A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)
Fórum kinézeti probléma
mnorby
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 106 | 18:54
Ismét segítséget szeretnék kérni!!!
Az kezdő oldalamon (http://maknorbert.ucoz.com/) ott, hogy Mák Norbert Hivatalos Weboldala, szeretném az első 3 betűt színezni!
Hogy piros, fehér, zöld legyen! Meg lehet ezt valahogy csinálni?
Előre is köszönöm a segítséget!!!
1world-nek pedig köszönöm ez előző kérdésem megválaszolását!!!
Ezer hála!!! smile
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 107 | 19:03
mnorby, <font color="betűszín angolul pl. red">a szöveg amit beszeretnél színezni</font>
Yosi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 108 | 20:02
Üdv mindenkinek!
Pici segítségre lenne szükségem!
Hogyan tudom beállítani a fórumot,hogy a legújabb hozzászólások a téma elejére kerüljenek?
Jelenleg az új hozzászólás a téma végére kerül,így végig kell pörgetni mindíg az oldalt!
Köszönöm a segítségeteket!
Yosi
www.eobdbt.eu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 109 | 21:50
Yosi, sajnos a Fórum modul esetén ezt nem lehet beállítani.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Yosi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 110 | 18:19
Szia DaveedBrown!
Köszönöm a segítségedet!Nagy kár érte,hogy ez nem állítható be!Sajnos így mindíg végig kell pörgetni az egész oldalt!Majd megszokják:)
Yosi cool
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 111 | 16:28
Yosi, egyébként, ha megfigyeled, a topikok oldalán ki van írva a legutóbbi hozzászóló és a hozzászólás ideje így:

Tegnap, 17:19
Üzenetet küldte: Yosi

Mivel a legtöbb fórum úgy néz ki, mint ami pl. a uCozon is megtalálható, ezért aki valaha látott már fórumot, alapból tudja, hogy ha a jobb oldali oszlopban a nyílra kattint, akkor az a legutolsó hsz.-re ugrik. Aki meg nem tudja, az -ahogy írtad is- majd megszokja smile

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 112 | 13:48
Sziasztok!
Elkezdtem honlapomnak tervezni egy új stílust, ami eddig elég jól megy. Egy problémám van: a fórumon a kategóriák nevének színét nem tudom megváltoztatni! help help help help

Weboldalam: kovjonasteszt.ucoz.net
gallant0257
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 113 | 10:10
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy van e rá mód arra,hogy a Fórumon a részegységek ne egymás alatt legyenek hanem egymás mellett?

Így gondolom mint a képen egymás mellett nem pedig folyamatosan csak egymás alatt , így kicsit unalmasan hosszúvá lesz az oldal.
Code
http://kepfeltoltes.hu/120726/Screenshot__09h_53m_24s__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Az oldalam címe:
Code
http://gallantsyte.ucoz.com/forum/


Válaszokat előre is köszönöm szépen.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 114 | 21:19
gallant0257, nos, nem hiszem, hogy ez megoldható.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 115 | 21:52
gallant0257, a fórum sajnos nagyon korlátozott. Kevés a hozzáférésünk. Csak CSS-ileg tudjuk változtatni, szerkezetileg sajnos nem. Ezért is olyan "sablonos" az összes uCoz rendszer által használt fórum.
gallant0257
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 116 | 06:33
Locky Köszönöm a válaszodat, smile
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 117 | 22:02
Hello!
Annyi lenne a problémám, hogy szeretném átszínezni az Offline/Online feliratokat, mert a háttér miatt nem igen látszik. Megoldható?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 118 | 22:09
AdamSSenniN, látom most regisztráltál, ehez gratulálok de: figyelem! Általános tájékoztató részt is olvasd el, mert így sokat nem tudok segíteni! (HIBA: hiányzó információ: weboldal címe)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 119 | 08:38
AdamSSenniN, én is nemrég próbáltam átszínezni, de szerintem nem lehetséges. Változtasd meg a háttérszínt, mást szerintem nem tudsz tenni. (Ha nem jól tudom javítson ki valaki)
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 120 | 09:05
1world, AdamSSenniN, én átszínezés helyett készítettem online/offline ikonokat, de átszínezni én sem tudom...

Hozzáadva (24.08.2012, 08:05)
---------------------------------------------
Én is a háttér átszínezését ajánlom!

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)
Keresés: