A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
linkdir
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 196 | 13:40
Hol? Az előző hozzászólásomban már betettem a kategóriának a beállításainak a képét is, de abban is engedélyezve van. Van valami 3. rész is valahol, ahol engedélyezni kell?

Hozzáadva (15.06.2011, 13:40)
---------------------------------------------
Rájöttem, köszönöm!!!
A legutóbbi tanács alapján megtaláltam, hogy hol lett letiltva a kategória.

Christine32
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 197 | 22:42
sziasztok

kérdésem lenne hogyan tudok megosztást csinálni honlapommal - pl facebookon
illetve hogy kerül be a google - be ha rámkeresnek mert nem található - minden más rólam a blogjaimtól a cikkjeimig mindent megtalálok de ezt nem ha rákeresek - ez igy olyan mintha magamnak csináltam volna :-( aki tud segítsen kérlek
christinemagazin@gmail.com

=================================
Az üzenetedet moderáltam! Itt nem válaszol senki emailben! Ha érdekel a kérdésedre a válasz, itt a fórumon megtalálod!
raziel70
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 198 | 23:20
Kedves Christine32!
A kérdéseidre a fórumon megtalálod a válaszokat!
Ezekre már mind meg van...
Kérlek mielőtt használod a fórumot, olvasd el amit mindenkinek ajánlott elolvasni.
Általános tájékoztató
Segítségkérés
Ezenkívül használd a keresőinket, ezeket az oldal tetején találod!
Köszi!
Imi
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 199 | 17:40
Quote (Attila)
A felhasználók színét a mellékelt ábra alapján lehet változtatni:


Szia! Nekem is ez lenne a problémám mert nekem ilyen kódom nincs! beillesztettem a kódot ahol már nincs kód vagy is a legvégére és semmi sem sikerül. Tudsz valami megoldást?

Hozzáadva (12.07.2011, 17:40)
---------------------------------------------
Sziasztok! Másik kérdésem! Van egy honlapom és az alap kép ...van felül vagy is épületek azt, hogyan tudom megváltoztatni például egy felhőre amiből villám csap ki?
Kérlek írjázok már le nekem lépésről lépésre + a kódot mert én nem teljesen értek hozzá. Előre is köszönöm!

=======================================
A honlapodat esetleg ne Mi alakítsuk ki teljesen? Esetleg még azt is ránk bízhatnád, hogy futtassuk már be az oldaladat! angry
Amit kértél már le van írva a fórumon!

OLVASD EL, FOGD FEL ÉS ALKALMAZD A TÁJÉKOZTATÓNK SZÖVEGÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!! >(
NEM keverjük a témákat egy topikon belül!!! angry
raziel70

Imi
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 200 | 18:04
Imi, olvasd el amit a hozzászólásodba írtam, tovább ezt is:
Segítség kérés: http://forum.ucoz.hu/forum/24-293-1
Imi
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 201 | 09:38
Sziasztok! Szeretnék ismét segítséget kérni. Azt szeretném ha az oldalamon a moderátorok bejelentkezzenek a színük narancssárga legyen. Tudtok nekem olyan kódot adni amivel fel tudom vinni a CCS szerkesztőbe? Előre is köszönöm. Üdv: Imi
Imi
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 202 | 09:59
Imi, ezt komolyan nem hiszem el. no Az első hozzászólásban ott van a link. Ennyit segítek a többit csináld magad
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Lonly
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 203 | 20:09
Van egy nagy problémám és nem tudom mit tegyek kérlek segíts..
Az a helyzet ,hogy készítettem egy honlapot és blokkoltam a saját menübe belépő ip címem mert nem tudtam hogy az nem állandó.
Az a kérdés ilyenkor mit lehet tenni ,van rá valami mod a feloldásra vagy a weboldal törlésére?
Ha igen mit tegyek.
Választ erre az email címre küldjétek: ===moderálva===lonly_pop@ymail.com
Köszönöm
Lonly

===========================================
Moderálta raziel70
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 204 | 20:57
Lonly, olvasd el kérlek ezeket:
Segítség kérés szabályai (a hozzászólásod alapján főleg ezt javaslom)
Általános tájékoztató (az oldal tetején pirossal kiemelve)
Lonly
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 205 | 20:18
raziel70, köszönöm a felvilágositást és bocs ,ígazad van olvasnom kellet volna elöbb.
wacko
fdomi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 206 | 09:28
Szia!
A látogatóim panaszkodtak, hogy meg kell adni mindent vezetéknév Valódi név stb.. .
És szeretnének egyszerű regisztrációt név,kód,e-mail és ami még persze nagyon fontos.
De én ezt nem látom, hogy hol kell mert mert minden ki x -tem de mindig ott van a vezetéknév ezt nem lehetne megoldani?
cry
Lonly
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 207 | 11:32
Szia fdomi!
Kezdő vagyok még ,de a regisztrációt amint tudom módosítom.
Köszönöm az észrevételedet és az üzeneted!
Lonly
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 208 | 15:38
fdomi és Lonly, a regisztráció módosítása CSAK prémium felhasználóknak lehetséges!
Dark_ange
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 209 | 11:48
Hello nem tudom jó helyre írtam,de ha nem akkor elnézéseteket kérem!!!
Hogyan tudok jelszóval levédeni oldalakat???
Ha persze ez lehetséges lenne megoldani!!!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 210 | 13:22
Dark_ange, nem lehetséges. Van rá hasonló megoldás, de ez már megtalálható a fórumon, kérlek használd a keresőt!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: