A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Bemutatkozás
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 07:04
Kedves új tagunk, köszönjük regisztrációdat!
Kérjük, a könnyebb társalgás érdekében mutatkozz be, írj magadról néhány mondatot.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 76 | 23:56
Szia choppe!
Először is szeretettel üdvözöllek a uCozon! smile
Aztán a többi. Neked is, mint minden frissen regisztráltnak ajánlom figyelmedbe az oldal tetején piros színben pompázó linkeket!
Gondolom a jelentésük nem okoz problémát! biggrin
Az üzenetedet módosítottam, a formázást eltávolítottam belőle. Törekszünk az egységességre és az ízléses megjelenésre. Kérlek Te is tegyél így.
A legfontosabb dolgot kiemelném a szövegedből, mégpedig hogy NE keverd az adott témán belül a kérdéseidet.
A fórumon nagyon sok témát létrehoztunk már, éppen azért, hogy mindennek meglegyen a maga helye.
A honlapod látogatottságára is van külön topik. Azt, hogy a látogatók itt MÉG nem látják a honlapodat, csak az az oka, hogy még új és a keresők nem térképezték fel.
Ne hasonlíts ilyen módon össze egy már régóta futó oldalt egy frissen létrehozottal! Türelem...
A madár sem elreppen a tojáshéjról, inkább kiesik belőle... biggrin
A honlapodat majd szívesen megnézzük, ha megadod a linkjét! Addig Mi sem fogjuk növelni a látogatottságot! biggrin
Látod? Ez a lényege! Hogy nem reklámozod az oldaladat. Most is elfelejtetted a linket...
choppe
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 77 | 11:28
Sziasztok, szép vasárnapot mindenkinek!

Kedves raziel70! smile
Köszönöm válaszodat, van igazad, most pótolom a bemutatkozást de ott van ami lényeges a honlapomon.

Pontos címe: http://csillagragyogas.ucoz.hu/
Felhasználó nevem:choppe

Mivel kéritek a bemutatkozást, röviden a lényeget. 1957-be születtem. Bár már megéltem a fél évszázadot, szeretek élni, szeretem a vidámságot, szeretem a családomat, ezt tartom fontosnak. biggrin Nem nagyon szeretek magamról beszélni. smile Egy ember vagyok a sok millió ember között. A net a világot jelenti Nekem. A világon a legjobban gyönyörű hazámat szeretem, Magyarországot. Külföldre mennem kell, mert van gyermekem aki kénytelen ott élni, mivel a férje ott él. Azonban amiért rajongok az Magyarország és Erdély. smile biggrin

Szóval amiért a honlapokat szerkesztem, nem a munkákat hirdetni, inkább számomra szórakozás, másoknak meg azért, hogy olvassanak szép dolgokat és lássanak is és természetesen Ők is szórakozzanak. Főleg akik hozzám hasonlóan így vannak összekötve a világgal, hogy a szoba jelenti számukra a világot. sad

Nem panasz, ismerem a világ gondjait, itt mindent megtalálok böngészve. biggrin

A Honlapjaim mind mások, nem egy dologról szólnak, nem viszem egyik írásomat a másikra, legalább is nagyon keveset viszek át egyikről a másikra. Igyekszem érdekeseket feltenni, amit meglátok és érdekesnek tartok, azt felrakom. A forráskódokat igyekszem feltenni, vannak azonban dolgok amiket Én írok. Röviden ennyit mondanák. biggrin Természetesen mindenkit szeretettel várok a lapomon, érdemes szerintem ellátogatni hozzám, döntsétek el kedves uCozosok. biggrin Üdvözletem mindenkinek.:choppe smile biggrin

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 78 | 11:43
choppe, mi nem kérjük a bemutatkozást, mindenki szabadon választhat, hogy bemutatkozik, vagy sem! biggrin
Köszönjük a bemutatkozásodat! smile
Ez viszont tetszik:
Quote (choppe)
Főleg akik hozzám hasonlóan így vannak összekötve a világgal, hogy a szoba jelenti számukra a világot.

Mert Én is az év 80%-át külföldön töltöm. ok
Neked is szép vasárnapot kívánok! smile
julia
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 79 | 14:13
Üdvözletem mindenkinek,véletlen bukkantam rá erre az oldalra,
és azonnal regeltünk is mindketten a párommal.
Megnyerte a tetszésünket.
Ez az itteni kezdetleges honlapom:http://romanc.ucoz.hu/index/0-1
Ez a másik:http://romantikajulia.honlapepito.hu/?do=ujoldal&a=1105620
(erről a honlapról,pedig az operán lévő lapomra lehet ellátogatni)
Szeretettel várok mindenkit.

Pár szót ejtenék magamról dióhéjban:)

Nyugdijas vagyok ,van egy fiam,két lányom,és van 5 unokám
Nagyon szeretem a zenét,a rejtvényfejtést,
szeretem a sport minden fajtáját.
Szeretek ,szerkeszteni,Pókerezni,de azt nagyon,.Vesszőparipám
a természet
és annak a védelme , felhivoma figyelmet
többféle módon,a blogjaimban,a hálózatokon,
Állatok védelme a másik,amit kiemelnék.Természetesen,itt is megfogom
tenni.

Köszönöm a lehetőséget,mindenkinek szép napot kívánok.

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 80 | 19:28
Egy ideig nem voltam, és máris hogy fellendült a fórum. Öröm olvasni, hogy mások is bemutatkoznak.

Na egy kis kommentelés biggrin

Quote (choppe)
sajnos anyagiak hiánya miatt csak ingyenes honlapokat kereshetek és szerkeszthetek

--> miért fizetnél érte, ha ingyen is nagyon klassz oldalt hozhatsz létre? főleg itt az ucoz rendszerében. wink

Quote (choppe)
Azokat a honlapokat szeretem ahol látványos dolgokat lehet csinálni, azt vettem észre itt lehetséges ez.
--> ez így van. Egyet értek veled, ezért is szeretem ezt a rendszert.

Quote (choppe)
Vannak honlapjaim amiket elkezdtem de ott is hagytam, mert egyszerűen nem tudtam szépíteni, nem tudtam zenét, videókat feltenni, vagy ilyen dolgok miatt.
--> ezzel szintén így voltam. Főleg az én honlapomhoz nagyon is szükséges volt az a megoldás, hogy videókat lehessen feltenni. És meg is sikerült oldanom (végre). Amit ITT meg is tekinthetsz. A zenés honlapom...

Amúgy jártam a honlapodon, és még azért lehet sok jó dolgot kihozni belőle. Úgy hogy hajrá! wink


Az üzenetet szerkesztette Raidon - Vasárnap, 2010.11.14, 19:29
choppe
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 81 | 12:33
Szia Radion!

Köszi a választ és természetesen igyekszem azon lenni, hogy minél tartalmasabb legyen az oldal.
Még azonban csak pár napja regisztráltam ide Én is és a nejem is Julia.
Fogjuk mi ezt a honlapot szépen csinálgatni de sok minden új még és ahogy tudjuk csináljuk.
Voltam az oldalon amit ajánlottál és igazán nagyon jó. Valóban sok minden van nálad, talán 160 nap múlva már nálunk is sok minden lesz, legalább is nagyon bízunk benne a nejemmel együtt. Örülünk, hogy itt lehetünk és kifogjuk hozni azt a sok jó dolgot még ami hiányzik.Üdvözöllek:chope smile biggrin

Hozzáadva (16.11.2010, 12:33)
---------------------------------------------
Kedves uCozosok! smile

Köszönet a segítségért és hát sokat tanultam magamtól, a lényeg, amit mindenkinek ajánlok, aki honlapot szerkeszt az ucozon olvasson a fórumon, biggrin mindenre van magyarázat és válasz is. cry Igaz több órát vesz igénybe de tanulunk olvasni. smile biggrin Szóval nagyon szeretek itt lenni és köszönöm a lehetőséget, hogy nyithattam egy honlapot és olvasgatva tudom, ha lassan is szerkeszteni. biggrin Azonban egyre rájöttem és ezt mindenkinek aki nehézséggel küzdködik ajánlom! wink Olvassa el a fórumot de ha magától jön rá mindenre többet ér vele és meg is érti és nem feledi el. yes biggrin Tehát.Olvass, írj, gondolkozz és tanulj!!! biggrin

Üdvözletem mindenkinek: choppe

ossián
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 82 | 07:53
szia mindenki én nagyon sokat keresgéltem mire meg találtam a megfelelö az ucoz honlap pitö oldalát
nagyon király könyu kezelni stb elentétben a töbi honlap épitö oldalakal
csak gratulálni a felylesztönek.
csak igy tovább ucoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 83 | 20:12
Sziasztok!

Anti vagyok bye
Most ismerkedem a hihetetlen technikai fejlődés adta lehetőségekkel (egyenlőre a saját szórakoztatásomra).
Remélem a későbbiekben megtalálom azt a (baráti kört) akiknek hasonló az érdeklődési körük.
44 éves nehézgép kezelő vagyok,két gyermekes családapa és boldog férj.
Számítástechnikai ismeretemet magamtól sajátítottam el,ami az egyik fő érdeklődési köröm lett.
Örülök neki,hogy az Ucoz fórumában jelentős segítséget kapok ismereteim fejlesztéséhez.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 84 | 20:37
Kedves Anti!
Sok sikert és jó szórakozást kívánunk a fejlődéshez! smile
Kérdese(i)ddel fordul bizalommal a fórumhoz! smile
balzolt007
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 85 | 12:47
Tisztelettel köszöntök mindenkit! hello
Elérkezettnek láttam az időt, hogy bemutatkozzam, jelt adjak magamról.
Rólam: Balogh Zoltán, 20 éves, ungvári (ma Ukrajna) lakos. Jelenleg az Ungvári Nemzeti Egyetem Magyar Tannyelvű Humán- és Természettudományi Karának 4. évfolyamos magyar nyelv és -irodalom szakos hallgatója vagyok (jó hosszú biggrin ). Kedvenc időtöltésem az életmentős számítógépes játékok.
2010. április 6-án úgy döntöttem, hogy a kedvenchez készítek egy kiegészítőt (mod), amihez szerettem volna egy honlapot. Jelenleg két oldal aktív szerkesztője vagyok. Az egyik teljesen a sajátom(ungvarmod.ucoz.hu), míg a másiknál, ami a sajátom "testvér-oldala" (debrecenmod.ucoz.hu) "keresztapa" voltam.(az oldalakat majd bemutatom, az erre való topic-ban)
Jelenlegi célom, hogy befejezzem az egyetemet. Utána pedig mentőápolónak szeretnék tanulni és mentősként dolgozni.

Még valami biggrin Remek az Ucoz szerkesztője, friss netesként is könnyen tudtam veboldalt létrehozni és utólag szerkeszteni.
köszönöm a lehetőséget és a figyelmet smile


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 86 | 17:25
Szia balzolt007!
Köszöntelek a uCoz táborában! smile
Nagyon szép amit csinálsz, amit tervezel! Sok sikert kívánok a tanulmányaidhoz és a honlapodhoz is! smile
balzolt007
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 87 | 18:27
Nagyon szépen köszönöm, raziel70, smile igyekszem
KisKZ
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 88 | 14:18
Szerbusztok!

KisKZ vagyok, lassan egy hónapja már, hogy a felhasználók közé tartzok az Ucoz.on

Ha érdekel, nézzétek meg az oldalamat. az azt hiszem sokmindent elárul majd rólam. smile

www.kiskz.ucoz.hu

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 89 | 06:10
Szia KisKZ,
Köszönjük ezt a nagyon részletes bemutatkozást.

Elég szépek azok a képek, sose értettem hogy csináljátok biggrin

Dealood
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 90 | 23:47
Sziasztok!

Bemutatkoznék, bár úgy is néhány topicot igénybe fogok venni, hogy okosodjak a weboldalak világában.
Oldalam: ajurveda.co.cc
Ájurvédia világát szeretnénk szakértők segítségével bemutatni, termékeink mellett.
BUÉK mindenkinek biggrin

uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Keresés: