A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Nero
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 226 | 16:02
Locky, köszönöm a segítséged! Sikerült happy
Imi4808
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 227 | 08:06
Heló! egész éjjel kerestem, de nemtaláltam meg, hogy hol lehet eltüntetni a regisztráció gombot az oldalamról...
Majd ha az nem lesz, szeretném megtudni, hogy majd, miként tudom én regisztrálni azokat akik megérdemlik?

előreis köszi a választ: Imi
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 228 | 12:33
Imi4808, leveheted, de mivel uNet van, ezért nem kell külön regisztráció, bárki be tud lépni az oldaladon egy email címmel és jelszóval, és automatikusan regisztrálódik a honlapodra, aki már előzőleg regisztrált egy másik uCozos oldalon, vagy a ucoz.hu-n.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Imi4808
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 229 | 00:11
úúúú köszi szépen, és hol tudom eltávolítani a gombomat? kérdésem lenne még, hogy belehet-e állítani, hogy a "Munkatársaknak" fület, csak az ellenőrzöttek láthassák?

Hozzáadva (18.12.2011, 22:54)
---------------------------------------------
felfedeztem, nincs több kérdésem köszönöm biggrin

Hozzáadva (20.12.2011, 23:11)
---------------------------------------------
Hello! mégis lenne egy kérdésem, hogy belehet-e állítani, hogy a "felhasználó adatai"-nál megjelenjen a telefonszáma? vagy lehet-e valami jegyzetet írni oda amit pl. csak az adminok látnak?

max
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 230 | 18:55
szeretném meg kérdezni hogy lehet beálitani hogy vendégek is küldhesenek Személyes üzenetekket Felhasználóknak mert nem engedi a gombot kipipálni csak a
Felhasználói oldalak megtekintése , Felhasználók keresésését negedi ha valaki tuda segiteni azt megkösszöném
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 231 | 19:19
max, a vendégek nem küldhetnek személyes üzenetet. Ehhez mindenképp be kell jelentkezni.
fonix107
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 232 | 16:32
Sziasztok!
Szeretném olyan zárttá tenni az oldalt, amennyire csak lehet. Ezzel kapcsolatosan szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség meghívásos beregisztrálásra?
Azt tudom ha már regisztráltunk, akkor bármelyik ucozos oldal elérhető a felhasználónak.
Azt nem lehet megoldani, hogy külön regisztrálás legyen szükséges egy oldalhoz?
Köszönöm!
Üdv, Zsana
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 233 | 18:46
fonix107, fizess elő prémium csomagra, és akkor lehet engedélyezni csak helyi felhasználókat. Meghívásos rendszer nincsen.
Az üzenetet szerkesztette 1world - Vasárnap, 2012.02.26, 18:46
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 234 | 18:48
fonix107, ha fizetés is játszik, akkor ha prémiumot veszel, akkor lehet külön regisztrációt csinálni.
Ha nem, akkor keresd fel az intrókkal kapcsolatos topikot, ott van szó a beléptető intro oldallal kapcsolatban, és azt engedsz be, akit akasz

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Virgie
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 235 | 18:40
Sziasztok. Már sokat kerestem, de nem találtam hasonló témát.
Szeretném ha néhány felhasználó írhatna cikkeket a honlapomra. A cikket formázhassák, tudjanak videót, képet, és más fontos tartalmat feltenni a cikkeikhez, de a weboldal kinézetét, és a sablonokat nem szeretném ha meg tudnák változtatni, és egymás cikkeit sem szeretném, ha tudnák szerkeszteni.
Hasonlóan mint egy papír magazin esetében.
Melyik beállítást kellene alkalmaznom?

suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 236 | 14:41
Virgie, Menj a Saját menü --> Felhasználók --> Felhasználói csoportok részhez. Ott csoportokra bontva be tudod állítani, hogy X csoportba tartozó felhasználók mihez férhessenek hozzá az oldalon.Ha szükséges hozhatsz létre saját csoportot is.A kívánt felhasználókat pedig rakd a kiválasztott csoportba.
Virgie
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 237 | 20:58
Suttyo! Köszönöm ezt megtaláltam. A csoportot létre is hoztam. Csak a sorok értelmét nem mindig értem.
Melyik sor engedi/tiltja, hogy a honlap külsejét szerkeszthesse a felhasználó?
Sajnos még nem tudtam teljesen belemélyedni a rendszer rejtelmeibe, ezért a beállításokat félve változtatom meg, nehogy valami visszafordíthatatlant csináljak.

drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 238 | 14:07
A kékkel írott rész, valami olyasmi, hogy a külalak szerkesztése.
Engedélyezd szerintem a HTML kódok használatát, így nem kell BB kódozniuk, hanem egyszerűen nagybetűvel írhatnak és kék színnel (vagy más, ez csak egy példa).
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 239 | 14:44
Virgie, Elég sok lehetőség áll rendelkezésedre, így pontos választ nem tudok adni, de visszafordítatlan dolog nincs. biggrin Kipróbálásra viszont van lehetőséged, így meg tudod nézni, hogy jól állítottál-e be egy dolgot. Menj a fenti csíkon az oldalon a felhasználók részre. Ott válaszd Az oldal megtekintése mint.. és válaszd ki a kívánt csoportot. Innentől úgy látod az oldalt mint a kiválasztott csoport bármely tagja. Így el tudod kerülni hogy olyat állíts be amit nem szeretnél.
Pityu
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 240 | 16:50
Lenne egy olyan kérdésem ,hogy azt hol lehet beállítani ,hogy a felhasználó profiljánál, ha rákatintok a blogbejegyzésekre (alul) akkor sorba kiadja a bejegyzéseket...
Most ezt írja ki:
"Az adott szolgáltatás nincs aktiválva ezen a honlapon"

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:Pityu

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: