A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)
Fórum kinézeti probléma
djrg
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 03:51
A problémám a következő:
Mozilla Firefox-szal nem látható a fórum hozzászólás esetén a név mező és a szöveg beviteli mező, mivel fekete.
Valaki, légyszi seítsen, csak ezt a részt hogyan tudom átírni!
A honlapom, melyen a probléma van: http://djrg.ucoz.hu
Előre is köszönöm!

http://webkozpont.tk
Ahol minden elkezdődik...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 06:19
Szerintem régi a Firefoxod. Jártam Nálad és nekem minden tökéletesen működik! A Firefox 3.0 ideje lejárt! Válts 3.5-re és ezt mindenkinek javaslom! yes
djrg
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 00:22
Azzal van a probléma, hogy a legújabb van, mégsem látszik szépen a fekete szín miatt, hova is kell beírni a neved, valamint az üzenetedet..
http://webkozpont.tk
Ahol minden elkezdődik...
speik
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 18:26
Én láttam mindent tökéletesen.
Operával nézve is jo volt...

Hozzáadva (17.01.2010, 18:26)
---------------------------------------------
Ebben a forumban be lehet állitani hogy az uj bejegyzések felűl legyenek?

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 5 | 16:43
Quote (speik)
a forumban be lehet állitani hogy az uj bejegyzések felűl legyenek?

sajnos nincs ilyen lehetőség

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Dumbledor
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 15:09
Hello megint smile

Lehet hogy én vagyok a vak, De ezt az én fórumomon nem mutatja :
http://kepfeltoltes.hu/100131/magyar_zat._www.kepfeltoltes.hu_.png

Valahol ezt külön bekell állítani ?

ShadowWolf
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 15:00
Üdv.

Megint én vagyok:P

Egy kis kinézeti problémám akadt a fórumnál.

Téma: Téma leírás és a szöveg beviteli mező fekete és nincs keretje sem.

Téma: és Téma leírás: mezőben pedig a fekete háttéren feketével ír ami azért lássuk be elég zavaró.

Mellékelek egy képet hogy biztosan megértessem magam.

(Link a képhez: http://kepfeltoltes.hu/100205/forum_www.kepfeltoltes.hu_.gif )

Erre szeretnék valaiféle megoldást találni. Akik már ott vannak a nyitástól azok ugyan megszokták már. De ha valaki új érkezik az nem biztos hogy rájön a trükkjére.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 8 | 19:04
Szia!
Nem értem így sem, hogy mellékelted a képet. Azon a képen nem fekete a beviteli mező és a leírás mező, hanem zöld.
Amúgy meg azt tudom javasolni, hogy válts kinézetet. Ha akkor is csinálja, akkor nem a rendszerben van a hiba. Próbáld ki több, eltérő sablonnal is.
ShadowWolf
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 18:56
Úgy látom nem voltam érthető.

Azt szeretném hogy a beviteli mező háttere (Ami jelenleg fekete) az legyen vami láthatóbb színű, mondjuk fehér.

Stílus váltás nem megoldható mivel az oldal stílusa pontosan tükrözi azon játék stílusát amelyhez a honlap készült klub célzattal.

Hozzáadva (06.02.2010, 18:56)
---------------------------------------------

Quote (DaveedBrown)
Hy!
Az angol uCoz fórumon belebotlottam egy olyanba, hogy "Username colors in posts"
és volt hozzá egy kód részlet:
Code
a.postUser1 {color:#000000;} – color of group 1
a.postUser2 {color:#00FF00;} - color of group 2
a.postUser3 {color:#0000FF;} - color of group 3
a.postUser4 {color:#FF0000;} - color of group 4

ezt hova kell beírni? mármint a CSS sablonon belül

Ez engem is érdkelne.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 10 | 19:09
Kedves ShadowWolf! Baromi nagy segítség lenne, ha a honlapod elérhetőségét nem is, de legalább a sablon számát megadnád nekünk!
Tőlünk várjátok a segítséget, de a kívánság listán kívül semmi támpontot nem adtok. Ez így nem működik ám!
A problémád megoldásán csak akkor tudok segíteni, ha megadod a sablon számát!
Quote
Úgy látom nem voltam érthető.
Azt szeretném hogy a beviteli mező háttere (Ami jelenleg fekete) az legyen vami láthatóbb színű, mondjuk fehér.
Stílus váltás nem megoldható mivel az oldal stílusa pontosan tükrözi azon játék stílusát amelyhez a honlap készült klub célzattal.

Nem kell felháborodni azon, hogy nem értjük a problémátokat. Nem Én nem voltam egyértelmű!

Quote
Mellékelek egy képet hogy biztosan megértessem magam.
(Link a képhez: http://kepfeltoltes.hu/100205/forum_www.kepfeltoltes.hu_.gif )

A mellékelt képen nálam sötét zöld szín jelenik meg, nem pedig fekete!

És még egy kérés! Légyszíves és ne használj minden sor után üres sort. Így olyannak tűnik, mintha teljesen hülyéknek magyaráznál, olyan igazán szájbarágósan!
Értjük mi minden szavadat, ha az megfelelően van fogalmazva. Ez általános, vonatkozik mindenkire!

======================
Kedves DaveedBrown!
Kérlek add meg annak az oldalnak a címét ahonnan a kódot szerezted! Hátha mi többet ki tudunk hámozni az egészből.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 11 | 20:09
Szerintem el lehet igazodni a képen, de tessék, csináltam egy másikat is. HTML tudás nem árt ha van, de a képen látható dolgokat anélkül is meg lehet csinálni.

Csatolmányok: 1014862.png (30.1 Kb)
Samorost
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 11:15
Sziasztok!

Én a #907 sítílust használom.
Két dologra szeretném felhívni a figyelmeteket (mindkettő a fórumhoz kapcsolódik):
1. az alapstílusban az "Új válasz" ablak "üzenetbeállítások" és "Témabeállítások" részénél a checkboxok utáni szövegek színe és a háttérszín megegyezik. Kis ideig eltartott, mire kinyomoztam hol lehet a szövegszínt megváltoztatni (de már meg nem mondom hol). Ezt esetleg a default sablonban módosíthatnátok, hogy a későbbi felhasználók ne szívjanak vele.
2. az új hozzászólások elolvasása után a téma nézetben visszaáll az eredeti ikon ("nincs új üzenet"), de a fórum nézetben nem (ott marad a "vannak új üzenetek" ikon). Akkor is, ha a fórum összes témája olvasott. Ez eléggé zavaró, mert a fórum nézetből nem derül ki, hogy melyik fórumokban vannak ténylegesen olvasatlan hozzászólások. Ez gondolom fórummotor probléma. Ki tudnátok ezt javítani? Vagy mégis valami fórumbeállítási dolog, amit nekem kell módosítani? Plíz ödvájz.

Köszi,
Samorost
serrenok.ucoz.hu

Az üzenetet szerkesztette Samorost - Szerda, 2010.03.10, 16:59
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 13 | 18:10
Szia!
Először is köszi a betekintést a fórumba. Tényleg nem tűnik el a pipa. sad

Javaslat:
használjátok az "Új üzenetek" lehetőséget és eltűnik a pipa
cseréld le az ikonkészletet,
válts sablont.

Főleg utóbbi esetben javaslom a jelenlegi sablon biztonsági mentését!
Vagy tesztelésre van egy olyan megoldás, hogy létrehozol egy másik oldalt, ahol tudsz próbálkozni. Ott nem számít ha valami elromlik. Mindenki ezt csinálja. biggrin
Sajnos egyebet nem tudok segíteni, a rendszerben lévő motorokhoz, illetve azok fájljaihoz Én nem férek hozzá.
Annyit tudok tenni, hogy felhívom az oldal tulajának a figyelmét a dologra. smile
Esetleges válaszodat oda várom! smile

Samorost
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 08:17
Szia!

Köszi a tippeket. Inkonkészletet már cseréltem, nem azzal van a probléma. Sabloncsere is megvolt már korábban, az sem segített.

Szóval ez valami fórummotor probléma lesz. Nem tudom másoknál előfordult-e hasonló jelenség.

Mindenesetre tisztelettel megkérném az oldal üzemeltetőit/fejlesztőit, hogy vizslassák meg közelebbről a problémát, hátha könnyedén orvosolható.

Köszi,
Samorost

feri
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 00:14
Sziasztok valaki tudna segiteni nekem ,hogy mit kell és hova kell berakni az (Add Reply) gombot hogy jelenjen meg témák-ban nem fölötte hanem direkt benne. Vagy lehetséges ez?.
Köszi akárki help
Az üzenetet szerkesztette feri - Kedd, 2010.03.16, 00:16
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)
Keresés: