A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Bemutatkozás
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 07:04
Kedves új tagunk, köszönjük regisztrációdat!
Kérjük, a könnyebb társalgás érdekében mutatkozz be, írj magadról néhány mondatot.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
borisz86
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 106 | 13:51
Szisztok!

Borisz vagyok délről! smile Úgy gondoltam megpróbálok itt összedobni egy weblapot, megnézem mire megyek vele!


SoulSeer
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 107 | 11:32
Nos, én kivártam, mi lesz belőlem itt, addig nem akartam senkit traktálni smile Valójában még mindig nem tudom mi lesz belőlem, mint weblapkészítő, de azt tudom, hogy ennél szívesebben nem voltam még fórumolvasó úgy, hogy közben rengeteget tanulhatok. Szinte minden kérdésre ami eddig izgatott találtam igen használható és specifikus válaszokat, de ha feltettem én egy kérdést (ha nem is jó helyen cool ), mindig záros időn belül kaptam választ. Kedvem nem, hogy elment, de már kezdek függő lenni crazy Még szerencse, hogy olyan Tmájú weblapot készítek, ami feleségemnek is tetszik és részt tud benne venni, máskülönben... killed
Mondjuk most már ideje volna porszívózni, meg mosogatni is...de hát... még van tiszta evőeszköz és hála az égnek porallergiám sincs.
magamról annyit, 41 éves gyermeki én vlami izé vagyok, nyugodt, kiegyensúlyozott. Igaz, mindez addig, míg mindenki azt és úgy gondolja és csinálja, ahogy ÉN! - gondolom és csinálom (na jó, ez rossz pojén vót). 12 éve Net-ezek, számos helyen voltam operator, moderator (Pl. sok DC HUB-on, chat-eken), ezekből ragadt rám némi ismeret (pl. hogyan kennylizáljunk valakit) de igazándiból, vagyis valójában a programozást és weblapkészítést mindig próbáltam rezzenéstelen arckifejezéssel normális emberi dolognak, és nem vlami UFO-s megszállottságnak vélni. Ez idáig nem sok sikerrel. Aztán egyszer csak elegem lett abból fool , hogy ha keresnek dolgommal kapcsban, nem tudok rámutatni egyetlen szívem és szám szerinti oldalra sem, ahol legalább megközelítőleg arról van szó, ami a hitvallásom, hobbim, és hivatásom szerint kielégítő.
Most már van (http://maajovonkert.ucoz.hu)! De félig sincs kész, de már emészthető biggrin
Jesszus, most nézem, hogy már megint mennyi betűt és szót kényszerített ki belőlem az idő úgy, hogy észre sem vettem. Ma se lesz ki takarítson, mert párom piacozik, utána főz (ha még van miben, ha nincs, akkor csak terveket fog főzni), aztán elém teszi a kaját. Mikor már másodszorra melegíti meg, akkor szól rám. Kaja után meg mindig elkap a zabakóma... Szóval, így telnek a napok és ebben Ti vagytok a "bűnösök"! haha

ui.: Még egy sor.
Ahogy mindezt leírtam, erre a következtetésre jutottam: Úgy érzem, lesz itt belőlem valaki - mármint, mint weblapkészítő-. Ha bele-döglötök is! yes devil

Mindent köszi! up

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 108 | 15:43
SoulSeer, huhh, na ez "A bemutatkozás" biggrin

Quote (SoulSeer)
Mondjuk most már ideje volna porszívózni

Na azért honlapépíteni jobb buli smile

Hát ha valaki -mármint, mint weblapkészítő- nem is, de senki biztos nem lehetsz! biggrin (mármint, na, érted.. biggrin )


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


SoulSeer
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 109 | 18:13
Quote (DaveedBrown)
(mármint, na, érted.. )

Én persze, hogy értem yes up
De ebből most már nem jössz ki jól? biggrin haha

Emillia
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 110 | 10:21
Kíváncsi, sokmindennel foglalkozó, jókedélyű idősebb hölgy vagyok smile
Beccanorton
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 111 | 06:26
Szia Mindenki!

Négy Manós anya, cégvezető, lektor, korrektor, nyomdai szerkesztő és mindenes vagyok, nem mellesleg örökmozgó.
Most ismerkedem a honlap csinálás rejtelmeivel. Napok óta bújom a fórumot, sokat tanultam belőle, és még annál is többet nevettem közben...
Jó itt lenni!
Köszi
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 112 | 13:53
Beccanorton, köszönjük a bemutatkozásod! Örülök, hogy jól érzed magad nálunk smile flower és annak méginkább, hogy sokat olvasgatod, book igyekeztünk úgy összerakni a fórumot, hogy lehetőleg az alapokról, de annál több is... mindenki megtalálja a hsznos infókat, ami szükséges a honlap kialakításához.
További jó fórumozást és sikeres honlapot kívánunk! ok

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Lonly
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 113 | 11:45
Tisztelt uCoz Társak!
Szeretnék bemutatkozni nektek pár szó erejéig.
Nevem: Molnár István
Nickem:Lonly
Komárom-Esztergom Megyében Oroszlányon lakom.
Amit tapasztalhattátok kezdő vagyok és egy kicsit analfabéta is. cool
Az olvasás nem az főbb erőségeim egyike.
De szívesen tanulok és fejlesztem a tudásomat.Ezt a keveset amit innen-onnan összeszedtem.
Megértéseteket és türelmeteket köszönöm.
Lonly
metaxa29
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 114 | 22:30
Kedves uCoz Társak!
Tóth Ferencné Adrienne vagyok 58 éves .
Van egy lányom és egy fiam és két unokám 4 és 10 évesek.
Könyvelőként dolgozom /SOKAT/ elég kevés az időm ezért lehet ,hogy nem is kellett volna belemásznom ebbe a dologba!
Azt sem tudom hogy fogjak hozzá!A kiváncsiságom vezetett ide,az az igazság,hogy kb 1994-ben
szereztem alapfokú számítástechnikai ismereteket, akkor a net még nem terjedt el ennyire.
Legfeljebb töröltök,ha nem leszek elég aktív! biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 115 | 22:55
Kedves metaxa29, köszöntünk a uCozosok táborában! smile És köszönjük a bemutatkozást is. A honlap miatt ne félj, ismerek pár embert, aki hobbi szinten csinál oldalt, és jól megy neki. Ehhez viszont kellenek erős alapok, és a Fórum pont azért van itt, hogy ebben segítsen! wink
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 116 | 17:39
Sziasztok!
Mészáros Patrik vagyok, 16 éves 6osztályos gimnazista tanuló:D
Továbbtanulási szándékom informatikai pálya felé irányul ezért is gyakorlom a html-t és az ucoz-t találtam a legideálisabbnak. smile
Szabadidőmben vagy számítógépezek vagy a barátaimmal kószálok a faluban. (+info falun lakok)
A weboldalam már bemutattam. De ha valakit érdekel megszeretné nézni, akkor itt a cím:
Code
http://xenatim.ucoz.com


Az oldal animékkel sorozatokkal és filmekkel foglalkozik:) Jó szórakozást.

"Ami nem öl meg, az megerősít."
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 117 | 10:17
Sziasztok, én már lassan egy éve itt vagyok a uCoznál, és csak most fedeztem fel ezt a topicot biggrin
Szerintem én vagyok itt a legfurcsább nevű fórumozó smile Kisbetűvel írom a nevemet, de ha te annyira nagybetűvel szeretnéd írni, akkor kérlek szépen így: DRHFLany vagy Dr.H.F.Lany
Szeretek honlapot szerkeszteni, (uCoz heart ) zenét komponálni (MuseScore) és változtatni nagyon-nagyon-nagyon gyakran a tálcám színét smile
Kedvenc játékaim: Sims ( The Sims, The Sims 2, The Sims 3, MySims, SimAnimals, SimCity 4, SimCity Társadalmak), Spore, Tomb Raider klasszikusok és trilógia, Mirror's Edge.
Honlapom: http://usims.ucoz.hu
Még iskolába járok, de sokan 25-30 év körülinek néznek, és nem tudom, hogy miért sad

Hozzáadva (11.12.2011, 09:17)
---------------------------------------------
Kihagytam, hogy szeretek játszani a Tomb Raider Angel of Darkness-szel is. Ugyanis az nem trilógia, se nem klasszikus, a kettő között jelent meg smile Bár sokan nagyon rossznak ítélik el elődjei miatt, hogy ez nem kaland, hanem inkább krimi, én imádok lopakodni a múzeumban, úszni a csövekben és nagyokat ugrani biggrin

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 118 | 17:38
Szia drhflany, köszönjük szépen a bemutatkozásod smile
ügyes az újévi jókivánságod a uCoz facebook oldalán flower
Sikeres honlapot kívánok!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Mucika
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 119 | 12:44
[color=red]Bukovics Ildikó vagyok.

Szabadidőmet kézimunkával töltöm el, ami boldoggá és elégedetté tesz.
Szeretem a lakásom igazán otthonossá tenni ,így elmaradhatatlan a makramé virágtartók, és a horgolások.

Évek óta varróm a szebbnél szebb hímzéseket párnákat ,futókat, asztalterítőket.
Fali tárolásra kötök különböző tartókat újságoknak.
Fürdőszobai tárolásra kötők,horgolok tartókat fésűknek,keféknek,dezodoroknak.
Subaszőnyeget falra gyerekszobába ,és fürdőszobai kilépőknek szőnyeget..
Horgolok asztalterítőket,szekrényre kis terítőket, bevásárló szatyrokat,és neszesszer tartókat,nyakba akasztható mobiltelefontartókat .
Szívesen töltöm időmet egy gobelin varrásával mert az nagy kihívás,mivel nagyon aprólékos munka,sokszor hónapok kellenek egy falikép elkészítéséhez.

Ajándéknak és mindennapi használatra is kivalló egyedi darabokat készíttek.

Köszönőm a látogatásod ,ha felkeltette valami az érdeklődésed írj. bukovicsildiko@gmail.com

Szia Ildikó
Virgie
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 120 | 16:14
Sziasztok!
Kicsit késve, de bemutatkozom én is, ahogy illik.
Virgie a becenevem mindenhol. Rám ragadt, de semmi köze sincs a szó eredeti angol jelentéséhez.
Két gyermekes anyuka vagyok. Emellett tulajdonosa egy kis vállalkozásnak, és része egy környezettudatos természet és emberbarát baba-mama klubnak.
Van már egy kis honlapom egy másik ingyenes szolgáltatónál, de sajnos ott nem tudtam megvalósítani az elképzeléseimet. Nagyon korlátozottak a lehetőségek.
Hát itt aztán találtam lehetőséget, többet is mint amennyit fel bírok fogni.
Na de nem ijedek én meg semmitől, csak elsőre elég sok időt kell rászánni a témára.

A fórumon máris sok kérdésemre találtam választ, és napról napra egyre többet ismerek meg a rendszerből.
Remélem hathatós segítségetekkel sikerül egy igazán profi honlapot szerkesztenem.
Örülök hogy itt lehetek.

uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Keresés: