A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 151 | 17:28
Előbb-utóbb tuti hogy át fog váltani... smile
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Senquist8984
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 152 | 17:30
Esetleg előfordúlhat hogy a statisztikánál kell állítani?

Látom h aktív vagy de mint egy User. Pedig Veteránba raktalak be..
Mindegy várok azért, remélem nekem is átfog már váltani:D


(Soldier of The Dark)

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 153 | 17:59
Senquist8984, mondd, Te nem olvastad, amit írtam az előbb? surprised
Nem elhanyagolható pedig...
De mellesleg előfordulhat, hogy a sablon miatt van az egész. Bár elég kicsi az esély rá...
Kérdés. Feltétlenül kell az a sok csoport? Fogod is valaha használni?
És a számozások is megfelelőek? wink Már csak azért, mert ITT egész másról szól a fáma!
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 154 | 12:55
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a nevemet (Raidon) meg tudom-e változtatni azoknál a ucoz oldalaknál, ahol már tag vagyok? Vagy azt csak az adminok tudják megcsinálni?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 155 | 14:14
Raidon, tudhatnád, hogy csak az adminoknak van erre lehetősége!
De ezt és az ilyen jellegű dolgokat ki is tudod próbálni. Lépj be(hozz létre) másik felhasználóként, majd lépj ki.
Lépj be adminként és "játssz" el az új felhasználóval. Ennyi az egész...
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 156 | 16:34
Bocsi igazad van. Ma nem vagyok valami formában :S
Am ez fontos kérdés volt a számomra. Problémák adódtak. Szerencsére nem nagy... És megelőzhető....

surda12
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 157 | 21:00
az oldalamra való belépéskor regizni kell alulu a biztonsági kód hogyan törölhető sokan nem látják túl jól ezért nem is regiznek aki viszont nem regizik az az oldal teljes tartalmát sem látja?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 158 | 21:10
surda12, azt nem lehet kikapcsolni a rendszer védelme érdekében!
Használjon nagyítót, aki nem látja, vagy ne tiltsd le a teljes oldaladat a vendégek elől, csak egyes funkciókat.
Astr0naut
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 159 | 22:45
Sziasztok!

Szeretnénk a mini-chatet elrejteni a frissen regisztrált tagjaink elől. Hogyan követhetnénk ezt el?
A válaszokat előre is köszönöm.

Hozzáadva (16.01.2011, 22:45)
---------------------------------------------
Még egy kérdésem lenne:

Szeretnék IP tartományt blokkolni. Ahogyan néztem a rendszer nem fogadja el a 127.0.0/24 formát.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 160 | 23:16
Astr0naut, olvasd el a tájékoztatónkat, abban talán megtalálod a választ.
De fontos infót biztosan találsz benne, mint pl azt, hogy nem keverjük a kérdéseket egy témán belül!!!!!!! angry
Astr0naut
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 161 | 08:37
Raziel70, köszönöm. Utána olvasok még egyszer. (Halkan, csak, hogy sértődés ne essék: bármennyire is szerettem volna két hozzászólásban feltenni a két kérdésemet, sajnos ez a fórumrendszer automatikusan összeolvasztja a legutóbbi hozzászólásokat, melyek x időn belül érkeznek ugyanattól a felhasználótól. Bár ezt gondolom tudtad, csak megfeledkeztél róla.)

Hozzáadva (17.01.2011, 08:37)
---------------------------------------------
Az IP range-dzsel kapcsolatban megtaláltam: http://forum.ucoz.hu/forum/6-78-5#1586
Sajnos kicsit zavaró az ucoz egyedi szintaktikája, de megfelel végül is.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 162 | 17:54
Astr0naut, gőzöm sincs miről írsz a zárójelek között, de biztosan észrevettél valamit a rendszerben, amit Én nem.
Vagy lehet nem ismerem a rendszert eléggé!!?? biggrin
Szóval ez már OFF, ami itt megy... sad
Astr0naut
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 163 | 22:39
Isten ments, raziel70, hogy bármilyen szinten is véleményezzelek, de engedd meg, hogy pontosítsak:
2 kérdést szerettem volna feltenni, de nem tudtam két hozzászólásban, mert az ucoz fórumrendszer összemosta a két hozzászólásomat.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 164 | 16:08
Astr0naut, nem azzal volt Razielnek baja, hogy összemosódott, hanem az, hogy egy témán belül az első kérdéshez egy másik, nem témába illő kérdést tettél fel. (ha egy üzenetben tetted vola el a két kérdést, akkor se szabályos: "Egy topikba csak az odavaló kérdést írd!
Ne keverd a kérdéseket egy témán belül!" ) Ha egy üzenetben két, a témába illő kérdést tettél volna fel, akkor nem hiszem, hogy Raziel rádmordult volna. Így már érted?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 165 | 17:40
Hali mindenki!

Pár felhasználóm elfelejtette a belépési jelszavát. Hogyan tudom megnézni v. esetleg az e-mail címükre elküldeni?!

www.szentvid.ucoz.hu

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: