A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 271 | 16:29
admin2412, Próbáltad a vízuális menü vidget-et?
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 272 | 17:37
Kedves vmarci21!

Tudtam, h az ISTENEKHEZ kell fordulnom! A grafikus menü effekttel úgy néz ki meg tudom csinálni! Nem lesz egyszerű, de megpróbálom!
Köszönöm szépen! Ákos biggrin
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 273 | 12:09
Csináltam egy menüt.

Ezt a kódot szeretném beilleszteni ide:

Viszont ha csak simán beillesztem, akkor nem lesz olyan mint a többi és a lenyíló menü is összevissza lesz. Hogyan csináljam meg, hogy ugyan úgy jelenítse meg, mintha mondjuk egy blokkban lenne? Csak persze nézzen ki úgy, mint a többi.
Oldalam: f1oc.ucoz.hu
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 274 | 16:30
Lewis, ez az uCoz menü szerkesztőjével nem fog menni, (az uCoztól előre is elnézést,) ezt nem tudták normálisan megcsinálni. Lenyíló menüt így csinálhatsz oda: http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/anylinkcss.htm
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 275 | 16:44
Időközben sikerült megcsinálni. Viszont az megoldható lenne, hogy ami lenyílik az másik színű, vagy más hátterű legyen? Próbáltam már <a> kódnak egy id-t adni és beírni a css kódba de nem volt jó.
f1oc.ucoz.hu
Viki
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 276 | 15:41
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a 897-es sablonon a modulok neveit nem tudom megváltoztatni. Átírtam a szerkesztőben, de magán az oldalon nem jelenik meg, az alapértelmezett szöveget használja, ami nem tetszik, nem vág az oldalam profiljába. Elötte másik sablonnal próbálkoztam, azon működtek a beállítások, majd váltottam erre és nem jó.

Valami ötlet, segítség??

Köszönöm!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 277 | 14:14
Szia Viki!

Lépj be a vezérlőpultba és:

(felső menüsoron) Beállítások --> Sablonszövegek cseréje --> Modulok nevei

Itt átírhatod az összes mosul nevét! biggrin
Viki
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 278 | 21:46
Igen, így csináltam, ott az jelenik meg, amit beírtam, de ha rámegyek az oldalra, akkor a régi szöveg marad. Mit tegyek, van valami ahol átírhatom szerkesztéssel? HTML-re gondolok.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 279 | 12:39
Viki, akkor próbáld meg úgy, hogy rámész a modulra (a vezérlőpultban) és ott átírod! smile

Hozzáadva (21.12.2012, 11:39)
---------------------------------------------
A dynamivdrive-on találtam egy jó menüt, ami nagyon szép, és jól is működik, viszont van egy kis gondom.

A legördülő almenük az oldal tartalma alá mennek, így nem látszanak:

http://u.to/lKOtAg

Erre van megoldás? smile

Csatolmányok: 7960050.png (33.0 Kb)
R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 280 | 17:33
Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de az eddigi kérdések alapján igen.
Rögtön 2 gondom lenne.
1. A honlapomon van ugye a menü modul. Viszont van egy "modul nélküli" menü, tehát nem tudom szerkeszteni, se törölni, de itt állíthatom át a menüpontok neveit. Kép: http://kepfeltoltes.hu/130111/ucozmenup2_www.kepfeltoltes.hu_.png Szerintem elég ronda így.
2. Ma valamiért nem engedi a menüt szerkeszteni. KÉP: http://kepfeltoltes.hu/130111/ucozmenup1_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ez lehet, hogy pillanatnyi gond. A válaszokat köszönöm! online2long
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 281 | 17:41
R096, próbáld a sablonoknál (admin-menünben) szerkeszteni.... ) (HTML ismeret nem árt.)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 282 | 16:57
Közben rájöttem, hogy a külalak egyéni "pattanása" smile

Hozzáadva (20.01.2013, 15:57)
---------------------------------------------
Sziasztok! (Milyen érdekes egymás után 2 választ írni) Olvasgattam, és arra rájöttem hogyan csináljak vízszintes menüt, de azt hogy lehet megcsinálni, hogy az felül legyen? (mondjuk a fejlécben) Sok oldalnál láttam, és nagyon megtetszett! A válaszokat előre is köszönöm! smile

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 283 | 17:14
R096, Az uCozos menü készítő esetén szimplán a fejlécbe teszed be a kódját, 'egyéni menünél' ott készíted el a HTML-s részét.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Dani
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 284 | 13:58
Sziasztok!
Egy képet szeretnék a fejlécembe beilleszteni de sehol sem találom a fejléc html kódját! Tudnátok segíteni? smile

Hozzáadva (21.01.2013, 12:58)
---------------------------------------------
jah és ezt úgy szeretném hogy minden mögött legyen és látszódjanak rajta az írások

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 285 | 16:20
Dani, a fejléc kódját a

Vezérlőpult --> Honlap-stílus --> Külalak szerkesztése(sablonok) --> A honlap felső része olfalon találod meg! smile

Ha megadod a honlapod URL címét, több információt tudok adni! biggrin
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: