan irtam le adolgot de most megprobálom újra . Az Oldalam Anyag szerkesztö térfelén azon belül
Oldalszerkesztő/ A honlap oldalainak vezérlése nevő menüben létre hoztam egy új oldalt és mikor megvan szerkesztve akkor ilyet ir ki
ucoz.hu/index/0-56 és alényeg ezen arészen vagy h , ezt a /0-56 [u] részt szeretném átirni erre ( ucoz.hu/index/chat ) és mikor megteszem eltünik valaki segitetne:/ köszönöm elöre is smile
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 29 | 19:40
Elárulok Neked egy titkot! Ez egy -a rendszer által- generált egyedi azonosító ahhoz az oldalhoz!
Egy másik titok. Nem kell ahhoz admin felületre menned, hogy új oldalt hozz létre!
Admin baron (felül a lap tetején az a csík) Hozzáadás >> Oldalszerkesztő lehetőséget választva máris létrehozhatod a kívánt oldalt.
Az oldalnak adj Chat elnevezést és nem kell átirkálni semmit! Amúgy sem, mert nem várt eredményekhez vezet.
Amikor elmentetted az új Chat nevű oldalt, a menüben megjelink automatikusan. (Ha engedélyezted)
Ekkor az egeret a link fölé helyezve a böngésző státuszsorában (alul) megjelenik a link:
http:// oldaladcíme.ucoz.hu/index/chat/0-01 (ezek a számok változhatnak!)
A számokat törölve gyakorlatilag megsemmisíted az oldalt, mivel a rendszer ez alapján azonosítja!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 30 | 20:04
Erről már csináltam egy videósegítséget az oldalamon (közérdekű közlemény nem reklám na biggrin ) Igaz ez még az első, és nem kiváló minőségű, de talán megteszi
(bocsi hogy így belepofátlankodtam ebbe a kis "dialógus"ba biggrin )

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Péntek, 2010.07.09, 20:05
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: