A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
Móni
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 256 | 13:31
Szia!

http://noknek.ucoz.hu/index/szepsegtanacsadas/0-9

Hogyan lehet lerövidíteni az oldal címet, hogy ne legyen benne "index", meg "0-9". Utólag nem engedi a Menüpont megváltoztatásánál, mert 404-es hiba lesz.

Oldal változóinak listájában láttam ezeket.

Köszi!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 257 | 15:28
Móni, sehogy.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


tappancsmama
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 258 | 23:37
Sziasztok!
Nincs egér mutatom a blog oldalamon, csak kurzorom amivel mindent tudok törölni az oldalon anélkül, hogy a szerkesztő planelt megnyitnám.
Az Rss kódot próbáltam betenni a blog HTML-jébe, aztán onnan töröltem a rss kódot mert nem tetszett a dolog, majd megpróbáltam a vizuális szerkesztőben is, de onnan is töröltem, mert eltűnt az egerem.:(Hogyan tudom ezt visszacsinálni sablon visszaállítás nélkül? Valaki tudna nekem ebben segíteni?

Az oldalamat most ki kellett kapcsolnom, mert a vendégek is törölhetnek így az oldalamról sajnos. sad

Tappancsmama
aprotappancs.ucoz.com

Hozzáadva (02.09.2012, 22:37)
---------------------------------------------
Sziasztok!

Az előző kérésemet vegyétek tárgytalannak, mert megoldott a problémám közben a HTML nézegetés közben.

Tappancsmama

Móni
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 259 | 13:09
Szia!

Nagyon rövid ideig látszódnak csak az almenük. Pár másodperc. El sem lehet olvasni, hogy milyen pontok vannak a főmenüben olyan rövid ideig látszik csak. Ezen hogy lehet változtatni?

noknek.ucoz.hu

Köszi!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 260 | 14:55
Móni, nálam minden működik. (OFF: ez ezen a héten a 3. olyan probléma, ami csak 1 embernél létezik. Mi van most? Mindenkinek egyéni böngészőprogramja van? (mást nem tudok elképzelni) ON)

Milyen böngészőt használsz? (ha a válasz internet exporer, akkor le se írd, hanem tölts le mást.)
Ha firefoxot, chromet, v operát használsz, akkor sütiket kidobod az ablakon biggrin biggrin (tehát törlöd a sütiket), majd újra megnézed.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Móni
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 261 | 08:44
Marci!

Firefox 15.0.1 amit használok. Más vette észre az oldalamon, hogy csak 3 mp-ig látszik pl. a "Szépségápolás", "Ruhatár" menü, és nem tudja elolvasni az alpontokat 3 mp alatt, hogy melyiket válassza. Használjak másik külalak sablont? Tudsz ajánlani olyat, amiben több ideig látszódnak az alpontok anélkül, hogy rájuk mennék az egérrel?
A sütis megoldás nem jó, mert akkor a vendégeknek is azt kellene mondanom, hogy töröljétek a sütiket.

http://noknek.ucoz.hu

Móni
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 262 | 12:13
Pubi
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 263 | 04:52
Bocs, hogy ide írom, de nem tudom hova kellene.

Na szóval, az lenne a kérdésem : hogy tudnám az oldalam tartalmát legegyszerűbben átvinni egy másik oldalra (úgy értem, ha az eredetit törlöm, akkor a másikról ne tűnjön el minden, azon okból, hogy az 1. oldal volt a forrás)? -lényegében ugyanaz lenne a másik oldal is, csak .com kiterjesztés helyett .hu lenne.
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 264 | 13:11
Pubi, url címet nem lehet változtatni, létre kell hozni egy másik oldalt, és újból feltölteni tartalommal, a második ehetőség, hogy vásárolsz egy domainnevet és azt csatolod a meglévő weboldaladhoz.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Kova
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 265 | 14:24
Sziasztok! Csináltam egy új menüt Elérhetőségem néven. Meg is jelent , de nem aktív, hiába kattintanék rá. Mit csináltam rosszul? Köszi előre is.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 266 | 14:30
Kova,

1. Mért kell a honlapodat levadásznom? Legközelebb add meg hogy http://preni.ucoz.hu/

2. menübe az oldalt így kell berakni: http://forum.ucoz.hu/forum/24-70-1#491

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Xkoti
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 267 | 17:23
Sziasztok lenne egy kérdésem . Kerestem de nem találtam azért írom ide smile

Nos van ez az oldalam www.exgame.ucoz.hu és oldalt látható az hogy letöltések illetve fájlkatalógus.
Nah már most azt szeretném hogy a letöltést illetve a fájlkatalógust csak az lássa aki regisztrált , de ez még nem minden ilyen szöveg lenne : Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált tagok láthatják kérlek regisztrálj te is . és ha rá kattint a "regisztrál" szóra akkor át dobná a regisztrációra értelem szerően . Bocs hogy ilyen kesze kusza lett amit írtam de így tudtam csak kifejezni .

Üdv: Xkoti
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 268 | 19:58
Xkoti,
amin-menüben, a felhasználók rész, felhasználói csoportoknál módosíthatod a jogokat. A szöveget pedig a sablonoknál, a "hozzáfárás megtagadva" (vagy v'mi hasonló) tudod módosítani.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Xkoti
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 269 | 12:47
vmarci21, Köszönöm a választ smile
admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 270 | 21:40
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Van egy honlapom: www.szentvid.ucoz.hu
Szeretném azt megoldani, már amennyiben lehetséges, hogy ha rámegyek az egérrel egy menüpontra akkor ne húzza alá a menüpontot hanem a menü neve más nyelven (székely-magyar rovásírással) jelenjen meg. Természetesen a rovás abc-t ismerem, nem gond a leforítás!

Köszönöm, előre is!
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: