A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 226 | 14:16
keshman, a sablonokban megtalálható a $GLOBAL_CLEFTER$ és/vagy $GLOBAL_DRIGHTER$ kód?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


keshman
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 227 | 23:00
DaveedBrown,
Szia!

Rá kattintottam a globális sablonokra ott az első container részen jobb oldalon ki van írva a global clefter a második container mellett jobb oldalon a droghter.
Mind a kettővel azt csináltam, hogy onnan kimásoltam beléptem az első container oldalra és beirtam a programba! elmentettem,lefrisitettem az oldalt, de semmi nem történt! A honlapon ugyanúgy nincs rajta a menü ablak!

Mit kell csinálni a továbbiakban?

Hozzáadva (07.02.2012, 21:54)
---------------------------------------------
Már nem érdekes! Mert közben kiderült rólam, hogy más néven már regisztráltam! Úgyhogy fölösleges a keshman azt töröltem! Köszönöm szépen segítséged!

Hozzáadva (07.02.2012, 22:00)
---------------------------------------------
Tudomásul vettem a figyelmeztetést, de nem tudom hogy hol jelentettem üzenetet, mert ép most nézem, hogy még azt sem tudom hol kell! Nem volt szándékomban üzenetet jelenteni, bocsánat!
Egy korábbi hozzászólásod viszont tökéletes segítséget nyújtott, azt köszönöm!

sanca99
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 228 | 19:40
Sziasztok!

A számozást nem lehetne valahogy eltüntetni a linkek után? pl. /01, /02
Köszönöm
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 229 | 20:56
Nem.
YicFeT2719
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 230 | 15:23
Sziasztok!
Ha már létrehoztam a menüt (és ez függőlegesen van), hofgyan tudnám átváltoztatni vízszintesre??

Most kezdtem csinálni a honlapom (http://sh.ucoz.hu/) és remélem a fórumon mindfen segítséget megkapok hozzá.
fonix107
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 231 | 13:04
Sziasztok. Szükségem lenne még menüre de nem enged létrehozni. Ez azt jelenti hogy csak max 10-et lehet? Mert nincs odaírva hogy Menü létrehozása. sad

Előre is köszönöm!
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 232 | 13:20
fonix107, ha nem enged többet létrehozni, akkor annyi a maximum.
fabatka
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 233 | 22:41
fonix107, ez marhaság! Van olyan oldalam ahol 16 menüpontom van plusz mindegyiknek almenüje! Ez a max. viszont a többi is 11,12 menüpontos! Ezt hol akarod csinálni? Menj be az oldalszerkesztőbe, honlap oldalainak vezérlése, jobb felső sarokban oldal hozzáadása gomb és megnyilik egy oldal amire irsz vagy nem! Utána ha végeztél a szerkesztéssel elmented ez megjelenik a menüpontok között! Ezt a honlap-stilus, menüpontok szerkesztésében találod, gondolom itt van a többi is és oda teszed ahányadiknak akarod! Szerintem ez igy jó lesz!
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 234 | 23:09
fabatka, Lehet hogy igazad van, de szerintem egy kicsit kulturáltabban fejezném ki magam a helyedben! Ez a fórum nem arról szól, hogy egymás hozzászólásait kritizáljuk, hanem hogy segítsük egymást.
Légyszíves ezt tartsd tiszteletben. Ha van megoldásod egy feltett kérdésre akkor írd le, de ne kritizáld más válaszát.Szerintem ez így fer!
KristineHolt
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 235 | 11:42
Sziasztok!

Szeretném a menümet áthelyezni függőlegesből vízszintesbe.
Igen, végigolvastam biggrin
Meg is találtam azt a részét, amivel a kódot megcsináltam neki ($MENU_2$)
Arra is találtam pár leírást, hogy hogyan kell beilleszteni a honlap felsőrészébe...
Csak hogy 20 próbálkozás ellenére sem sikerül... wacko

Kaphatnék egy kis segítséget?
Köszi biggrin

"...Az ihlet a Lusta írók kifogása..."

http://kristineholt.ucoz.hu/
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 236 | 15:20
KristineHolt, mikor létrehozod a menüt, ott van hogy vizsszintes vagy függőlegest akarsz, innentől már csak a menü kódját kell kihelyezni, és akkora helyet foglal amekkorát kell.
KristineHolt
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 237 | 10:44
Szia Locky!

Igen a vízszintest létrehoztam, a kód is meg van - a gondom az, hogy hiába helyeztem el a holnlap felsőrészében, nem történt semmi. Többféleképpen próbáltam (pontosabban mindent kipróbáltam amit itt a fórumon találtam) De sikertelenül. Semmi nem változott, vízszintes menünek nyoma sincsen wacko

Hozzáadva (15.05.2012, 09:44)
---------------------------------------------
Locky!

Így utólag hálásan köszönöm, hogy nem kaptam választ biggrin
Ezzel rákényszerültem, arra hogy próbáljam meg újra (roppant türelmetlen vagyok biggrin )
Örömmel jelentem, hogy sikeresen megoldottam, sőt sikerült a vízszintes menüt a honlaphoz
illő keretbe is tennem... biggrin
De szeretném ha vetnél/vetnétek rá egy pillantást, hogy minden rendben van-e vele.


"...Az ihlet a Lusta írók kifogása..."

http://kristineholt.ucoz.hu/
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 238 | 14:09
KristineHolt, az én monitoromról most így néz ki:

Van jobb oldalt egy kis üres hely, de szerintem nem vészes. A menü is megfelelően működik.
Csatolmányok: 0019027.jpg (121.9 Kb)

KristineHolt
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 239 | 14:19
Szia 1word!
Köszi, hogy ránéztél biggrin
Látod ezzel két gondom is megoldódott...
Bár, most újabbat találtam ki magamnak, de az azt hiszem meghaladja a képességeimet... wacko

"...Az ihlet a Lusta írók kifogása..."

http://kristineholt.ucoz.hu/
Pubi
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 240 | 02:09
Sziasztok!

Kérdésem: az egyes blokk címekhez lehet címkefelhőt hozzáadni?
Pl. van az oldalamon, hogy MENÜ és ebben a blokban a főoldal,fórum,stb. és azt szeretném elérni, hogy ha ráviszem a kurzort akkor egy kis felhőben (vagy mi) kiírja mondjuk hogy Itt találod a fontosabb menüpontokat vagy hasonló?

Kössz előre is!
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: