A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Bemutatkozás
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 07:04
Kedves új tagunk, köszönjük regisztrációdat!
Kérjük, a könnyebb társalgás érdekében mutatkozz be, írj magadról néhány mondatot.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
georgio
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 121 | 17:13
Tisztelettel köszöntök Szombathelyről minden uCoz felhasználót. Közülük is kiemelten azokat, akik e fórum működtetésével segítik a tanácstalan, ismerethiányuk ellenére honlapépítésre vállalkozókat. Magam is e körbe tartozom.

Nyugdíjas vagyok. Pár hete, HTML előélet nélkül vágtam bele egy honlap felépítésébe. Sok mindent elolvastam a Neten, no meg itt a fórumban. Ennek és kitartásomnak köszönhetően, ma már van egy részben átalakított, működő honlapom, ami természetesen nem remekmű. http://georgium.ucoz.hu

Még nem, de nagyon törekszem rá! Ehhez számítok a közösség segítségére.

Sikeres fórumozást, eredményes honlapépítést és szép napot kívánok mindenkinek! biggrin

georgio
krisz5190
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 122 | 14:55
Sziasztok www.hsp.ucoz.hu jo oldal??

Hozzáadva (04.04.2012, 13:55)
---------------------------------------------
Ö hogy kel aszt meg csinálni hogy a menü pontok a kép alat legyenek?

drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 123 | 18:53
krisz5190, szerintem ess neki megint a fogalmazásnak...
,,Ö aszt" úgy kell csinálni, hogy beraksz alá egy vízszintes menüt... Csinálsz egy táblázatot egy háttérképpel és beleírod hogy (pl.)$MENU_5$
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 124 | 21:51
Enyhe késéssel én is bemutatkozom!
Az uCozal már 2 éve ismerkedtem meg, és már egy éve a fórumon is fenn vagyok, de jobb későn mint soha!
3 éve kesztem el a weblapkészítést akkor még a lapunk.hu-n. Egy osztályhonlapot készítettem, ami fél év után "tönkrement", mert egy Facebook csoportot is csináltam, és mindenki csak arra ment fel, viszont ez az oldal volt az ami felvezetett a weblapkészítésbe, és a"scriptcenteres kódok" "ctrl+c-zésébe". 14(igen TIZENNÉGY, nem gépeltem el(remélem)) éves vagyok, és fejlesztés alatt álló honlapom az informatikával foglalkozik: vminfo.ucoz.hu . Ismerem a HTML-t, bár néha összekeverem a szélességet a magassággal.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
tappancsmama
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 125 | 21:42
Sziasztok!

Móni vagyok, az aprotappancs.ucoz.com az oldalam. Én egy kicsit régebben, kb 2 éve kezdtem az oldalam indítását, de az élet közbeszólt és egy darabig nem tudtam jelen lenni, most újra vissza tértem, kicsit öregebben, plusz egy édes gyerkőccel gyarapodva, így most már 3 aprósággal a szoknyám körül próbálom írányitgatni az életemet és minden vágyam az, hogy honlappal keressem a család kenyerét hamarosan. Valószínűleg nem ez a honlapom lesz az amivel ezt meg tudom valósítani, de egy másik oldal már alakul a fejemben, csak keresem a megoldást az ötleteim megvalósításaihoz. De ezt az oldalamat meg imádom, és nagyon büszke vagyok rá, mert a semmi tudásomból hoztam létre úgy, hogy előtte nem is hittem, hogy nekem ilyenem lehet. Azt hittem ilyet csak kiváltságosok tudnak csinálni és láss csodát, majdnem 30 évesen én is e kiváltságosok közé tartozom. biggrin Ezzel a boldog tudattal csinálom tovább oldalamat/oldalaimat.

Móni
bArNNNi
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 126 | 13:09
Sziasztok!

Barni vagyok,Erdélyből.
17 éves,11.-kes matek infó szakon lévő diák.
Rég ismerem az oldalt,és használtam is nem egyszer. Nagyon könyen kezelhető és szép! smile

Az oldalam neve: Kh-Tanulmany.Ucoz.Hu ill. egy böngésző játék (klánháború)-ról szólna,amit úgyan augusztus 11.-én lesz 2 éve,hogy játszom,és az eddigi tapasztalataimat,meg némi tanulmányt töltök fel az oldara. Remélem minél több besegítőm,avagy tagjaim lesznek!
Szeretek segíteni az embereken,és ha kell órákig segítek egy személynek,míg azt megérti biggrin

HTML ; CSS ; BBkód ; Pascal nagyábból ezzekel dolgozom nap-mint-nap smile

ui: helyesírási hibákért bocsánatot kérek!

Tisztelettel minden Ucoz felhasználonak!
bArNNNi
KristineHolt
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 127 | 14:54
Sziasztok!

Eddig úgy gondoltam ellavírozgatok a háttérben - de hiába
olvastam ki a fórumot oda-vissza többször is, így is volt, hogy segítséget kellett kérnem.
Ezért gondoltam írok ide magamról pár szót biggrin
Firkászként üzemelek - saját és fanfiction történetekkel igyekszem elárasztani a világot biggrin

A honlapépítés nem volt teljesen új, de a html, és a CSS igen - ennek ellenére a fórum alapos tanulmányozásával szerintem ügyesen megoldottam a gondokat(kivéve amit nem) smile
Örömmel látom, hogy már az odajáró olvasók lassan felhasználókká válnak biggrin

Itt megköszönném az eddig kapott segítséget/ket - és előre a majdaniakat is!

"...Az ihlet a Lusta írók kifogása..."

http://kristineholt.ucoz.hu/
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 128 | 11:51
Kicsit megkésve, de most én is bemutatkozom... smile

Kovács Jónás vagyok, 13 éves. Vajdaságban, Óbecsén élek.

A weblapszerkesztéssel körülbelül egy-másfél éve foglalkozom. Először csak google webhelyeket készítettem, így, amikor tavaly áttértem a uCozra,
nem ismertem sem a html kódokat, sem a CSS-t, de idővel megszoktam és folyamatosan újabb és újabb dolgokat tanulok meg...
Jelenleg 1 weboldalam van, ahol a uCoz kezdő felhasználóinak segítek a weboldalkészítésben.

Sziasztok!
Az üzenetet szerkesztette KovJonas - Kedd, 2012.08.14, 20:48
bykewix
Üzenetek: 12
Hírnév: 4

Üzenet # 129 | 19:52
Sziasztok!

kb 1éve hallottam az uCoz-ról és 2hónapja regisztráltattam a kewix.ucoz.hu -t.
Ekkor még csak gyakorolgattam a css, js, html kódokat. Mostanság nagyon jól megy.
Majdnem 18 éves fejemmel "szoftverfejlesztő" vagyok, több mint 100 programot írtam már, köztük: W8T, DirtyWindows Rádió, Data Premium generator, Hope-Craft (minecraft) kliens, KEWIX Studio 2012...
1hónapja segítek ucoz felhasználóknak weboldaluk felépítésében, design-ben! up

Üdv, kewix

Mocita
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 130 | 16:43
Sziasztok!

Mocita vagyok,a http://mocita.ucoz.hu oldal tulajdonosa.
Bár,a honlapom egy kis erotikával van átitatva,de 18 év felett,bárkinek szeretettel ajánlom! smile

A honlap szerkesztése baromi egyszerû,így,táblagéprõl is! wink

Puszi mindenkinek!

Hozzáadva (27.08.2012, 15:43)
---------------------------------------------
bykewix,

Szia!

Gratulálok hozzá! smile
Szivesen felvenném veled emailben is a kapcsolatot! smile

Mocita

bykewix
Üzenetek: 12
Hírnév: 4

Üzenet # 131 | 09:59
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 132 | 15:20
Sziasztok!

Új tag vagyok itt, a uCoz rendszerében és a fórumban egyaránt. A weben néhány éve BonFire nicken futok, elsősorban mint Photoshop blogger; egyebek mellett grafikával, webdesignnal, tipográfiával foglalkozom, zenész vagyok és életművész. biggrin A uCoz rendszerébe nemrég regisztráltam azzal a céllal, hogy eggyel több téma legyen, amiről tutorialokat írhatok. Bár ehhez először is el kell mélyülnöm alaposan a témában, azt hiszem, a velem született kíváncsiság segíteni fog.

Magam élek, kockulok, és hobbiból időről-időre mindig találok új témákat, amelyekről írhatok.


1mh0t3p
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 133 | 14:40
Sziasztok!

Már több napos fórum bogarászás után úgy látom ideje lesz bemutatkoznom.
Tisztességes nevem László, s bár nem igazán vagyok már 20 éves, de vénnek se mondanám magam.
Jelenleg az interneten fellelhető otthon végezhető munkákkal foglalkozom, s az egyik oldalam is erről szól. De persze férfi létemre érdekelnek az erotikus tartalmú dolgok is, a másik oldalamnak ez lesz majd a fő profilja. Természetesen a lehetőségekhez mérten, megpróbálom a látogatókat kicsit komolyabban megszűrni, mivel a feltöltésre váró anyag minősége megkívánja ezt. Természetesen az oldalaimat később a megfelelő topicban be is mutatom.
Bár itt az ucoz közösségében még nagyon ujjnak, kezdőnek számítok, az internet világában azért otthonosan mozgok. Több ingyenes tárhelyen próbáltam saját weboldalt üzemeltetni, több kevesebb sikerrel, de idáig igazán egyikkel sem voltam elégedett. Ennek ugyan ugyan több oka van de ebbe most nem kívánok belemenni. Remélem itt más lesz a helyzet.
Jómagam pedig családos ember vagyok, Leltár: 1db asszony; 3db gyerek; 2db kutya. biggrin
Macska nincs.
Gyerekek: 2 lány, 1 fiú, a legkisebb 3 éves lesz, a legnagyobb pedig 20 elmúlt és lassan ő is anya.
Nos azt hiszem ennyi elég lesz rólam.

További szép napot s jó fórumozást kívánok mindenkinek.
Tomó
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 134 | 14:03
Sziasztok!

A nevem Tamás és 2012. szeptemberben regisztráltam az Ucoz rendszerébe azzal a céllal hogy létrehozzak egy webáruházat egyedi kézzel készített alkotásainknak, melyet menyasszonyom készít (van közöttük ékszer, kulcstartó, kitűző... még mézeskalács is :-) ). A webáruházat 2012.09.28-án nyitottuk néhány termékünkkel.
Rengeteg munka van benne. A design kialakítás és a folyamatos fejlesztgetések mellett már több mint 300 általunk készített terméket sikerült feltöltenem a rendszerbe, az egyedi rendelési lehetőségnek köszönhetően a legkülönfélébb ötletekkel keresnek meg a Vásárlóink, így szélesítve kínálatunkat. Természetesen rengeteg ötletünk van még és hasonló motiváltsággal szeretnénk folytatni az új termékeink elkészítését.

Webáruházunk címe: ajandekeso.com

A kezdeti nehézségek ellenére az Ucoz rendszere nagyon gyorsan megtetszett és minden várakozásomat felülmúlta. Habár még mindent nem próbáltam ki, illetve vannak még nyitott kérdések is, a beállítások, statisztikák, a sablonok és modulok átírási lehetőségei majdnem teljesen szabad utat adnak az egyéni igények kialakítására.

A fórumot nagyon hasznosnak találom és igyekszem mindent átolvasni, mielőtt kérdezek smile

További szép napot mindenkinek

Üdvözlettel
Pisák Tamás

www.ajandekeso.com
webnagyi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 135 | 20:37
Sziasztok... Üdvözletem minden kedves uCoz társaknak..!!

Úgy gondolom, most jött el az ideje egy rövid bemutatkozásnak.. Keresztnevem Ibolya, de az interneten, immáron 10 éve webnagyi nick névvel vagyok jelen. Három hete, hogy létrehoztam ezt az weboldalamat az uCoz rendszerében. Még sok tanulni valóm van itt, de mivel van elég türelmem és időm is, remélhetőleg idővel minden csínját bínját kiismerem a rendszernek, és a rendszerben rejlő lehetőségeknek. El kell mondjam, nem egy "mai csirke" vagyok, Sajnos (vagy nem) túl vagyok a 6.X-n.. , Két felnőtt gyermekem, és két unokám van..(10 és 9 évesek.) Az Internetet már vagy 10 éve használom, Érdeklődési köröm elsősorban az internet, informatika,számítógép, weblapszerkesztés., Mindig volt ( és van) bennem egy olyan "bizonyítási vágy," hogy megmutassam az idősebb 50-60 feletti korosztályank, hogy az Internet, és a számítógép nem egy ördöngös dolog, sok öröm, és tudás forrása is lehet, egyben remek szórakozás...... A html rendszert alapszinten ismerem (de lenne még mit taulnom) , a CSS-l pedig csak most ismerkedem.. Azért jöttem az uCoz -hoz mert jó lehetőséget látok arra, hogy elémélyítsem a html, és CSS ismereteimet.. Weblapszerkesztés rejtelmeit tanulmányozva rengeteg helyen megfordultam, free és fizetős tárhelyeken is..
Az Extra.hu tárhelyén kezdtem statikus oldalak szerkesztgetésével foglalkozni.. Majd megismerkedtem a Joomla CMS rendszerrel, ami először igen bonyolultanak tűnt, de azóta már több helyen több tucat joomlát telepítettem, mára azonban már meguntam, mert úgy gondoltam nincs nekem szükségem ilyen, mára már túlbonyolított rendszer használatára. Időközben egy másik CMS rendszert is "kitanultam", ez pedig a Wordpressz, mely a mai napig a kedvencem.

Az uCoz rendszere pedig szerintem ötvözi a CMS rendszerek lehetőségeit, és előnyeit.. Az első napokban túl bonyolultank tünt , a második nap is túl bonyolult volt még, de ezt követően kezdtem rájönni, ráérezni az itt létrehozható weboldak szerkesztésének praktikária. Még azértvan nagyon sok homályos pont, de remélhetőleg ez idővel tisztulni fog, főleg akkor, ha a html-t, css-t jobban memgismerem..

Kedven mottóm: Csak az öregszik meg, aki lemond eszményeiről. Az évek múlásával ráncossá lesz az arcod, de ha kialszik benned a lelkesedés, akkor a lelked ráncosodik meg. Albert Schweitzer

Örülök, hogy itt lehetek.. webnagyi.. biggrin

uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Keresés: