A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Bemutatkozás
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 07:04
Kedves új tagunk, köszönjük regisztrációdat!
Kérjük, a könnyebb társalgás érdekében mutatkozz be, írj magadról néhány mondatot.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Sanya
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 13:53
Boldog Új Évet Mindenkinek !

Én most regisztráltam az Ucoz közösséghez. Minimális webszerkesztési tudásom van amit egy kezdő multi-média fejlesztő tanfolyamon tanultam. Próbálkoztam már az E107 -es és a drupal rendszerekkel is, de sajnos rendes ingyenes tárhelyet nem találtam amin futnának rendesen + ne lenne sok korlátozás rajtuk.
Most elsőnek az öcsémnek készítenék egy weboldalt mivel ő zenész a Madridi operában.

Üdv mindenkinek Sanya

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 17 | 14:01
Kedves Sanya!

Ezen a fórumon minden uCozzal kapcsolatos kérdésedben segítünk. Örülünk annak, hogy itt szerkeszted honlapodat és bővíted csapatunkat! Sok sikert az öcsédnek a zenei pályafutásában! smile

Sikeres honlapot, üdv.
Attila


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Sanya
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 16:56
Szia Attila!

Köszönöm és lehet, hogy majd igénybe is veszem a segítséget. Most ismerkedem az oldal adta lehetőségekkel nagyon teszik az, hogy ha valamit elbénáztam pl css részben akkor vissza lehet állítani az eredeti állapotot. Eddig minden nagyon teszik és főleg a fórum ahol mindenki nagyon gyorsan kap választ a kérdésére ha esetleg elakadt volna valamiben.

üdv Sanya

webmania
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 16:43
Sziasztok! Szeretném bemutatni nektek a MobilMánia nevezetú weboldalt. Rengeteg érdekes hírt, cikket és letöltést találhattok rajta! A célom egy online mobil magazin kialakítása, ugy láttam ilyen nem nagyon van a neten, ezért hát csináltam egyet! Vannak némi hibák az oldalon, de dolgozom a "legjobb" megoldáson!
Üdvözlettel MobilMánia!
www.mobilmania.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 20 | 19:50
Mindenki nevében is üdvözöllek a uCoz közösségben! smile
Nagyon jó ötletnek tartom az oldalad témáját, melyhez sok sikert és persze sok látogatót kívánok. smile
Amennyiben bármiben segítségre lenne szükséged (a rendszerrel kapcsolatban), bátran tedd fel a kérdésedet itt a fórumban.
Sikeres honlapot kívánunk! smile

üdv, Tomy

Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 21 | 06:29
Quote (webmania)
Sziasztok! Szeretném bemutatni nektek a MobilMánia nevezetú weboldalt. Rengeteg érdekes hírt, cikket és letöltést találhattok rajta! A célom egy online mobil magazin kialakítása, ugy láttam ilyen nem nagyon van a neten, ezért hát csináltam egyet! Vannak némi hibák az oldalon, de dolgozom a "legjobb" megoldáson!
Üdvözlettel MobilMánia!
www.mobilmania.ucoz.hu

Kedves Mobilmánia, a honlapod nagyon jó ötletnek tartom, a linkjét ki is tettem a blogom "Kedvenceink" táblájára.

djrg
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 09:20
Én Roland vagyok, Dj biggrin
Nagyon tetszik ez a rendszer, amire építem a weboldalamat, értek a html-hez és a css-hez, bár még nem eleget. Ezért megkönnyíti teljes mértékben a munkámat.
Azért hoztam itt létre az oldalamat, hogy lehetőségem nyíljon bemutatni mixeimet, majd zenéimet is.
Látom, hogy itt több látogatóhoz juthatok.
Köszönöm a lehetőséget és sok sikert a további fejlesztésekhez!

http://djrg.ucoz.hu


http://webkozpont.tk
Ahol minden elkezdődik...
Az üzenetet szerkesztette djrg - Péntek, 2010.01.22, 09:20
igorbecse
Üzenetek: 7
Hírnév: -1

Üzenet # 23 | 19:20
Sziasztok! Akkor bemutatkozok!
Kiss Igor vagyok, 23 éves, a délvidéki (vajdasági) Óbecsén lakom, szegedi BTK-n tanulok szociológiát. Üdv mindenkinek
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 24 | 18:12
Kedves igorbecse!
A honlapod linkjét is megadhatnád, hogy meglátogathassunk smile
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 19:20
akkor hát én is bemutatkoznék smile
Barna Dávid vagyok, és még csak kevesebb mint egy hete ismerkedtem meg az uCozzal, de már beleszerettem. A legjobban talán az tetszik benne, hogy mindent, de tényleg mindent egyénileg beállíthatsz.
Nekem van egy oldalam egy másik rendszeren, de már tervben van, hogy áthozom ide.
Ami itt van oldalam -egyelőre- az a webrádiómmal foglalkozik, amit szintén én csináltam. Minden megvan már benne, és most, hogy egy weboldala lett, mostmár tényleg komplett...
Az oldal építése már egész jól halad, de még koránt sincs befejezve.

Rólam azt kell tudni, hogy még csak 14 (Igen 14) éves vagyok, de már 3 éve foglalkozok honlapszerkesztéssel.(Jó matekosok már is rávágjáki: igen, 11 évesen kezdtem biggrin )
Eddig egy portálépítős oldalam van, ami most lett 500 napos, és már magától jönnek a látogatók rá.
Valamint az osztályom megbízásából egy osztály-weblapom, ami szintén elég jól megy. Ebben a "Projektben" van a cFM, a webrádióm, amiről az itteni oldalam szól.

Most még próbálom megismerni a rendszert, remélhetőleg sikerül, habár a nagyja részét már kitanultam. smile

Köszönöm a lehetőséget az uCoztól! remélem, hogy mindenki örömét leli benne -mint én biggrin

Mindenkinek szép napot!
Üdvözlettel:


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 19:38
Kedves DaveedBrown!
Igaz mi már "megismerkedtünk", de engedd meg kérlek, hogy a uCoz csapata nevében szeretettel köszöntselek a rendszerben! smile
Az oldalad tényleg szépen halad, gratulálok az eddigi munkádhoz! smile
Bízunk benne, hogy áthozod ide a másik oldaladat is és természetesen hozod vele a látogatókat is. biggrin
Ha úgy érzed, hogy a honlapod megérett a bemutatásra, kérlek mutasd be nekünk a Bemutatom a honlapomat topikban. smile
Az oldaladhoz sok sikert és sok látogatót kívánok!

raziel70 - és a uCoz csapata

Slajher
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 19:14
Sziasztok!!
Slajher Csaba vagyok, 17éves Vajdasából! ma regisztráltam!! nagyon tetszik az oldal:) már elkellett egy kis segitség, de örömmel látom hogy nagyon gyors és segitőkész a társaság!!:):)
Petty
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 13:10
Sziasztok!
Feb. 2-án regisztráltam az Ucoz-ra - (egy orosz oldalt ismertem ami nagyon jó). Egy lassan behaló ingyenes szolgáltató oldalán lévő honlap helyett készítek itt egy újat. Nagyon tetszik az Ucoz rendszere. Csináltam már Joomla-s honlapokat. De ez egy kicsit egyértelműbb számomra. Volt egy-két felesleges köröm a menük között, de úgy néz ki, hogy kiigazodom lassan. Persze kérdések már fogalmazódtak meg bennem és fel fogom tenni nektek. De addig is a honlapszerkesztés.
Petty
Administrator
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 21:17
Sziasztok! Szabó Pali vagyok Kárpátaljáról (Ukrajna). 30 éves, nős, 1 kislány boldog édesapja smile . A honlapom még nem mutatnám be, mert még nem alkalmas rá biggrin . Igazából nem is az enyém, hanem egy közösségé, melynek tagja vagyok. Aki akarja, majd vethet rá egy pillantást. Jelenleg az oldal felépítésével, meg a feltöltendő anyagok beszerzésével "küszködöm". Web/HTML szerkesztő tudásom =0. Lényegében három napja kerültünk köszönő viszonyba, mióta regisztráltam ide, azért jobban megy, mint ahogy vártam.
A honlap: http://halo-karpatalja.ucoz.hu/
Ui.: Attilának ezúton is szeretnék ismét köszönetet mondani!
Az üzenetet szerkesztette Administrator - Péntek, 2010.02.05, 21:21
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 30 | 21:31
Kedves Administrator!
Nagyon örülünk, hogy bemutatkoztál! smile Ezúton szeretnélek köszönteni Téged a uCoz közösségben. Remélem a későbbiekben még jobban fogod majd magad érezni.
A honlapodhoz sok sikert kívánok!
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Bemutatkozás (Ismerjük meg új regisztrált tagjainkat)
Keresés: