A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 31 | 07:55
DaveedBrown, ezt én is tudom, de akármeiket teszem be miközben nem vok belépve a főoldalra mutat a link. A fejlécből olvastam le a Belépés linkjét, mivel ott ugy müködik ahogy szeretném. De az müködik, miközben ha máshova "lemásolom" a linket akkor már a föoldalra visz.

Mert most a Belépés boxot módosítgatom, viszont ott a regisztrácíó is a főoldalra dobna ha bejelentkezve a linkre mennék, viszont az megjelenik normálisan. Én is azt hittem hogy valahogy be vagyok jelentkezve, miközben nem.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 32 | 07:55
ezt nem nagyon vágom.. Ha nem vagy belépve, akkor a belépés link a főoldalra visz? Megnézhetném ezt élőben is?
Bejelentkezve a reg linkre kattintva persze hogy a főoldalra visz.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 33 | 07:55
DaveedBrown, lehet hogy reggel van és rosszul fogalmazok. Nézd meg az oldalamon a belépésnél a login 2-t elméletileg felkellene dobnia a bejelentkezési ablakot, mivel az oldalsó némely böngészőnél nem léptet be.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 34 | 07:55
látom...Esetleg egy kódrészlet? Nem tartom kizártnak azt sem, hogy egy szkript (mert abbol nálad van sok smile )gátolja a működést
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.09.12, 15:02
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 35 | 07:56
Ennek gátolná és ami a fejlécben van Belépés azt nem? mert ez igy kicsit furán hangzik.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 36 | 07:56
üdv.

Nemvagyok egy nagy html szerkesztő. És sajnos az iFrame mellet mivel ugyanazt a sablont akarom kihozni ami van, egy apró hibába ütközök.

Gondolom hogy valami a table table között nem stimmel, de mivel hogy ketté kell osztani. (Egyedi sablon, html) ezért gondolom valamit elrontottam vagy valami ilyesmi.

Csatolmányok: 7417986.png (111.7 Kb)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 37 | 07:56
Locky, küldd el Nekem a kódot, hátha Én megtalálom a hibát!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 38 | 07:56
ment a pm

Hozzáadva (19.09.2010, 20:00)
---------------------------------------------

Quote (Locky)
Miért van az hogyha beteszem valahova linknek hogy $LOG_FORM$ $LOGIN_LINK$ $LOGOUT_LINK$ ezek közül bármelyiket, mindig a főoldalra mutat a link. Pedig nem vagyok bejelentkezve, mert tudtommal csak olyankor szokott ez történni.

Megtaláltam rá a hibát. Az volt a baj hogy a belépés sablont akartam módosítani, és alul nem szerepel egyik operátor sem, így gondolom nem lehet ott elhelyezni. biggrin

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 39 | 07:56
Minden sablonnak megvannak a saját operátorai.
Amik a sablon szerkesztő ablak alatt vannak, azok jelennek meg az adott sablonban.
korinisz
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 40 | 07:56
Sziasztok.
Ha már megvan ennek a dolognak a válasza, akkor elnézést kérek, de most nagyon kétségbe vagyok esve. cry
A problémám, hogy csináltam egy sablonok szerkesztése dolgot, és most csak a tartalom jön be. A fejléc, container, lábléc nem. sad
Sajnos a Ucoz logója is eltűnt és ha valami bot nézi meg a webhelyeket akkor azt fogja hinni, hogy szándékosan nem raktam ki és törölni fogja az oldalt.
Csináltam biztonsági másolatot és már vissza is van állítva, de még mindig nem jó. Vagyis igazából a visszaállított állapotban lett ilyen, de amikor megcsináltam a sablont akkor se volt jó, mert nem az történt amit hittem, hogy történni fog.
A sablonok szerkesztése menüből eltűntek a globális blokkok.(Gondolom egy a hiba gyökere.)
A kérdéseim:
Mi történt?
Hogyan tudom helyre hozni?
Nagyon szépen kérem válaszoljanak. Köszönöm.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 41 | 07:57
A szerkesztés oldalon van egy gomb a jobb felső sarokban. A neve: Eredeti sablon visszaállítása
Kattints rá. Ez csak az adott sablonra érvényes!
Miután betöltötte a sablont, mentsd le a gépedre. Ajánlom a Notepad II programot!
Mikor ez is megvan, az általad módosított sablont is másold be a notepad-be, de egy másik fólün (oldal, lap, ahogy tetszik)
Hasonlítsd össze a két sablont, az eredeti sablont módosítsd úgy, hogy a következő operatorok megmaradjanak:
$global_aheader$
$global_clefter$
$global_crighter$ (ha van jobb oldalon is menüoszlop)
$global_bfooter$
$admin_bar$

És még valami! Nem itt kell hinni, hanem a templomban! biggrin
Csinálj egy másik oldalt, ahol szórakozhatsz. Egy "játszós" oldalt. Ha ott bejön a módosítás, beteszed az "élő" oldaladba! cool

korinisz
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 42 | 07:57
Quote (raziel70)
A szerkesztés oldalon van egy gomb a jobb felső sarokban. A neve: Eredeti sablon visszaállítása
Kattints rá. Ez csak az adott sablonra érvényes!
Miután betöltötte a sablont, mentsd le a gépedre. Ajánlom a Notepad II programot!
Mikor ez is megvan, az általad módosított sablont is másold be a notepad-be, de egy másik fólün (oldal, lap, ahogy tetszik)
Hasonlítsd össze a két sablont, az eredeti sablont módosítsd úgy, hogy a következő operatorok megmaradjanak:
$global_aheader$
$global_clefter$
$global_crighter$ (ha van jobb oldalon is menüoszlop)
$global_bfooter$
$admin_bar$

És még valami! Nem itt kell hinni, hanem a templomban! biggrin
Csinálj egy másik oldalt, ahol szórakozhatsz. Egy "játszós" oldalt. Ha ott bejön a módosítás, beteszed az "élő" oldaladba! cool

Közben megoldódott a probléma, de nagyon szépen köszönöm.
Van játszós oldalam, csak elfelejtettem azon kipróbálni.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 43 | 07:57
Sziasztok egy kis CSS helpet szeretnék kérni.
A naptár résznél ugyebár van két nap külön (szombat vasárnap) ezeknek a kódja
Code
.calWdaySe illetve .calWdaySu

Az lenne a kérdésem, hogy az összes többi nap kódja micsoda.
Ha valaki tudja, és netán tán le is írja azt szépön megköszönöm smile

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 44 | 07:57
Elméletileg csak a szombat és vasárnap fut külön kódon.
A többinek .calWday -elven kell müködnie. Csak mert ugye vasárnap az a naptárakban is szines, meg a szombat is.

A Css-be ha belenézel amugy ott van hogy hétfő-péntek :

Quote
.calWday {color:#FFFFFF; background:#233047; width:18px;}

Szombat:
Quote
.calWdaySe {color:#010A11; background:#50648B; width:18px;}

Vasárnap:
Quote
.calWdaySu {color:#010A11; background:#50648B; width:18px; font-weight:bold;}

Legalábbis nekem ez, neked más lesz biggrin

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 45 | 07:57
igen ezt én is tudom, csak szerettem volna ha minden nap más színű legyen. (lényegében kékből fekete átmenetet). Na mindegy sad Azért köszi smile
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » SABLON VISSZAÁLLÍTÁSA (Egyéni sablon szerkesztése, eredeti sablon visszaállítása)
Keresés: