A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 16:42
Felhasználókkal kapcsolatos kérdések témája. Az alábbi kérdésekre lehet választ kapni ebben a témában (Amire már megvan a válasz, az a kérdés linkre változik):



Hogyan tehetem át a felhasználót másik csoportba
Felhasználók nevének színe
HTML a Felhasználók csoportjában
Vastag betűs nickek
A színt megváltoztattam, de semmi eredménye

Felhasználó letiltása 1
Felhasználó letiltása 2
Nickek színei az üzenetekben
Nem találom a CSS - ben
A színek egyéb jelentései


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 136 | 14:23
Kedves Pajzs! Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt az értékes információt! smile
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 137 | 08:36
Sziasztok:)
nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy azt hol tudom beállítani,hogy a blogomat,csak a regisztrált felhasználók láthassák???Előre is köszönöm a segítséget.Jucus
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 138 | 10:56
Szia.

Gondolom többféleképpen is lehet, de anyag hozzáadásánál ezt ha bepipálod

Quote
Az anyag nem hozzáférhető a látogatók számára [?]
akkor biztos hogy nem fogják látni a vendégek
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 139 | 13:46
Szia:)Köszike,ari vagy,de nem az a gondd,mivel nem pipáltam ki:(((De még mindíg szenvedek vele,h,mi lehet a gondd:((pedíg van pár saját oldalam,persze,nem ucoz-os.vagyis nem vok kezdő,de ez nagyon kifogott rajtam most:(((

Hozzáadva (13.10.2010, 13:46)
---------------------------------------------
És,most próbálnám,h,a filmjeimnél bemegyek a javításra,amiket ugyebár már feltettem,és a köv írja ki,pedíg bevok rendesen jelentkezve::

Az anyag szerkesztéséhez be kell lépni a honlapra mint felhasználó az Adminisztrátorok csoport, vagy bármelyik csoport tagjaként, amely csoport felhasználói részére engedélyezve van az anyagok szerkesztési joga.

A honlapon a belépési jelszó különbözik a saját menü jelszavától.
Amennyiben nem ismeri az Adminisztrátori jelszavát a honlapon, hozzon létre egy új felhasználói nevet, és a saját menüben rendelje hozzá az Adminisztrátorok csoportjához.

Az adminisztrátori belépés akkor is működik ha a "Felhasználók" funkció ki van kapcsolva.

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 140 | 13:58
Nemigazán értem mi a probléma. De ahogy olvasom lehet hogy nem adtál magadnak admin jogot. Lépj be avval az e-mail címmel és jelszóval amivel regisztráltál az ucoz.hu-n és mivel a te oldalad ezért alapon admin jogot fogsz kapni
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 141 | 14:05
Na már odáig eljutottam,h,inaktívnak kell lenni a tartalomnak,h,áthassák a többiek is a tartalmat.de nem találom,h,ho kell beálítani,hogy inaktív egyen.előre is köszike a sok segítséget:)Jucus

Hozzáadva (13.10.2010, 14:05)
---------------------------------------------
Dee,már admin vagyok első perctől kezdve:)csak ezaz aktív,inaktív dolgok beálítását nem lelem:((

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 142 | 14:12
Sajnos igy nemtudok segíteni, kellene az oldalad cime, de ezt elkellet volna olvasnod felül a piros Általános tajékoztatónál
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 143 | 15:46
Szia!!

lenne egy kis gondom,hogy mikor beszeretnék lépni a saját oldalamra,egyfolytába azt írja ki,h.IP cím lelett tiltva:((De,fogalmam sincs,h,miért:((Iyenkor mi a teendőm??Előre is köszike a választ.Jucus

Hozzáadva (13.10.2010, 15:46)
---------------------------------------------
Egyébként a többi gondom megoldódott nagy nehezen,amiket írtam neked az elöbb.Szóval mindent köszike.Csak most ezaz IP cím dolog nem stimmel:((

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 144 | 16:17
jucus, az IP cím többszöri hiba esetében tiltódik le rövid időre.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
keletisarok
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 145 | 18:58
Elnézést, nincs időm végigolvasni mindent.
Az a problémám, hogy a Fájlkatalógusom nézegetése mindenki számára engedélyezett, mégsem tudom Vendégként, de még Felhasználóként sem megtekinteni.
Mi lehet a baj?

szabolcsswift.ucoz.hu

Hozzáadva (11.11.2010, 18:58)
---------------------------------------------
Ja, és a felhasználói feltételeknél a magyar címke alatt is oroszul jön ki a szöveg. dry

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 146 | 19:20
Szia!
Semmi gond! smile
Akkor használd ezt: Kereső 1, vagy ezt: Kereső 2
Melyik kerül több időbe? Keresni, olvasgatni kicsit, vagy gondolkodni és várni a "sült galambot"?
Mire leírod és kifejted a problémádat, addig simán meg lehet keresni a választ! wink
Senquist8984
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 147 | 15:37
Sziasztok!

Volna egy olyan problémám, hogy a Rangokat beszineztem, végig olvastam amiket itt leírtatok azok alapján készítettem el a saját weblapomra a rangokat!
A gondom az, hogy bevan állítva ahogy itt láttam a sablonokat, de mégsem jelennek meg a tagok olyan színnel!
Miért van ez?:S

Beregeltem egy másik névvel felruháztam rangokkal de mindig csak szürke színű volt mint egy User..

Ezek vannak nállam beállítva:

/* User Group Marks */
a.groupModer:link,a.groupModer:visited,a.groupModer:hover {color:lightblue;}
a.groupAdmin:link,a.groupAdmin:visited,a.groupAdmin:hover {color:red;}
a.groupVerify:link,a.groupVerify:visited,a.groupVerify:hover {color:#99CCFF;}
a.groupUser:link,a.groupUser:visited,a.groupUser:hover {color:white;}
a.groupOther5:link,a.groupOther5:visited,a.groupOther5:hover {color:green;}
a.groupOther6:link,a.groupOther6:visited,a.groupOther6:hover {color:yellow;}
a.groupOther7:link,a.groupOther7:visited,a.groupOther7:hover {color:#FA02FD;}
a.groupOther8:link,a.groupOther8:visited,a.groupOther8:hover {color:B402FE;}
a.groupOther9:link,a.groupOther9:visited,a.groupOther9:hover {color:orange;}

Ez Pedig a weboldalam: http://trbgm.ucoz.hu/

Esetleg vmi ötlet? vagy én rontottam el vmit a kódolásba?
Várom mielőbbi válaszotokat!


(Soldier of The Dark)

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 148 | 15:49
Regeltem, fehéren jelentem meg, mint ahogy ez a kódban is látható. Ha szürke az alap, akkor már működik. Tudod, nem azonnal jelenik meg. Ezt fent is olvashattad már.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 149 | 15:52
A böngészőben a ctrl+shift+del kombináció használatát javaslom ilyen és ehhez hasonló esetekre!
A megjelenő ablakban elég csak a gyorsítótárat kijelölni, ha mégsem hozná meg a kellő változást, akkor a sütiket is töröld és indítsd újra a böngésződet.
Senquist8984
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 150 | 17:20
Én nekem mindenki szürke rajtam kivűl..:S
Igen .. átolvastam mindent, a Cachet is töröltem meg mindent amiket a mozilla elment..
Várok vele hátha lesz vmi:D Hátha látom már én is:D

Azért köszike:)


(Soldier of The Dark)

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » FELHASZNÁLÓK BEÁLLíTÁSAINAK SZERKESZTÉSE (Regisztráció, belépés, beállítások)
Keresés: