A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 196 | 20:31
bighyena, itt meg mindjárt lejár a nap biggrin Amúgy semmi új az én részemről smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 197 | 21:38
bighyena, helllllllllóóó biggrin
Los Angeles? De jó neked! biggrin Nekem holnap lesz a szünet utolsó napja, azt még kiélvezem, aztán újra suli :S nem baj, túlélem wink Szép... Délutánt? biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 198 | 23:00
KovJonas, nálam hivatalosan holnap kezdődik a Húsvéti vakáció biggrin A román Húsvét van folyamatban... biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 199 | 07:27
Nem rossz, nem rossz.. biggrin
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 200 | 17:07
Itt meg negyedéves ZH időszak...és az érzés, mikor matekórán nincsenek számok...amikor a tanár ciril betűkkel ír, mert kifogy a latin és görög jelölésekből, felbecsülhetetlen biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 201 | 18:35
AdamSSenniN, számomra könnyen felismerhetőek a cirill betűk is a munkahelyem miatt biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bighyena
Üzenetek: 62
Hírnév: 5

Üzenet # 202 | 18:39
Idézet bigblog ()
számomra könnyen felismerhetőek a cirill betűk is

Hát akkor mit mondjak én? ))
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 203 | 19:59
Igen csak ha ezt össze kell hozni a kvadratikus mátrixokkal, akkor nekem tökmindegy, hogy latin vagy görög, vagy épp ciril cry
bighyena
Üzenetek: 62
Hírnév: 5

Üzenet # 204 | 22:15
AdamSSenniN, csak algebrát ne lássak) Mértant még annyira se biggrin A matek nem a kedvenc tantárgyam, ezért nem vagyok matektanárnő biggrin Még jó, hogy a munkahelyemen ritkán használjuk a matekot, a kvadratikus mátrixokat pedig soha))
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 205 | 22:21
bighyena, én bírom a matekot... legtöbbször biggrin

AdamSSenniN, mi azt nem tanultuk, de a neve nem tetszik, ezért remélem, hogy hamar nem tanuljuk biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 206 | 06:14
Bigblog, ne aggódj, ezzel csak az egyetemen találkozhatsz. biggrin szerencsére nekem is már csak negyed évig kell a matekkal kínlódni. Ja és ha bírod a matekot...majd elmúlik biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 207 | 13:12
AdamSSenniN, Mért múlna el?? Az egyik legjobb tantárgy, az Infó után.. biggrin Minden bonyolult dolog mögött egyszerű logika(i lépések sorozata) van.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 208 | 17:08
Hát nem tudom, nekem kémikusnak egy kicsit már sok a szuper-gauss, meg hasonló témák. Ingegrálást meg deriválást még használom is, de ezeket nem nagyon. biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 209 | 19:16
AdamSSenniN, biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 210 | 11:52
Sziasztok Nekem a W3C Validatora hibát jelez az oldalamba de a kódod sehol sem találom hogy javítsam

Ez a kód:

Kód
Element head is missing a required instance of child element title.

…AGuYqkIK6QinNGB^ltwFKQRbm96ancv!BbCMc"></iframe><div><script type="text/javasc


A Samsung oldalamnál jelzi ezt

Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: