A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 151 | 21:48
Szóval: eltűntek az oldalváltók a www.meztelenugynok.ucoz.hu oldalam lapjairól. Segítsetek lécci!
lucifer
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 152 | 00:04
Sziasztok!

Eltünt az admin felületről a szerkesztés pont!
Eltünt az összes menüpontom az oldalról és nem tudom visszaállítani sem!
Már megcsináltam az eredeti sablon visszaállítást is az sem segített!

Valaki tud segíteni ebben?

köszi
attila19931
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 153 | 15:02
Helló!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnál megoldani azt, hogy az oldal háttere nem mozduljon el ha görgővel fel-le tekerem az oldalt?
A választ előre is köszönöm!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 154 | 15:19
attila19931,

A Honlap oldalai résznél, meg ahol még meg akarod változtatni ilyenre a hátteret, ott ezt a kódot, vagy hasonlót <body style="background:url('/kép címe') #280002; margin:0;padding:0;"> változtasd meg erre a kódra: <body style="background-attachment: fixed; margin:0;padding:0; background-repeat: no-repeat;" background="/kép url címe"> Ez biztosan működik, mert én is ezt a kódot használom.

attila19931
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 155 | 13:11
1world, Köszönöm szépen! hello

Hozzáadva (15.02.2012, 12:11)
---------------------------------------------
Helló!
Ismét segítséget kérnék!
Hogyan lehet a container-eknek hátteret berakni?
Egyátalán lehetséges-e?
Választ előre is köszönöm!

benikuty
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 156 | 19:27
Üdv!
Az van, hogy a felhasználóknak jó felül a kezdőlap hív., de a venégeknek már nem félrecsúszik. Sablonom:796
www.gorenyfanclub.do.am

Hozzáadva (22.02.2012, 18:27)
---------------------------------------------
ÜDVÖZLÖM ÖNÖKET!
SZERETNÉM FELHÍVNI FIGYELMÜKET, HOGY MÁR 1 HETE SENKI SEM MÉG RÁM SE NÉZNE! NEM TUDOM MIÉRT NEM LEHET VÁLASZOLNI, DE MÉG EGYSZER FELTESZEM KÉRDÉSEM. (HA NEM TUDNAK SEGÍTENI AZT ÍRJÁK KÉREM!) dry -.-"

Az a problémám, hogyha felhasználóként megyek az oldalra jó a 796-os salon felső KEZDŐLAP linkje, de ha vendégként lépek fel a link arréb csuszík és pirossá változik. Tessék megtekinteni: www.gorenyfanclub.do.am

drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 157 | 11:49
Kedves benikuty, ezen nem kell kiakadni! angry Nem gondoltál arra, hogy mások sem tudják, hogy miért?!
Talán - sőt biztos - a sablonban van valami probléma. Próbáld visszaállítani a sablont, de előtte mentsd el a fejlécet meg a többi saját dolgot, majd azokat tedd vissza. Nekem ez meg szokta oldani a problémákat (nekem a fejléc alatt egy --> szokott lenni, meg egy nagy üres sor, de már meg van oldva azzal a módszerrel, amit írtam).
Az üzenetet szerkesztette drhflany - Péntek, 2012.02.24, 11:49
Andrew3388
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 158 | 23:55
Keresgéltem a fórumon, de nem találtam - eddig - olyan részt, ami nekem kellett volna. A honlapon alapból egy íróknak készült honlap. Lehet feltölteni írásokat, melyeket a moderátorok ellenőriznek és engedélyeznek. Itt jön az én kérdésem. Meg tudom-e azt oldani, hogy vissza lehessen utasítani egy írást, és erről az író kapjon egy levelet?

Jelenleg a következő lehetőségek vannak: Aktiválás, Tagek, Számláló beállítása, Szerkesztés és Törlés.

Ide érdekelne, hogy be lehetne-e tenni mondjuk egy "Elutasít" részt is? Mellé pedig egy olyan beállítást, hogy a feltöltő erről kapjon egy levelet, hogy vissza lett utasítva a beküldött írása.

A választ előre is köszönöm!
etelkozradio
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 159 | 14:29
Sziasztok!

Miért lesz a weboldalra írt szöveg alatt a háttér az alábbi linken demonstrált módon más színű?

http://etelkozradio.eu/publ/hirek/marcius_15_en_vonuljon_osszevissza/2-1-0-145

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:
Sándor
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 160 | 14:42
etelkozradio, a forráskódod szerint mert olyat állítottál be: <h3 style="margin-top: 15px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px; background-color: rgb(241, 241, 241); "> Ezt most vagy a szerkesztőben, vagy a Saját menüben csináltál valamit. De mivel a többi hírnél nincs felül ilyen háttér, a szerkesztőben csináltál valamit rosszul. Ez általában másik weboldalról másolt szövegnél fordul elő, vagy véletlenül elállítottad. Javaslom, hogy illeszd be a szöveget Jegyzettömbe, majd rakd be újra a weboldaladba. A jegyzettömb minden formázást eltávolít.
Az üzenetet szerkesztette 1world - Szerda, 2012.03.14, 14:45
etelkozradio
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 161 | 14:55
Köszönöm a segítséget!
YicFeT2719
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 162 | 19:07
Hello!
Olyat szeretnék a weboldalamra (http://sh.ucoz.hu/), hogy:
Beraktam egy képet háttérnek, de így nem látszanak az oldalakra írt betűk. Ráadásul olyat szeretnék, hogy a szöveg mögötti háttér átlátszó legyen. Remélem érhető voltam. Tudnátok ebbe segíteni? Nagyon hálás lennék.

Hozzáadva (05.04.2012, 18:07)
---------------------------------------------
Pontosítsak. Olyat szeretnék, hogy a szöveg mögött a háttér fekete legyen, de mögötte látszódjon a háttérkép is. Szerintetek ez megoldható?


Most kezdtem csinálni a honlapom (http://sh.ucoz.hu/) és remélem a fórumon mindfen segítséget megkapok hozzá.
Erika
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 163 | 05:33
Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.. cry

Kezdő vagyok a témában, ezért is szúrtam el kissé.
Állítgattam az elkészített honlapom "honlap menü"-jét, aminek az lett a vége, hogy a meüben lévő vendégkönyv, blog, infók, stb eltűntek és helyettük csak az IP cím statisztika mutató látszik amit elvileg pluszban szerettem volna a menühöz adni.
http://apartman.ucoz.hu/

Kérdésem az lenne hogyan állíthatnám vissza az eredeti menü állapotát?

Segítségeteket előre is köszönöm!
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 164 | 19:55
Kedves Erika!
Először is gratulálok, én még akarva sem tudtam volna betenni a statisztikákat blahblah
Menj vezérlőpult->Fent Honlap-stílus->Külalak vezérlése-> első container sablon, ezt a jobb felső gombbal állítsd vissza.
Erika
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 165 | 21:49
kÖSZÖNÖM A GYORS SEGÍTSÉGEDET! A container-ig eljutottam, de ott nincs meg mi a jobb oldali katt lehetőség amivel vissza lehetne állítanom.

Nagyon köszönöm válaszod! smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
Keresés: