A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Bemutatkozás
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 07:04
Kedves új tagunk, köszönjük regisztrációdat!
Kérjük, a könnyebb társalgás érdekében mutatkozz be, írj magadról néhány mondatot.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 46 | 12:32
Kedves Andi! Először is csatlakoznék Attilához és Én is szeretettel köszöntelek a uCoz rendszerben! smile
Ugyan Én személy szerint nem rajongok a Star Trekért, de attól függetlenül segítek amiben tudok. smile Íme az első segítség:
Aláírást mindenki a saját, személyes lapján tud hozzáadni. Ezt úgy éred el, hogy ráklikkelsz a saját nevedre a fejlécen, majd jobb oldalon az "Adatok változtatása" feliratra.
A többi szerintem már egyértelmű... biggrin
pogi
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 47 | 15:36
Sziasztok!

Zoli (pogi) vagyok Szombathelyről.Tegnap regisztráltam közétek. Mivel már egy ideje megfogalmazódott bennem hogy szeretnék egy honlapot szerkeszteni amolyan privát kis szabadidős fotós videós autós zenés és egyéb témájút. Talán a segítségetekkel majd sikerül is . Úgy hogy ha elakadnék ,keresem a megfelelő helyet ahol kapom az instrukciókat. Igaziból már regisztrálás előtt is volt egy kérdésem azt hiszem Attila volt segítségemre, de azóta jutott eszembe még kérdés mielőtt belefognék a szerkesztésbe. Jó ha tudom mit lehet és mit ne is keressek. biggrin Tetszik ez a nagy segítő szándék és barátságos hozzáállás itt a fórumokon .
Röviden ennyi lenne .
Mindenkinek további sikeres ténykedést !

Zoli


Pogi
rabid-folk-techno
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 48 | 12:50
Szasztok én nemrég regisztráltam nálatok és egy zenei oldalt szeretnék késziteni az az má rajta vagyok , hogy tökéletes legyen képek , zene , video, stb stb gondolom , hogy a nevemböl itélve rájöttetek , hogy ez milyen zeni ldal lessz?IGEN ez csak a HT zenéröl szól meg minden ami hozzá tartozik biggrin Bár igaz tudod , hogy nem mindnki szeretni a HT zenét az az a HÁRD TECHNOT
DE nem lehetünk egyformák épp etöl olyan különlegesek az emberek biggrin nem????
NA mindegy csak annyit szeretnék még hoy nagyon király ez az ucoz oldalsokkal jobb mint a többi weblap készitös hely!!!!

üdvözlettel : rabid-folk-techno cool

jaaa és ha gondoljátok akkor ez a oldalam cime : http://rabid-folk-ht.ucoz.com/ bár igaz még nem teljes de nézzetek körül ha gondoljázok smile

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 49 | 13:16
Kedves rabid-folk-techno!
Szerettel köszöntelek a Magyar uCoz vezetőség és "társadalom" nevében is!
Érezd jól magad közöttünk! Az oldal, amit készítesz, biztosan sok embert fog majd érdekelni. smile
Köszönjük a redszer értékelését és a hozzá főzött reményeidet! smile
Kívánunk Neked sikeres honlapot!
üdv, raziel70
Lionking
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 50 | 08:43
Udvozlok mindenkit en Richard vagyok erdelybol es van sok weboldalam de az ucoz eddig a legjobb a honlapom:http://kelementelke.ucoz.com
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 51 | 19:18
Üdv!

Mi a fene. Tényleg alig írnak ide. :S Kár. De én sem hagyhatom ki és írok ide magamról pár sort. biggrin
20 éves fiú vagyok, és régebben már jártam az ucoz-on, de nem sikerültek a terveim, ezért megpróbáltam egy másik honlap szerkesztőt, (természetesen ingyeneset). Az sajnos nem jött be szintén, és gondoltam megpróbálom újra itt. happy
Jelenleg eddig 2 honlapot szerkesztek egy hónapon belül. tongue De még tervezek párat. Ezeket mind úgy, hogy semmi ismeretségem sincsen, hanem csak ahogy jön magától.

Régebben megpróbáltam bénább ingyenes honlapszerkesztőket, és gondoltam utána járok másikaknak, amikre lehet regisztrálni, mert én mindenképpen ilyet akartam. Azok a honlapokat mind töröltem.

Ezeknek a honlapok segítségével, egy nagyon cool oldalt szeretnék létre hozni, minél több taggal és hangulatos is legyen. Remélem egyszer sikerülni fog.

Mondjuk lehet hogy mindezt a bemutatkozásokba kellett volna írni, de szerintem itt is jó. :P

Magamról még annyit, hogy szeretem az animeket, rajzolni, netezni, ismerkedni, barátkozni (neten). Na meg persze honlapot szerkeszteni :P
Talán ennyi elég is magamról. :P biggrin


Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 52 | 19:30
Üdvözöllek Raidon és Lionking! biggrin Nagyon örülök Raidon a visszatérésednek, és annak is, hogy sikerült meggyőződnötök más hasonló rendszerek összehasonlításával arról, hogy a uCoz az első! king
Hiszen mindegyik honlapszerkesztő és tárhely azonos alapokról indul, de a legjobb az első!

Sok sikert kívánunk a honlapjaitok szerkesztéséhez, ha bármi kérdéseitek merülnek fel, ne habozzatok kérdezni, ha a problémáitok megoldhatók, mindannyian ugrunk a válasszal biggrin


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 53 | 09:14
Quote (Attila)
Nagyon örülök Raidon a visszatérésednek

Én is örülök neki Atilla. Meg annak is, hogy magyarul megtalálható az oldal biggrin Angolul is kiigazodnék rajta, de az még sem olyan, mint ha a saját nyelvemen/nyelvünkön lenne. biggrin Ötletekben nem szenvedek hiányt, és hogy még több lehetőség van rá, sokkal jobban feldobja a honlapokat. angel


Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 54 | 11:28
Sziasztok

Szeretnék én is bemutatkozni nektek. Evia vagyok, a ning után kezdtem keresgélni egy új közösség után, és több helyen is próbálkoztam. Talán ismerős nektek a grou.ps, wackwall és spruz név. Mindegyiket végigjártam, a legnagyobb csalódás a spruz közösségben ért, ami nem csak a magyar nyelvet nem támogatja, de még a magyar ékezeteket sem kezeli helyesen. Ide hívtam a régi közösség tagjait, teljesen hiába. Egyik online barátom ajánlotta az ucoz hálózatot. Örülök, hogy itt lehetek, és nagyon tetszik a baráti fogadtatás.
Érdeklődési területem a művészet, önismeret és minden ami az emberi fejlődést szolgálja.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 55 | 19:33
Kedves Evia! Nagyon szépen köszönjük a rendszer dicséretét és a rendszerbe vetett bizalmadat! smile
Kívánom Neked, hogy a bizalmad megmaradjon. Érezd jól magad Nálunk! smile
Kazuki
Üzenetek: 17
Hírnév: -2

Üzenet # 56 | 00:08
Hellosztok!
Márk vagyok. Én már sok-sok éve kezdtem el hobbiból weboldalakat csinálni végigjártam minden ingyenes webtárhelyet eoldal, mlap, freewb stb. Elkezdtem keresgélni google-ban hátha létezik normális weboldal rengeteg funkcióval! 10-20 perc keresgélés után rátaláltam egy VideoSmart-os videóra, ha jól tudom Attila csinálta ha nem akkor bocsi. Végignéztem és nagyon megtetszett a rendszer rengeteg funkcióval korlátlan tárhelyel amit az ucoz rendszerében nem lehet megcsinálni olyan nem is nagyon létezik. Szóval nekem nagyon bejött az oldal 3 napja vagyok tag. Ismereteim folyamatosan bővülnek nézegetem a fórumot folyamatosan és ez a másik kiemelkedő dolog a fórum. Szeretnék mindenkit megdicsérni, mert tényleg itt jószívű segítőkész emberek vannak akik ha tudnak azonnal válaszolnak a kérdésekre és ha nem tudják a választ akkor ők is elkezdenek a kérdéssel foglalkozni szóval szerintem egy nagyon jó közösség gyűlt itt össze grat mindenkinek és HAJRÁ uCoz. biggrin

A profi weboldalad létrehozása itt kezdődik!
supercharley
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 57 | 10:20
Sziasztok!

Régebben regisztráltam már, de csak most jutottam odáig, hogy elkészítsem itt az első lapomat. A célom az, hogy a kifiam általános iskolás osztályának készítsek egy lapot. Sok gondot okoz a szülők közötti kommunikáció, ezt szeretném megkönnyíteni egy fórummal. Ezen kívül híreket, osztályfotókat, szavazásokat tervezek az oldalra. Az osztályfőnök is felveheti majd a lapon keresztül a kapcsolatot a szülőkkel, üzenhet nekik akár személy szerint, akár hírek formájában.
A honlapok szerkesztésében csak kevés tapasztalatom van, biztosan lesz majd néhány kérdésem.
Jó szerkesztgetést mindenkinek!

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 58 | 18:23
Kedves supercharley!
Ez komolyan mondom nagyon szép gesztus Tőled! yes
És az ötlet, hogy a szülők és az osztályfőnök itt is tudnak kommunikálni, egyszerűen ragyogó! ok
Sok sikert kívánok a honlapodhoz és ha segítség kell, javaslom mielőtt kérdeznél mindenképp próbáld ki EZT! biggrin
UdvardyZsolt
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 59 | 11:41
Sziasztok!
Zsolt vagyok. Már sok honlapkészítő oldalnál regisztráltam, végül most itt az ucoznál vagyok, és egyben ez a legjobb honlapkészítő oldal amivel találkoztam, ráadásul ingyenes is. Jelenlegi oldalam címe: http://forma1.ucoz.hu/
De akadt vele egy kis gondom, a Főoldal nem jelenik meg a menüben. Erre van megoldás, hogy visszatudjam hozni?
Elnézést, hogy a kérdést itt teszem fel, de még új vagyok itt.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 60 | 12:49
Szia UdvardyZsolt, javaslom, olvasd el ezt!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Keresés: