A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 181 | 23:28
Hát.... ha ezt a megoldást látod a legjobbnak...
Nálam az a beállítás van, amit javasoltam és senki nem jön azzal, hogy nem tud regisztrálni.
Regisztrálnak, használják az oldalt és nem szól senki.
De nem tudom mit izgulsz, még csak pár napos az oldalad!? surprised
És ahogy láttam, olyan nagy tömeges "bevándorlás" sincs az oldaladra, mint ahogy azt írod... cool
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 182 | 23:32
Most van folyamatban az email-ek küldése, és ha a Lapker elad pár ezret az újságból, akkor biztosan lesz nagy forgalom.
Pont Te írtad ebben a témában valakinek tavaly:
Ezt arra értettem, ha létrehozod az "új" regisztrációs oldalt, akkor pl. a honlap fejlécén megjelenő "Regsiztráció" felirat linkjét át kell állítani az általad létrehozott oldal linkjére.
Nekem is valami ilyesmit kellene csinálni? Hogyan?
Amúgy köszi, hogy regisztráltál, csak kipróbáltad?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 183 | 23:41
Quote (AndyBaron)
Nekem is valami ilyesmit kellene csinálni?

Ez csak abban az esetben érdekes, ha létre tudsz hozni saját regisztrációs oldalt!!!
Arra meg csak prémium felhasználóként van lehetőség... wacko
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 184 | 09:12
De ez a pipa ügy miért nem müxik nekem?

Hozzáadva (17.05.2011, 09:12)
---------------------------------------------
Azóta sem változott semmi ennek a mezőnek a pipátlanításával, ugyanúgy ragaszkodik a regisztráció megerősítéséhez, amely levél ugyanúgy nem érkezik meg.
Megnéztem más honlapkészítős oldalakat, sajnos nem tudnak ennyit, ezért mostanra az lett a kérdésem:
Ha veszek egy alapcsomagot, akkor meg tudom oldani ezt a kérdést?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 185 | 18:02
AndyBaron, ez egy ingyenes szolgáltatás! Ne erőszakoskodj, mert többet úgysem fogsz kapni, mint amennyi jár!
Így is sokkal többet nyújt a uCoz, mint bármelyik másik hasonló szolgáltatás!!!
Amennyiben veszel prémium csomagot, akkor a lehetőséged nyílik az ún. "Helyi felhasználókat" regisztrálni.
Ez annyit jelent, hogy aki regisztrál, az csak a Te honlapodra fog majd tudni belépni. Nem kap uID-t.
Prémiumként olyan regisztrációs feltételeket szabsz, amit csak akarsz.
AndyBaron
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 186 | 19:38
...de hát épp azt kérdezem, hogy ehhez melyiket kell befizetni, erre azzal vádolsz, hogy ingyenélő vagyok. Vagy elbeszélünk egymás mellett, vagy beugrott miattam valami rossz emléked. De az nem én vagyok, az csak egy emlék...
Tehát, melyik csomagot kell megvennem, hogy szabadon állítgassam ezt a számomra problémás témát?
Ha erre válaszolsz, bizony isten örökre kiszállok az életedből, nem célom, hogy beavatkozzak általam ismeretlen emberek privát köreibe.
(Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy öt éve vagyok a ProHardveren, és még egyetlen moderátor sem sértődött meg, ha a publikus email-jára írtam.)
Akkor tisztelettel várom a választ: Andy
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 187 | 19:50
Quote (AndyBaron)
Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy öt éve vagyok a ProHardveren, és még egyetlen moderátor sem sértődött meg, ha a publikus email-jára írtam

Ezt kifejtettem Neked abban az emailben.
De amúgy köszi, hogy felhívtad a figyelmemet erre az "apró" hibára.
A kérdésedre válaszolva:
1, mivel Én sem tudhatok mindent, így 100%-os választ nem tudok adni, de
2, a Prémium csomagon van a hangsúly
Én úgy tudom, hogy a Prémium szolgáltatásba bele tartozik ez is. Teljesen mindegy melyik csomag... (ez csak az Én véleményem!!!!!)
jockey
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 188 | 17:35
Sziasztok lenne egy kérdésem lehet hülyeség
Az lenne hogy hogyan tehetem az oldala csak regisztrált felhasználok felhasználására ill csak akik regelnek az oldalra csak azok nézhetik és hogyan adhatok nekik felhasználó nevet és jelszót és engedélyt előre is köszike

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 189 | 17:43
jockey, ha hülyeség, akkor minek kérdezed? biggrin
A kérdéseidre az összesre a választ megtalálod a fórumon!
Használd a keresőt és olvasd el kérlek a lap tetején lévő tájékoztatónkat. Vagyis inkább kattints a linkre és azt olvasd el, amit ott találsz. wacko
Amúgy meg egy példa a zárt oldalra
linkdir
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 190 | 22:42
Sziasztok! Nemrég létrehoztam egy katalógust, amelyben külföldi linkkatalógusok ismertetői kapnának helyet, de most láttam, hogy az azon lévő tartalom csak akkor jelenik meg, ha valaki regisztrál és belép. A felhasználói beállításoknál elvileg a vendégnek is van megtekintési jog beállítva.
Kérlek, segítsetek, hogy mit kell még átállítanom!
A honlap: http://linkdir.ucoz.com
Előre is köszönöm.

Hozzáadva (14.06.2011, 22:42)
---------------------------------------------
Ja egyébként próbáltam használni a keresőt, de nem találtam rá választ. :-(

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 191 | 08:23
linkdir, Esetleg egy print screen a jogok táblázatáról?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


linkdir
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 192 | 12:07
Íme:
http://linkdir.ucoz.com/print/felhasznalok1.jpg
http://linkdir.ucoz.com/print/felhasznalok2.jpg
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 193 | 12:16
Én nem értelek téged.

Quote
Nemrég létrehoztam egy katalógust, amelyben külföldi linkkatalógusok ismertetői kapnának helyet,


Innen az esik le, hogy te honlapkatalogus modul-t használod.
És a jogoknál a honlapkatalogusról nem is csináltál screen-t.
Esetleg más modult használsz erre a célra?
linkdir
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 194 | 12:58
Bocs, tényleg annak is van külön hozzáférési része: http://linkdir.ucoz.com/print/felhasznalok3.jpg
Egyébként cikkek katalógust használok hozzá.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 195 | 13:08
akkor a kategória van letiltva a vendégek résézre!
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: