A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 166 | 12:17
Akkor így könnyű smile És, hogy jött a webszerkesztés? Ezt tanulod, vagy csak hobbi és önszorgalom? Kíváncsi volnék, bigblog válaszára is.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 167 | 12:28
Egy Legós oldalt szerettem volna úgy 3-4 éve létrehozni és hát a uCoz jó webszerkesztő rendszernek tűnt. Mint minden kezdőnek, nekem is kellett segítség, mert állandóan valamit változtatni akartam az oldalamon... később meggondoltam magamat és egy olyan oldalt készítettem, ami a uCoz rendszerrel foglalkozik, ingyenes CSS és JavaScript kiegészítőket lehetett róla letölteni és még egy saját kis VB.NET-ben leprogramozott programot is készítettem, ami közösségi ikonokat hozott létre (CSS és HTML kódot dobott ki, amit fel lehetett használni az oldaladnál). Ez az oldal már egészen sikeres volt, de később valahogy elfogytak a felhasználók. Onnan is, meg innen, a fórumról is, tehát egyszerűen nem jöttek már bejegyzések a fórumomra. Hát, akkor úgy gondoltam, tanulok tovább. Az elmúlt 2 évben rengeteget fejlődött a CSS tudásom és a HTML és CSS mellett tanulgattam a JavaScript és a PHP nyelvet, majd létrehoztam egy új webszerkesztőknek szánt oldalt, csak ott már nem csak a uCoz rendszerrel, hanem általában a webszerkesztéssel kapcsolatos dolgok voltak, meg úgy minden témában lehetett segítséget kérni - de nem sokan kértek.. Mindegy, ez gyakorlásnak megfelelt, de inkább úgy döntöttem végül, hogy a mostani kis csapatunkban (nem akarok reklámozni, de belinkelés nélkül ideírom: INTO.HU) webdesignerként segítkezem, úgyhogy most különféle érdekes projektekben veszek részt és ezt élvezem biggrin Közben rengeteg dolgot elsajátitok és ami a legfontosabb, a PHP tudásomat is próbálom fejleszteni. smile Mindezt hobbiból csinálom. Igazából a csapatban 1-2 tag kivételével tudtommal mindenki hobbiból csinálja és ez így jó is biggrin
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 168 | 12:41
Hűhaa, sok a css, a html, a PHP a válaszodban, ezek szoktak az őrületbe kergetni smile Tudatosnak tűnik a fejlődésed, jól hangzik, gratulálok. Amúgy ebből nem lehet megélni? Ha ezt mindegyikőtök hobbiból csinálja, hogy segít nekem és a hozzám hasonlóknak, az, hogy éri meg nektek? Merő kedvességből? Jó, hogy van pár fiatal, akik adják a tudásukat, pár mosolyogó szmájliért?! Bár most magam ellen beszélek. Most pedig begyűjtöm a leendő ismerősöket, ha most akarsz épp váltani. biggrin
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 169 | 13:36
Dehogynem, még mennyire meg lehet élni a webszerkesztésből! biggrin De mi mindent ingyenesen csinálunk, mert szeretjük és jó érzéssel tölt el, ha segíthetünk másoknak, nem azért, hogy jövedelmünk legyen belőle. smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 170 | 14:55
Idézet EniG ()
bigblog, az a román szöveg nem véletlenül a művészetről szól?

Nem, politikáról biggrin

Idézet EniG ()
Amúgy, hogy elővegyem anyai szigoromat, megkérdezhetem, hogy tudunk mi délelőtt beszélgetni?

Én éppen ezért "késtem" ennyire, de mától félévközti* szünet wink

Idézet EniG ()
Kíváncsi volnék, bigblog válaszára is.

Hobbiból tesszük. Én mindent a uCoz-on tanultam meg smile De KovJonas is itt kezdte, és mára egy profi HTML, CSS ismerő lett biggrin Sajnos az iskolánkban nem tartanak informatika órákat, programozás/webfejlesztés térről pedig ne is beszéljünk sad

Idézet KovJonas ()
Nem hallottam a Kozmixról

EniG, én hallottam, igaz nem sokat, de a fő, hogy hallottam biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 171 | 15:14
Ahogy látom, nektek nem is kell informatika óra. smile

Tessék elmélyedni, a '70-es, '80-as évek és '90-es év elejei, mostmár retronak mondható zenei élet rejtelmeibe. Ami manapság már megmosolyogtat, mégis jó emlékkel gondolok rájuk. smile

Jut eszembe, amúgy nem azért, hogy munkára bírjalak bigblog, de tudtál valamit kezdeni az eltolódott képeimmel, de nehogy az off topicba írjál! tongue
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 172 | 15:21
EniG, délután megnézem, mit tehetek wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 173 | 23:55
No hogy vagytok? biggrin Rég nem írtunk ebbe a témába smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 174 | 09:26
Jól vagyok, csak kevés idő jut mostanában webszerkesztésre sajnos.... biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 175 | 12:29
KovJonas, hát igen.. suli sad Szegény portfólióm redesignolására még mindig nem akadt időm biggrin

OFF: (off topic az off topicban, hát ez csúcs biggrin ) http://codepen.io/bigblog/pen/kgrzd ezt még akkor csináltam, amikor még ismerkedtem a CSS-el és a HTML-lel biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 176 | 15:35
Valahol mindenki elkezdi biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 177 | 21:03
OFF:
Idézet Bigblog
hát ez csúcs

Tóth Roland nagyot alakított a Verdák c. film szinkronizálásánál, mert ezt (és még több másik mondatot) ha olvasom, akkor mindig az ő hangján (vagy is az általa szinkronizált Villám hangján biggrin ) szólal meg a fejemben.. biggrin

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 178 | 21:30
vmarci21, nekem nem, pedig én is rengetegszer néztem meg a Verdákat biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 179 | 21:34
bigblog, pedig az egyik legjobban szinkronizált és fordított film.. biggrin Filmek közül innen szedtem a legtöbb idézetet, 4-5 van, amit rendszeresen használok, ill. eszembe jut.. biggrin Pl. minden nap, maikor biciklivel megyek Cimbi-nek az "Itten nincs is út" mondata eszembe jut 2 "kátyú" között.. biggrin De a "vágyok rá, mint mókus az erdőtűzre" is nagyon nagy.. biggrin
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 180 | 21:41
Idézet vmarci21 ()
De a "vágyok rá, mint mókus az erdőtűzre" is nagyon nagy..

Szerintem is biggrin biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: