A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Menü létrehozása, áthelyezése
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 211 | 18:15
Na látod, most már Én is ki tudtam próbálni. A végeredmény és a válaszom:
Igazad van, csak 10 ilyen menü hozható létre!
Mivel ez egy értékes információ és ebből még sokan tanulhatnak, így mellékelek egy képet is, hogy mindenki tudja miről van szó.



Nem tudok mást javasolni, csak hogy csoportosítsd át a már meglévőket úgy, hogy beleférjenek ebbe a maximumba. sad
Csatolmányok: 0711781.png (15.8 Kb)
LGM
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 212 | 18:31
Ezzel vagyok gondba, mert sajna ez egy tudományos jellegű honlap, és sajna a rendek száma adott... De valamit csak ki találok...Azért köszi hogy utána néztél.:).

Hozzáadva (16.10.2011, 18:31)
---------------------------------------------
Na eszembe is jutott valami, ezeknek a menüknek script ként megtalálhatóak valahol? Gondolom, ha mindenféle külső menüt betudok illeszteni az oldalakra ezt is betudnám, max nem a menü vezérlőből tudom alakítani...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 213 | 18:35
Igen ez az egyetlen megoldás ilyen mennyiségű menü hozzáadásakor.
Bármilyen "külső" menü hozzáadható, ami nem php nyelven íródott.
Javasolnék is egy oldalt? tongue biggrin
Itt foglalkoznak ilyen menükkel. tongue (kattints alul a webmester shop-os képre)
LGM
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 214 | 18:43
Köszi szépen, épp nézegettem..:) csak nem szeretném átalakítani az egész oldalt, azért gondoltam hogy hátha megszerezhető ennek a menünek a kódja, de ha nem megoldom valahogy, az irányelv már adott :). Még egyszer köszi az utána járást :)...
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 215 | 19:01
LGM, erről már szó volt a fórumon....

Itt a link:
http://forum.ucoz.hu/forum/7-60-4268-16-1298556343
Tibcsi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 216 | 15:35
Üdv mindenkinek.
Először is a következő kérdésemre tuti hogy van már válasz, ezért mea maxima culpa, hogy újra felteszem.
A kérdés: hogyan hozhatok létre egy ugyanolyan menüpontot, mint ami már van.
még egyszerűbben: a cikkek katalógusából szeretnék kettőt. Persze más névvel és más tartalommal.
Hogyan tehetem ezt meg?
Próbáltam választ találni, de sajnos nincs annyi időm hogy többszáz bejegyzést átolvasgassak, a kereső-vel pedig nem találtam semmit.
A választ előre is köszönöm.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 217 | 17:19
Tibcsi, 2 kategóriát hozol létre, és külön célra használod fel őket, a kategória készítésénél ott lesz a kategória url-je, így amikor arra linkelsz menüpontot csak az adott kategória anyagai lesznek ott.
Tibcsi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 218 | 19:52
köszi a segítséget
HunLuke
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 219 | 14:18
hello, nem tudom hol találhatnám meg a választ,azért leírom és remélem nagyon hamar kapok választ biggrin

régen tudtam,de most elfelejtettem dry

szóval ugyebár például hozzáadok a honlapomhoz 4 oldalt legyen Főoldal oldal1, oldal2 oldal3. hogy tudom megcsinálni azt hogy más legyen a sorrend oldalt? pl Főoldal oldal2 oldal3 oldal1.sehogy se találom és jó lenne,köszi előre is smile
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 220 | 19:08
HunLuke, Admin panel--->Honlap-Stílus felül--->Menü szerkesztő.

Itt meg csak a "Húzd és vidd" módszerrel tudod cserélgetni a menüt, majd mentsd el és kész is.
Legolexicon
Üzenetek: 17
Hírnév: 2

Üzenet # 221 | 13:38
Sziasztok!
Nem biztos, hogy jó helyre írok, de nem találtam mást.
A főmenü az oldalam jobb oldalán van, függőlegesen. Azt szeretném megcsinálni, hogy a weboldal felső részén legyen, vízszintesen. Ezt, hogy lehet megcsinálni?

Előre is köszi!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 222 | 15:51
Legolexicon, menülétrehozásnál választható hogy vízszintes, vagy függőleges legyen..
keshman
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 223 | 17:12
Helló!

Eltünt a menüsorom a honlap oldalról! Nem tudom sehogysem visszaállítani az eredeti formátumra sem csinál semmit! Hogyan tudom visszaállítani?
köszi András
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 224 | 19:39
keshman, Gondolkodtam hogy válaszolok, mivel itt is a te hibád lépett fel, de mivel folyton bejelented így nem fogok. bye
keshman
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 225 | 20:45
Akkor ki fog nekem válaszolni? Tegnap feltettem egy kérdést a mai napig nem érkezett semmi reakció rá és meg csinálnám a honlapot!
Egyébként most eljutottam odáig, hogy töröltem a menüpontokat és egy másik sablont illesztettem be! először meg is jelent, de azon sem volt menüsor. Másodjára mikor megcsináltam a menüpontokat, elmentettem beléptem megint megtekinteni az oldalt ezt irta ki "A "Oldalszerkesztő" modul nincs aktiválva.

Az aktiváláshoz lépjen be a saját menübe, és a "Oldalszerkesztő" menüpontban nyomja meg a "Modul aktiválása" gombot."

Beléptem a saját oldalamra és hát mit látok! Semmit. Nekem nincs ilyen menüpontom, hogy oldalszerkesztés!

Hogyan tovább. Akkor már nem kérdezek tovább várok itt a válaszra, amit nagyon megköszönnék!

Hozzáadva (06.02.2012, 19:43)
---------------------------------------------
Na idegességemben valahova rákattintottam és visszajött a szerkesztés! Csak még mindig nincs menüpont az oldalamon! Mármint a weblapon! Ha ebben tudnál vagy valaki tudna segíteni hamarban kérem szépen irja meg nekem!!!!!

Hozzáadva (06.02.2012, 19:45)
---------------------------------------------
help

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menü létrehozása, áthelyezése
Keresés: