A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 151 | 19:01
Oké biggrin

-----------------------------
Észrevettétek, hogy mennyivel több üzenet érkezik, mióta újra itt vagyok? Mondtam, hogy vigyázni kell.... biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 152 | 19:55
KovJonas, tényleg... biggrin cool
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 153 | 10:27
KovJonas, "Drága gyermekem", hogy bigblogot idézzem, velem ne viccelődj! biggrin tongue Végre egy téma, ami érdekelt volna, meg hozzá is tudok szólni. Például tetszett a bögréd is, csak nem lehet itt a fórumba lájkolni. Na mindegy. Webszerkesztésről meg általában csak kérdezni tudok és problémázni. A többi lenne a ti dolgotok. Persze nem az off topicban tongue

bigblog, az a román szöveg nem véletlenül a művészetről szól? smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 154 | 11:23
biggrin
A bögréről jut eszembe, a logót még mindig nem sikerült rátennem wacko
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 155 | 11:26
De képekkel be tudom mutatni, hogy számomra mi a művészet biggrin

Ha képzőművészetre gondolunk, akkor az ilyen stílusú rajzok..







....bárcsak egyszer én is tudnék így rajzolni..... happy surprised

Zeneművészetből meg semmiképp nem a mai duci-daci zene.. biggrin
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 156 | 11:42
Látod elérted, hogy gyakorlatilag online legyek egész nap a ucoz fórumon. Itt a változás kérem szépen. smile Nagyon ötletes, szép kis rajzok. Szerintem a rajzolást éppúgy lehet gyakorolni, mint a webszerkesztést. Számos stílusa van, csak a képzelet szab határt. Ne azt irigyeld, aki így rajzol, hanem találd meg a saját stílusodat, például ott a bögregyártás. biggrin Mondjuk nem viccelek. Legyen a digitális design a te stílusod. Persze beszélek most úgy, mintha tudnék valamit is a stílusodról. Bocs a kioktatásért, csak jártatom a számat, közben meg lehet, hogy egy művészlélek, webszerkesztő guruval beszélgetek. smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 157 | 11:44
Ja, hát az itt levő bemutatkozásom eléggé régi biggrin És köszi a tanácsokat! wink
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 158 | 11:46
A zenéről meg nem is írtam. Én eléggé minden evő vagyok. Hangulatomtól függően szeretek zenét hallgatni. Lehet, hogy tegnap este futás közben, duci-daci zenét hallgattam? smile Mert elővettem a tinédzser korom retro dalait és Kozmix-ra nyomtam. Most magamhoz viszonyítva, jót hozott ki belőlem. Lehet, hogy te nem is ismered a Kozmix-ot? smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 159 | 11:51
Nem hallottam a Kozmixról smile
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 160 | 11:55
Akkor tényleg én vagyok az öreg wacko
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 161 | 11:56
Dehogyis, mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát biggrin
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 162 | 11:59
Hát igen, ti felnőttetek a webszerkesztésen, a cd, meg a pendrive-on, mi meg a videokazettán és a commodore 64-en smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 163 | 12:01
Én szeretem a régebbi dolgokat is biggrin Kazetta, bakelitlemez - jöhetnek biggrin Meg mondjuk megnézném, hogy mielőtt egy laptopról szerkesztettek egy rádióműsort, hogy is ment ez az egész.. smile
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 164 | 12:02
Az igaz, pontosan, amennyinek érezem magam, azért is szeretek, bigblog-gal is beszélni, nehogy őt is kihagyjuk smile Amúgy, hogy elővegyem anyai szigoromat, megkérdezhetem, hogy tudunk mi délelőtt beszélgetni? angry
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 165 | 12:06
Ha nem akarok hosszú mesébe kezdeni, rövidített (30 perces) óráink voltak + a 2 utolsó óránk nem lett megtartva, úgyhogy most itthon ülök biggrin
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: