A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 46 | 07:57
Segítség kell nagyon gyorsan!!!
A sablonokban vannak feltételes operátorok, de valamiért amikor le akarom menteni azt írja ki hogy
Quote
Egy vagy több feltételes operátor nincs lezárva ()

De ahány IF van, annyi ENDIF is! tegnap óta nem szerkesztettem a sablont, akkor lementette, most nem.
Itt a sablon kódja is ahol van <>, az lenne az ENDIF tag, csak itt valamiért nem jelenítette meg. Viszont az eredeti sablonban ott vannak
Valaki tudna segíteni? :'(
***********************************
Fejlemények:
Kivettem minden kódot, ls még mindig azt írja ki!! surprised
a részlet piros. Ennek nem kéne így lennie
***********************************
Kezd megoldódni. Tiszta krimi az egész. Ha törlöm a GLOBAL_DRIGHTERT, akkor lementi
***********************************
A második containerben egy feltétel nem volt lezárva, ez megoldódott, de nem menti le még mindig
***********************************
Ha nincs feltétel a sablonban lementi, ez eddig jó, a kérdés az hogy feltétellel miért nem?
***********************************
Jelentem, sikerült!! biggrin nem kis izgalmat okozott, de megvan! A fenti fájlból másoltam vissza a sablont, és elfelejtettem egy ENDIFet visszatenni

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 47 | 07:58
Code
<?if($IS_NEW_PM$)?><title>$UNREAD_PM$ �j �zenet! || $MODULE_NAME$ � $SITE_NAME$</title><?else?><title>$MODULE_NAME$ � $SITE_NAME$</title><>
Ez az egyetlen feltételes operator sor. A végén van egy üres <> html tag. Innen szerintem hiányzik az ?endif? biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 48 | 07:58
Látodlátod! Írtam hogy az eredeti kódban benne van
Quote
hol van <>, az lenne az ENDIF tag, csak itt valamiért nem jelenítette meg. Viszont az eredeti sablonban ott vannak

Mindegy a lényeg hogy sikerült visszaállítani. Bár azt csodálom, hogy a második konténer kódjában gáz van, az kihat más sablonra is

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


peter30
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 49 | 07:58
Sziasztok.
Végig olvastam az összes naptárral kapcsolatos hozzá szólást de nem tudtam megoldani a problémámat.Minden oldalon meg kellene jelennie a naptárnak de még sem teszi. Miért van ez? Megvan a naptár blokk a szerkesztőben és benne van a $CALENDAR$ kód is, de így sem jelenik meg egyik oldalon sem, holott a stílus kiválasztásánál benne van az oldalban. Az oldal szerkesztőben pedig nem módosítottam semmi ezzel kapcsolatosat. Második container block 10-ben.
Köszönöm előre is a segítséget
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 50 | 07:58
Ha jól értem az a gondod hogy a blokkot, nem teted be minden modulba.

Szerkesztő--->Blokk szerkesztése---->Hozzáférés és itt pipáld be alul hogy mindenhol megjelenjen.

Mellesleg ha nem ez a gondod akkor csak sajnálni tudlak, mivel még oldal elérhetőséget se adtál, így 80%-hogy az általános tájékoztatot se olvastad el.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 51 | 07:58
Ha végigolvastad volna tényleg az összes hsz-et, bele értve az Általános Tájékoztatót (Amit Locky is említett) akkor láthattad volna hogy CSAK BIZONYOS modulokban jelenik meg a naptár.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


peter30
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 07:58
Sorry. ergolineszalon.ucoz.com
Minden modul engedélyezve van és mégsem jó. De....
Úgy sikerült orvosolnom a problémát, hogy a naptár szerkesztésénél gadgetként kiválasztottam a sokból egy nekem tetsző calendart, és azt adtam hozzá. Így működik minden oldalon. Az eddig leírtak alapján pedig nem jött össze.
De azért köszi mindkettőtöknek a gyors választ. smile
dombidav
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 53 | 07:59
Helló mindenkinek!
az lenne a kérdésem hogy, hogy lehet új dobozt beilleszteni?
(tudom hogy nem ide tartozik de nem tudtam hová írni)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 54 | 07:59
Szia dombidav!
Valóban igazad van, ez nem ide tartozik.
Te is figyelmesen elolvastad a tájékoztatót... sad
http://forum.ucoz.hu/forum/27-140-1
És ha ezt videón akarod megnézni:
http://livedemo.ucoz.hu/index/blokk_hozzaadasa/0-20
Be kell jelentkezni!!!
Peti3250
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 55 | 07:59
hali. olyan kérdésem lenne hogy át tudom-e állítani az oldalam szélességét? mert panaszkodtak az előző sablonra hogy a háttér szürke volt és nem látszott minden rendesen és zavarta őket. mondjuk ez igaz is volt valóban nem a legelőnyösebb sablon volt. most átállítottam ez mindenben megfelel kivéve hogy ez keskeny. hogyan tudom a szélességét átállítani a nélkül hogy sikerülne végleg lenulláznom a honlapom ?:) de úgy hogy a honlap minden lapjára érvényes legyen. tehát minden cikknél és oldalnál ugyan úgy széles legyen.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 56 | 07:59
Itt a másik! Pont egy perce írtam le ezt
Olvasd el nyugodtan, aztán gondolkozz, miért ez a válaszom!
Peti3250
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 57 | 07:59
akkor javítom : http://ghost-hunters.ucoz.com/
kérdés még mindig ugyan az
Petike19
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 58 | 07:59
van itt olyan aki már készített saját sablont és lenne rám egy kis ideje??? smile
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 59 | 08:00
A kérdésed első részére igen a válaszom, de nem tudok segíteni, mert Nekem is idő kellene. sad
De ha általános a kérdésed, akkor tedd fel, hátha valakinek van ideje.
Bár egyedi sablonoknál nem igen lehet általános kérdés....
Petike19
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 60 | 08:00
hát ez az. mert oké a bannert még esetleg valaki le tudja írni részletesen. de a legfőbb gondom még mindig az oldal szélessége :S. sablont nem akarok váltani mert ennek a színei tökéletesek meg a hátterei. csak a szélessége a gond :S
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
Keresés: