A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
vmx
Üzenetek: 43
Hírnév: 0

Üzenet # 151 | 14:35
Én azt nem értem hogy hogy lehet egy második menüt csinálni?
Ha rámegyek arra hogy új blokk beírom a nevet elhelyezem stn..
És ott arra megyek hogy menü és ott csak egy van. Hogy lehet másikat csinálni??
Azt írja ki:
A menü beállításait a "Saját menü"-ből intézheti.
Tudom hol van a saját menü a /admin oldal de azon belül?? cry

+még egy apróság van egy ilyen kódom: <script src="http://h2.flashvortex.com/display.php?id=2_1299264170_8099_330_0_468_60_9_2_63" type="text/javascript"></script>
ezt hogy lehet ide berakni mert nincs olyan gomb h html....

Hozzáadva (07.03.2011, 14:35)
---------------------------------------------
Mint például itt: http://vmx.ucoz.hu/cats.jpg


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 152 | 14:56
Sablon menü szerkesztője létrehozol egy új menü-t ott és kikéred a kódot vagy a blokknál a site elements ben benne vannak a menük, és ugy.

2. ra meg csinálsz egy oldalt felül oldalszerkesztő oszt belerakod a html fülön oszt kész.

vmx
Üzenetek: 43
Hírnév: 0

Üzenet # 153 | 15:26
De ide hogy rakom be?
djtroi
Üzenetek: 51
Hírnév: 0

Üzenet # 154 | 19:16
Az első menüd kódja ez: $SMENU_1$ Ha csináltál egy másikat, akkor: Új blokk->$SMENU_2$ biggrin
Martin98
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 155 | 21:27
Azt hogy kell csinálni az oldalon...
//Erre már van válasz! Amúgy itt találod: http://forum.ucoz.hu/forum/4-23-1#55 - DaveedBrown//

Hozzáadva (29.03.2011, 21:27)
---------------------------------------------
Hogy kell új blokkot csinálni????

Úgy, hogy használod a fórum keresőjét!!! ***raziel70***

vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 156 | 21:03
Törölték,pedig csak a segitséget kértem.Köszönöm.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 157 | 21:30
miért is? Ja, ezért!
"Ne ismételjünk témát, és kérdéseket, az ismételt kérdések és témák értesítés nélküli törlésre kerülnek. "

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 158 | 16:14
Irtam a html topicba,ott azt irtátok nem ide való.Oké igaz,most ide irok törlitek mert ismétlés.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 159 | 16:38
vagyonőr, ha jól emlékszem az volt a kérdésed, hogy hogy tudod átállítani a menü színét. Biztos vagyok benne, hogy erről már volt szó a fórumon. De csak mert jó kedvem van, elmondom.
oldaladcime.ucoz.hu/tmpls >> Általános sablonok-Stílusok táblázata(CSS)
/* Site Menus */ részen belüli sorok végein a színkódokat kell átírni. pl:.uMenuV li a:link és az alatta levő 3 sor

A másik problémádra (honlap tartalmának színe)
td, body {font-family:trebuchet ms; font-size:8pt;color:#db7400;} sort kell átírni (azt hiszem a 17. sor)


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 160 | 16:49
Ez az biggrin .Köszönöm hands
Hunter
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 161 | 16:52
Hello!
Az lenne a problémám, hogy akarok a weboldalamra (www.princeofpersia.ucoz.hu) egy vízszintes menüt, és alapból kirakja bal oldalra, de rendesen vízszintesen. Hogy lehetne megcsinálni, hogy rendesen középre rakja?
Előre is köszönöm: Hunter
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 162 | 17:01
Szia Hunter!
Szerintem ez le van írva ebben a topikban.
Ehhez át kell írni a honlap felső része sablont és oda kell betenni a vízszintes menüd kódját! html tudás erősen javasolt!
Hunter
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 163 | 10:28
Kösz szépen!
-----------------------------
Hunter olvasd el az Általános tékoztatót!
Az üzenetet szerkesztette Attila - Vasárnap, 2011.04.10, 10:36
Head
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 164 | 09:56
Sziasztok!

A Bajom:
Az a bajom, vagyis az a baj, hogy megvan a 2. Blokk az új menüpontoknak! De azt az oldalszerkesztőben nem érzékeli, így nem tudok abba új menüpontokat rakni! Ha meg az áthelyezést szeretném megcsinálni, azt megcsinálja, csak éppen az almenüket nem fogja áthelyezni!

Hogy mi a kérdésem?!
Az a kérdésem, hogyan tudnék a 2. blokk-ba úgy menüpontokat rakni, hogy probléma mentes legyen, és ne nekem keljen az URL címet megadni!
(vagy épp úgy új blokk-ot létrehozni hogy az oldalszerkesztőben)
És azt hogy lehet megcsinálni?
------------------------------------------------------------------------------------------
Köszönöm előre is a válaszokat ( és remélem érthető voltam )

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 165 | 10:13
Head, ezekkel a kérdésekkel már rengeteget foglalkoztunk.
Használd a keresőt és olvasd el a lap tetején a tájékoztatónkat, továbbá hasznos infókat olvashatsz ITT is
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: