A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 241 | 17:54
Pityu, ha jól értem ezt keresed: Admin panel --> Blog -> modul beállításai -> Keresési lehetőség bekapcsolása, a felhasználó bejegyzései között.
CRU3L
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 242 | 12:39
Hello.

Hogy tudom beállítani, hogy aki regisztrálaz az ucozos honlapomra, annak mit kelljen megadni regisztrációnál?

Köszönöm
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 243 | 14:22
CRU3L, ez csak akkor elérhető, ha Prémium szolgáltatást vásárolsz.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


CRU3L
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 244 | 15:10
De régen emlékszek hogy meg lehetett adni, hogy mit kérjen a regisztrációnál. Mert így mindenkinek meg kell adni vagy 15 adatot.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 245 | 20:16
Quote (CRU3L)
De régen emlékszek hogy meg lehetett adni

De már nem

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Zebulon9462
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 246 | 23:06
Helló!

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha lett volna egy beállítási lehetőség ahol meg lehetett adni, hányan regisztrálhatnak az oldalamra, de nem találom. Help.

Köszi

Üdv
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 247 | 10:31
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 248 | 11:51
1world, nem csak szerinted. Sose volt ilyen funkció.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 249 | 12:27
Zebulon9462,
Én sem találom, sőt senki sem találja. Ezt max úgy tudod megoldani hogy kiveszed a pipát a honlapra lehet regisztrálni (v. valami hasonló), és te adod hozzá a felhasználókat, az admin-menüből.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
ricsumicsu
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 250 | 23:33
Sziasztok nem tudom, hogy van e már ilyen kérdés de felteszem mert nem akarok több mint 100-at végignézni.
Szóval miért nem engedi a rendszert, hogy moderátort nevezzek ki? Mindig ezt a hibaüzenetet írja ki: A felhasználót a "Moderátorok" csoportba áthelyezni csak a Vezérlési panel oldalon lehetséges.
Nos ezt egyedül a " felhasználók tömeges törlése/áthelyezése" részben találtam érdemesnek megpróbálni, de sehogy sem sikerült. Néztem a felhasználó-keresést, de ott meg ezt írja: 0 felhasználót találtam. Pedig a moderátornak szánt tag már regisztrált.
Valaki tudna segíteni, hogy hogyan lehet moderátort kinevezni?
Előre is köszönöm.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 251 | 08:47
ricsumicsu, http://www.palcasbecsulet.ucoz.hu/panel/?a=users;l=find;g=1 Itt kell áthelyezni a felhasználókat moderátori csoportba. Ha már be vagy lépve a saját menübe, akkor kattints a linkre, különben nem biztos hogy oda visz.
ricsumicsu
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 252 | 13:32
Köszönöm szépen, megvan happy
Alex6402
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 253 | 14:15
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy lehet azt beállítani, hogy ne kelljen regisztrálni a honlapomra, de a Fórumot, chat-et, lehessen használni a felhasználóknak?
http://etelkozradio.eu az oldal címe.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv:
Alex
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 254 | 16:21
Alex6402, Admin Oldal » Bal menüben Felhasználók » Felhasználói csoportok » Vendégek » Fórum és Mini-chat részt lenyitod és ott beállítod azt ami kell neked.
deaf-mute
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 255 | 18:00
A felhasználói csoportok beállításánál te határozod meg, hogy mely csoportnak van lehetősége a fórum, chat használatára.
Beállíthatod azt is, hogy a vendégek is használják de azt is, hogy csak a regisztrált felhasználók.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: