A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)
Fórum kinézeti probléma
borbolya
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 21:07
Quote (raziel70)
Jártam Nálad és nekem minden tökéletesen működik!

Kedves raziel70!

Nem keresnél fel engem is? Mert amint itt olvasgatom a bejegyzéseket, egyre zavartabb leszek wacko ! Én ugyanis egyáltalán nem látom a fórumomat, mert asszem nagyon ügyesen kimanővereztem a menüből, és soha többé nem tudtam visszatenni. Ha esetleg felkeresnél, lehet, hogy te látnád biggrin

http://borbolyajob.ucoz.com/

köszönöm, nagyon szépen

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 17 | 21:20
Szia!
Ott van az a Fórum! Csak Én beírtam a fent megadott cím mögé, hogy forum. biggrin
A menüben nem látszik a Fórum. Tedd vissza!
A hogyanra ITT találod a választ! smile
Redhanded
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 10:43
Üdv!
Szeretném megváltoztatni a Fórum üzenetek betűinek színét, hogy ne a szürke legyen az alap!
Meg tudom e tenni?
Tudok-e több színből választani, vagy csak azok vannak, amiket az új válasz ablakban találtam?

Előre is köszönöm a segítséget!

riddick
Üzenetek: 16
Hírnév: 2

Üzenet # 19 | 15:26
Quote (Redhanded)
Szeretném megváltoztatni a Fórum üzenetek betűinek színét, hogy ne a szürke legyen az alap!

Szia!
Gondolom nem a betűk színe, hanem a háttérszín érdekel, mert az előzőt a hozzászólás alkalmával is ki tudod választani.
Az Oldalszerkesztő / A modul külalakjának vezérlése / Fórum / A fórum oldalainak általános kinézete útvonalon állíthatod át a háttérszínt. "background" szöveget keress a kódban. Az a legegyszerűbb, ha valamelyik grafikai programból másolod ki a kívánt szín kódját.

Redhanded
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 23:05
Szia! Először is köszönöm a gyors választ!

A Background kódot nem találom, kereső sem smile

Betűszínre pedig azt szeretném elérni, hogy több szín közül lehessen választani, és az legyen az alapbeállítás, ne kelljen minden üzi alkalmával beállítani. A 874-es Stílust használom.

riddick
Üzenetek: 16
Hírnév: 2

Üzenet # 21 | 09:08
Quote (Redhanded)
Betűszínre pedig azt szeretném elérni, hogy több szín közül lehessen választani, és az legyen az alapbeállítás, ne kelljen minden üzi alkalmával beállítani. A 874-es Stílust használom.

Szia!
Aha, a 874-es stílusnál a fórum betűszínét a következő útvonalon találod:
Oldalszerkesztő / A modul külalakjának vezérlése / Általános sablonok / Stílusok táblázata (CSS)

Itt a 27-ik sorban írhatod át a fontok színét. Egy ilyen kódot keress:
td, body {font-family:verdana,arial,helvetica; font-size:8pt;color:#726257;}


frici35
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 21:27
helo
Átolvastam itt mindent de a problémámra nem találtam választ. smile A fórumba az új téma hozzáadásánál,a téma és a témaleirásnál feketék a betűk és a háttér is sötét szin.szeretném a betű szinét megváltoztatni,ha van rá mód smile

itt a kép http://kepfeltoltes.hu/100328/Felv__tel1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Code
http://topvideo.ucoz.net/forum/
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 23 | 22:28
Szia!
Sikerült megtalálnom Neked! smile Nyisd meg a css fájlt szerkesztésre és keress rá mondjuk erre a szövegre: .postNameFl
Ez nekem a 355 sorban van.
Mint a képen is látható, a kijelölt részt kell módosítani. Egész pontosan a kijelölt részt már Én tettem oda! biggrin

Amit Neked is be kell illesztened:

Code
;color:#666666;

Ez a sablon alapbeállítás szerinti betűszín. Ha a számokat lecseréled mondjuk FFFFFF -re, akkor kapod a fehér színt.
Színtáblázat a kereséshez biggrin
Csatolmányok: 9349322.png (6.0 Kb)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 24 | 17:18
szia Redhanded,
A csoportok színeit ott tudod változtatni, amit lertál
Quote (Redhanded)
/* User Group Marks */
a.groupModer:link,a.groupModer:visited,a.groupModer:hover {color:blue;}
a.groupAdmin:link,a.groupAdmin:visited,a.groupAdmin:hover {color:red;}
a.groupVerify:link,a.groupVerify:visited,a.groupVerify:hover {color:green;}

Amiről itt szó volt az a fórum üzeneteknél a színek.

Itt vanna csoporonként a sorok
a.groupUser:link,a.groupUser:visited,a.groupUser:hover {color:;} -Felhasználó
a.groupAdmin:link,a.groupAdmin:visited,a.groupAdmin:hover {color:;} -Admin
a.groupVerify:link,a.groupVerify:visited,a.groupVerify:hover {color:;} -Ellenőrzött
a.groupModer:link,a.groupModer:visited,a.groupModer:hover {color:;} -Moderátor
a.groupFriends:link,a.groupFriends:visited,a.groupFriends:hover {color:;} -Barátok
a.groupOther1:link,a.groupOther1:visited,a.groupOther1:hover {color:;} -1. általad létrehozott*
a.groupBanned:link,a.groupBanned:visited,a.groupBanned:hover {color:;} -Tiltott

*Összesen 8 csoportot hozhatsz létre. mindegyik csoporthoz rendelhetsz külön színeket egy-egy új sorban (a.groupOther1, a.groupOther2, a.groupOther3,.......a.groupOther8)
egy-egy sorban háromszor van a "a.groupOther", úgyhogy mind a háromnál ugyanazt a számot kell írni (mármint soronként)

Figyelem! A kék részeket TÖRÖLD KI!!!

A fórum üzenetekben a nevek színét az alábbi sorokkal tudod beállítani a /* forum Titles & other */ részben
.forum_nik1 {color:;}
.forum_nik2 {color:;}
.forum_nik3 {color:;}
.forum_nik4 {color:;}
.forum_nik5 {color:;}
.forum_nik6 {color:;}
.forum_nik7 {color:;}
stb.
Itt a csoportok létrehozásának sorrendjében vannak a beállítások! erre ügyelj!


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szerda, 2010.03.31, 17:21
Redhanded
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 18:14
Köszönöm, sikerült smile

Legalábbis az első fele.
A második részt az istennek sem akarja sad
ötlet?

Code
/* forum Titles & other */
.forum {font-weight:bold;font-size:9pt;}
.forumDescr,.forumModer {color:#858585;font-size:7pt;}
.forumViewed {font-size:9px;}
a.forum:link, a.lastPostUserLink:link, a.forumLastPostLink:link, a.threadAuthorLink:link {text-decoration:none; color:#948549;}
a.forum:visited, a.lastPostUserLink:visited, a.forumLastPostLink:visited, a.threadAuthorLink:visited {text-decoration:none; color:#948549;}
a.forum:hover, a.lastPostUserLink:hover, a.forumLastPostLink:hover, a.threadAuthorLink:hover {text-decoration:underline; color:#BEA863;}
a.forum:active, a.lastPostUserLink:active, a.forumLastPostLink:active, a.threadAuthorLink:active {text-decoration:underline; color:#948549;}
.forum_nik15 {color:#FF0099;}

Ez van most beírva, ezzel azt szerettem volna, h az ID15-ös User neve legyen más színű....de nem lett sad

Most nem határoztam meg az User csoport alap színét, hátha így jó lesz smile

Ígysemjó sad

Az üzenetet szerkesztette Redhanded - Szerda, 2010.03.31, 19:01
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 26 | 13:39
Nenene!
Nem felhasználóként van, hanem csoportonként!

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Franko
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 13:39
Sziasztok!!
Először is remélem jó helyre írok!!

Szóval kis segítséget szeretnék kérni abban hogy a lapom összes betűjének színét megváltoztassam!
Illetve főleg a fórum és a főoldal betűinek színe érdekelne!!
Sajnos nem találom sehol,pedig nagyon jó lenne,mert sajnos nagyon beleolvad a környezetbe!!
Vagy azt csak a külalakkal együtt lehet változtatni???

Köszönöm!!

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 28 | 14:31
Franko, szerintem olvasd el fentebb ezt a témát.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Sweetgardena
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 10:29
Quote (Attila)
Quote (speik)
a forumban be lehet állitani hogy az uj bejegyzések felűl legyenek?

sajnos nincs ilyen lehetőség

Helló, nekem is ez a nyűgöm, hogy alulra keverednek az új hsz-ok... és majd ha lesz 500 vagy 1000.... majd a 628. oldalon fogom megtalálni??? nem lehet valahogy a pont pont vesszőcske kódok közé beszerkeszteni egy sort, amibe gépnyelven az van leírva, hogy "az új hozzászólásokat a lap tetejére!!! ??????? azt már részt már megtaláltam, hogy sacc/kb hova kéne ezt beilleszteni, de nem értek komolyabban hozzá.... wacko ha van erre felé hozzá értő emberke segítene??? Előre is köszike!! Üdv Mónika

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 30 | 11:57
Erre én legalábbis azt mondom hogy amikor rámész a fórumra oldalt kiirja mint itt is hogy melyik abban a témában a legújabb és kí irta valamint hogy mikor ha arra a kis ikonra rákattintasz akkor kidob oda ahol azt az üzenetet írták.

Attila leírta hogy a rendszer folyamatosan javul,változik. Lehet hogy lesz erre is egyszer lehetőség.

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum kinézeti probléma (Hogyan írhatom át csak egy részének a színét?)
Keresés: