A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Bemutatom honlapomat (Érdekes honlapok leírása, véleményezése)
Bemutatom honlapomat
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 17:13
Ebben a témában bemutathatod saját honlapodat. Fogadd el a lentebb írt szabályokat, különben a hozzászólásod törlésre kerül:

  • Csak uCoz rendszerben létrehozott weboldalakat oszthatsz meg.
  • Egy weboldalt csak egyszer posztolhatsz ebben a témában.
  • Ha az "Ellenőrzöttek" vagy annál nagyobb csoport tagjai közé tartozol, kattintható linket használj.
  • Tilos megosztani felnőtt tartalmú oldalakat.
  • Nyugodtan küldhetsz egy képernyőképet a weboldaladról (ha van rá lehetőséged), hogy még vizuálisabban tudjad népszerűsíteni, mintha egy egyszerű linket tennél közzé.
  • Ezek mellett az Általános tájékoztató és a Fórumszabályzat előírásait sem szabad megszegni.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 2 | 07:05
Tavaly szeptemberétől itt, az Ucoz-on üzemel a korábban a Bloggeren vezetett zeneblogom, a "Levin zenekuckója - MP3 turkáló".
Műfajtól függetlenül igyekszem jó zenéket bemutatni és meghallgatásukat lehetővé tenni.
Mára már lelkes kis csapat alakult ki a blog körül.

Code
http://zenekucko.ucoz.com/
Az üzenetet szerkesztette Levin - Hétfő, 2009.09.14, 07:07
krisztabea
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 18:32
Honlapom az Anyu Író.
Olvasókat, és az írót kívánom közelíteni a web legújabb eszközeivel.
Részesévé válhatsz a weben íródó alkotásoknak.

http://anyuiro.ucoz.com

juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 4 | 16:17
Hello! Most jött el az idő, hogy bemutassam honlapomat, ami persze folyton változik. 28 éve tanítok, 10 éve vagyok közelségben a számítástechnikával. Hatalmas anyag gyűlt össze az évek során, melyet eddig a gépemen tároltam, de most már úgy gondoltam, megosztom "kincseimet" másokkal is. A kiadványok egy részét a neten találtam, így a köszönet elsősorban azoknak szól, akik eredetileg közkincsé tették őket.
Gyűjteményemben megtalálhatóak segédanyagok a tanításhoz, tanuláshoz, feladatlapok, gyakorlók, foglalkoztatók, színezők stb.
Igyekeztem honlapomat további "izgalmakkal" feltölteni, mint naptár, időjárás-jelentés, fordító stb. Lapomat a g-gle fordítóval több nyelven is élvezhetik a látogatók.
Ebben a férfias forgatagban (itt az ucozon) egy kicsit talán csillivillis-csajos.
Nagyon tetszik az ucoz-rendszere, gyorsan "beleszerettem".
Jó munkát, kitartást és állandóan megújulást kívánok minden felhasználónak, látogatónak!
Kérdés: lesz-e egy olyan 100-as toplista, ahol nem csak a napi, hanem heti, vagy havi látogatást tudnánk összemérni?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 5 | 16:36
Szia!
huh Link az oldalra? biggrin Na jó, ha titok, akkor nem kell... tongue
Nem kell aggódni a férfias forgalom miatt. Van másik hölgy tagunk is, aki még aktivitást mutat a fórumban is. smile
A honlap kinézetéről annyit, hogy a saját tartalmadat megosztod másokkal, dolgoztál is a honlappal eleget, legyen ennyi elég a látogatónak.
A külalak pedig elég ha neked tetszik. Az saját magadnak készült. smile
Szóval ha a tartalom tetszik valakinek, nem fog lelépni csak azért, mert nem tetszik a dizájn. smile Ez sz Én véleményem, de nem vagyunk egyformák. smile
Sok sikert kívánok a honlapodhoz! smile
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 6 | 16:45
omajgad tényleg a linkem wow szorri weep hogyiskell???
http://juillet.ucoz.com
na most tényleg!!! sos!!! mi az, hogy tiltott BB kódokat találtunk? én csak a + jelnél található kódok közül kiválasztottam a [link....stb...és nem működik?
Az üzenetet szerkesztette juillet - Vasárnap, 2010.01.03, 18:26
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 17:57
Én még új vagyok itt, ezért csak a tapasztalataim alapján tudok válaszolni. Szerintem azért nem működnek nálad ezek a dolgok, mert vagy:
1.) még kevés a hozzászólásod, így alacsony a rangod
2.) a csoport, amibe tartozol (felhasználók)
Legvalószínűbb a csoport. Ezt Attila (adminisztrátor) tudja módosítani, míg a rangod a hozzászólásaid mennyisége után változik.
Remélem nem írtam nagy hülyeséget... wacko Ha igen, akkor bocsi. shy

Megnéztem a honlapodat. Nem is annyira csilivili. biggrin
Nagyon nagy mennyiségű anyag van rajta. Gratulálok hozzá.
Egy valami nem tetszett, amiért szólok is. Nézd el nekem, ma ilyen napom van biggrin
Az iskolád linkje azonos ablakban nyílik meg. Ez szerintem nem jó, mert így a kiinduló honlap "elvész" a látogató elöl. Én a külső linkeket mindenkinek javaslom új ablakban megnyitni. Ezzel a honlapod még mindig "online" marad. Példa:
Jön a látogató, és klikkel e fent említett linkre. Még jóformán szét sem nézett a honlapodon és máris máshol jár. Megnézte a linken található oldalt, majd be is zárta az ablakot. A honlapoddal együtt!
Viszont ha egy új ablakban nyílik meg, mikor ott végzett és bezárja az ablakot, a honlapod még mindig "online"! Lehet hogy most fog valamit kiszúrni, ami megtetszik neki és továbbajánlja másnak az oldalt, annak is megtetszik, és így tovább....
Huh... huh ez jó hosszú lett. biggrin Remélem érthető volt a lényeg smile
Persze a döntés a Te dolgod, Én csak javasoltam smile

Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Vasárnap, 2010.01.03, 18:58
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 8 | 20:35
ja..arra gondolsz, target=_blank ,ismerem... biggrin máris csinálom, főnök yes apropó, mikor kerülhetek egy magasabb szintre (nem is tudom, mi jön a közlegény után?)
Ha már itt tartunk, a suli lapját is megnéznéd, és értékelnéd...vannak vele is gondjaim, de azt inkább priviben...majd holnap
Az üzenetet szerkesztette juillet - Vasárnap, 2010.01.03, 20:40
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 21:46
Igen arra gondoltam. biggrin De nem akartalak megbántani, vagy ilyesmi, csak a véleményemet írtam le. smile
A rangodat illetően a következőt tudom mondani. Természetesen megint a tapasztalat, vagy inkább észrevétel alapján.
A rangok itt a fórumban ugyanazok, mint a honlapodon. Elvileg nem lett változtatva. Na már most ennek itt tudsz utána nézni: cool
Felhasználók -> Felhasználók rangjelzései
A felhsználói csoportokat is itt találod. wink
Az iskola honlapját megnézem, és megírom a véleményemet PM-ben. smile Az említett gondjaidat majd ott megbeszéljük. biggrin
JA! biggrin És nem vagyok főnök biggrin :D Itt nem... tongue shy
Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Vasárnap, 2010.01.03, 21:49
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 10 | 07:16
Kedves Juillet, a magasabb szintre kerülés itt is úgy megy, mint a saját fórumodban: az aktivitás (hozzászólások száma) alapján lépegetünk előre.
Tetszik a honlapod.
Ha elfogadsz egy tanácsot tőlem is, a linkeknek nyiss egy külön lapot, és ott gyűjtsd őket, úgy mindenkinek sokkal kényelmesebb.
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 11 | 09:01
Szió Mindenki !
Levin - egészen konkrétan melyik linkekre gondolsz?
Igen, elfogadok tanácsokat! Sőt! El is várom! biggrin
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 12 | 08:29
A hatalmas gyűjtemény itt és itt linjeire gondoltam.
Elegánsabb lenne, ha az itt-re kattintva megnyílna egy új oldal, ahol megjelenne a hatalmas gyűjtemény smile
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 13 | 09:37
jajj, épp most dolgozom azon, hogy táblázatkezelőbe másolom át, és linkelem be, utána kategorizálom, átfordítom html-be, az a baj, hogy most összesen 890 linkről van szó, és időm kevés....addig is amig elkészül, hagy nézelődjenek, akik akarnak...ja, és azért illik egyenként leellenőrizni, hogy egyáltalán még élő linkek-e stb. szóval van még vele 2-3 napos munka...most tartok a "G"-nél biggrin
egyébként valóban szebb lenne és lesz is tongue köszke
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 14 | 21:02
Üdv mindenkinek aki még nem ismer és mindki másnak, aki már "ismer" Engem! biggrin

Pár hete regisztráltam ide, azóta már több minden történt körülöttem. Sokakkal "össze barátkoztunk", és aktív vagyok itt, a fórumon is.
Egy már működő oldalamat költöztettem át. A honlap előző verzióját szeretném fejleszteni. Az oldal Torrent Help-el foglalkozik. Sokaknak ismerős a torrent kifejezés, sokan használják és sokan elvetik. Ez az oldal nem az utóbbiaknak készült! biggrin Inkább azoknak, akinek nehézségei van ebben a témában, de a hozzáértőket is szeretettel várom! smile
Tervezem továbbá egy másik, már harmadik éve működő honlapom áttelepítését is. Ez az oldal a játékosoknak szól. De erről majd később.... tongue
A lenti logóra kattintva elérsz az oldalaimon. tongue
Köszönöm, hogy végigolvastad! yes
Most pedig irány a net, klikkelj csak arra a logóra! biggrin Vagy a lenti "www" gombra. biggrin

Az üzenetet szerkesztette raziel70 - Vasárnap, 2010.01.10, 12:42
djrg
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 09:26
Csináltam menüpontot azoknak a témáknak,amikkel foglalkozok (Webszerkesztés,programozás).
Azon gondolkozok,h lehet,jobb lenne, ha blogként osztanám meg ezeket.
Nem tudok dönteni és érdekelne a véleményetek.
A problémám, hogy mixeket is megosztok az oldalon, így azokat automatikusan a Mixek menüpontban keresik majd, így nemt találják meg egyből például.
Jelenleg működik Blog rendszerben is ez a téma, erről az oldalról lenne szó: http://djrg.ucoz.hu .

Tehát blogban írjam az ideális munkámat le, vagy az egyéb menüpontokban?

köszi előre is!


http://webkozpont.tk
Ahol minden elkezdődik...
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Bemutatom honlapomat (Érdekes honlapok leírása, véleményezése)
Keresés: