A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 301 | 11:59
BonFire, Viki, akkor az uCoz $informerbe$ rejtette.... Így csak egy dolgot tudsz vele csinálni: elrejteni:
css-be:
Kód
#video_category_row1_preicon { display: none; }


KovJonas, Dani, megdobsz egy sablon-számmal???

Viki, Dani, Elmagyaráznátok, hogy ez a probléma hogy kerül a "Menü létrehozása, áthelyezése" topikba???

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Viki
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 302 | 14:42
Idézet (BonFire)
a HTML fájl 200. sorában van


Csak 38 soros az a bizonyos HTML. Tudok kézzel is oldalt alkotni, igaz nem profin, de azért összehozom. Extra.hun volt is csak fizetős lett.

Szóval nincs ilyen sor, az össznépi keresőbe is beírtam, ott sem találja, pedig az elvileg minden HTML-t átír. A fájlokat elérni nem lehet, az FTP-t elérni nem lehet. Legalább ha ki lehetne cserélni, de nem. Pedig elvileg az én FTP-en van, de mégsem, főleg hogy az FTP-be belépni sem tudok. A fejlét képeket ki tudtam cserélni, csak ezt nem.
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 303 | 17:07
Idézet (vmarci21)
BonFire, Viki, akkor az uCoz $informerbe$ rejtette


Na, erre már tényleg kíváncsi vagyok. Ha lementem a komplett oldalt, azt egy szövegszerkesztővel szerkeszthetem ugyan, de nem tudom feltölteni, mert a HTML szét van szedve dirib-darabokra valami felfoghatatlan logika szerint, ráadásul bizonyos elemet nem is lehet kicserélni rajta? Most kíváncsiságból létrehoztam egy próba oldalt, és azon is ez a kisautó az ikon.

Ehhez nem enged sehol hozzáférni a uCoz (pedig nem ártana!):



Most ez hogy van, és miért? Nem tudom elhinni, hogy ne lehetne lecserélni azt az ikont (egyébként tényleg nagyon gagyi, és ott van minden sablonban alapértelmezetten…), csak elrejteni. cry
Csatolmányok: 5680235.jpg (317.4 Kb)


Viki
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 304 | 13:59
Ugye, én sem értem, nincs benne logika, azért jöttem át Ucoz-ra, hogy könnyebb legyen a honlap szerkesztése, mivel nem sok időm van, és itt pillanatok alatt kész, amit szeretnék. De hogy nem lehet testre szabni.... cry
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 305 | 16:01
Viki, szerintem csak kimaradt, a többi modulnál (pl. fórum) lehet módosítani a kategóriák (vagy fórumok) képeit... Reklamálni az orosz, vagy legalább az angol fórumon lehet, orosz rendeszr lévén nyilván az orosz fórumon több szerkesztő, "belső ember" van, de az angolról is megkapják az üzeneteket... http://forum.ucoz.com
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 306 | 11:46
Sziasztok!

Segítséget kérnék- dent a felső rész menüjében a Főoldal, Profilom, Kilpés, RSS résznél a profilom -ba nem lehet belépni 404-es hibakódot ír ki és nem tudom hogyan kell visszacsinálni, nem igazán érterk a html nyelvhez még kezdő vagyok, ezt látom a css-ben:
</a>
</li>
<?if($USER_LOGGED_IN$)?>
<li>
<a href="$USER_LOGGED_IN$" title="Profilom">
<span class="um-left"> </span>
<span class="um-mid"><!--<s5214>-->Profilom</span></a></li><li><a href="$LOGOUT_LINK$" title="Kilépés"><span class="um-mid">  Kilépés</span>
<span class="um-right"> </span>
</a>

Hogyan tudom visszaállítani a profilom belépést? Illetve hogyan lehet még plusz menüket ezek mellé berakni linkkel együtt?
Köszi előre is a segítséget.
vago
Üzenetek: 14
Hírnév: 4

Üzenet # 307 | 18:59
Hozzászólás szövege
Idézet (Babák)
ezt látom a css-ben:
Ezt biztosan nem láthatod!!
biggrin
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 308 | 19:09
Idézet (Babák)
Sziasztok!
Segítséget kérnék


Légy szíves, annyit tegyél már meg, hogy belinkeled az oldalad, másképp nem tudunk segíteni!

vago: Építő jellegű kommenteket várunk!


Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 309 | 14:34
Bonfire: mosolygobabak.ucoz.hu
Vago: kérlek ne nézd le azt aki most tanulja a honlapépítést! tongue

Hozzáadva (11.03.2013, 13:34)
---------------------------------------------
Bonfire- abban tudnál még segíteni, mit kell csinálni, ha a főoldalon létrehoztam az oldal aljára képeket- ezek banner értékesítésre vannak és szeretném ha minden oldal alján megjelennének.... mit kell tennem ehhez lépésről lépésre le tudnád írni? Köszönöm szépen! smile

Mazsi
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 310 | 15:07
helló...igazából nem tudom, hogy hova kéne ezt írnom...na mindegy.a lényeg az hogy:
belépek a szerkesztőbe.azután létrehozok egy blokkot. pl:naptár, vagy belépési részt.el is mentem de...nem jelenik meg, nincs oldal a menü alatt!pedig mindig elmentem a szerkesztőt, tehát fogalmam sincs hogy mit tegyek! sad SOS!!!
tóparty
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 311 | 12:00
Sziasztok!
A honlapomon a főmenüben a betűk színét szeretném átírni (akár fehérre is, hogy jobban látható legyen), de nem jöttem rá, hogyan lehet.
http://toparty.ucoz.hu
Előre is köszönöm.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 312 | 12:11
tóparty, Admin-pult --> Honlap-stílus --> Külalak vezérlése (CSS) és keresd meg ezt:

Kód
.uMenuV a.uMenuItemA:link {text-decoration:none; color:#AAAC0A}
.uMenuV a.uMenuItemA:visited {text-decoration:none; color:#AAAC0A}


Mindkét sorban írd át a #AAAC0A színkódot arra, amelyiket Te szeretnéd (fehér szín kódja: #FFFFFF) és már kész is! biggrin
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 313 | 14:41
A CSS-ben van egy olyan sor, hogy:

.uMenuV li a:link {
color: rgb(175, 1, 1);
}

Itt a color után lehet megadni, hogy milyen színű legyen. Nálad RGB-ben van kifejezve, de hexakódban is meg lehet adni, így: #c0c3c9


nyunyo
Üzenetek: 4
Hírnév: 2

Üzenet # 314 | 10:10
Sziasztok!!!
Lenne egy kérdésem. Már átnéztem a fórumot , de arra, amit én szeretnék, nem találtam megoldást. happy
Nagyon kezdő vagyok még, a HTML szerkesztéshez nem értek. A kérdésem a következő--megpróbálom értelem szerűen leírni smile . Azt már láttam, ha új menüt szeretnék létrehozni, ki tudom választani, hogy az függőleges, vagy vizszintes legyen. De arra még nem tudtam rájönni, hogy a főmenü --cikkek katalógusába létrehozott kategóriát hogy tudom átszerkeszteni úgy, hogy az ne a fejezet kategóriában jelenjen meg, hanem a főmenű--cikkek katalógusánál, de vizszintesen???
A honlapom---http://jezus-szeret.ucoz.hu/
Már napok óta erre keresem a megoldást wink
Előre is köszönöm a segítséget
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 315 | 14:37
nyunyo, sajnos sehogy..... az uCoz rendszer itt elakad....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: