A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 61 | 20:11
Sziasztok! Egyik fórumtémába sem illik ez a kérdés(szerintem), ezért kérdezem itt:
Felugró ablakot hogy kell csinálni? Egyszer megtaláltam, de akkor nem kellett és elfelejtettem blink Aztán kerestem book itt, a fórumon de mindenki csak megszüntetni akarta.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 62 | 20:13
R096, ITT mindent megtalálsz! biggrin
R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 63 | 20:30
Köszönöm a nagyon gyors választ! Ezt hogy nem találtam meg?!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 64 | 09:39
Sziasztok!

Egy Drag & Drop-os kiegészítőt keresek honlapomra: lenne körülbelül 8 kis ikon, amik közül mindenki azt tenné be egy kis dobozba, ami kell neki, majd egy "Kérem a kódot!" feliratva kattintva HTML kódokat generálna, amit a felhasználó be kell illesszen a honlapjába! smile

Kb. úgy szeretném megoldani, mint itt: http://sharethis.com/publishers/get-sharing-tools

Van valakinek ötlete, hogy mivel/hogyan csinálhatnám meg ezt??? smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 65 | 22:29
KovJonas, persze, ez egyszerű: Először is kell js alapismeret, és valahogy így:

1.: csináld meg ezt a szimpla 'bejelölős négyzetekkel', sokat fog segíteni, ha van egy nem túlbonyolított kódod.
2.: jquery fogd dobd leírás, elolvasod, és az 1-es pontban megírt kódot kiegészíted ezzel, és kész is. biggrin wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 66 | 22:34
vmarci21, akkor lehet, hogy le is mondhatok róla, mert js-ben nem vagyok túl jó! sad Esetleg, valaki tudna ebben segíteni???
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 67 | 14:47
Nagyot téved az aki szerint uCozzal csak egy egyszerű weboldalt lehet készíteni. Például egy időképet is lehet csinálni uCozzal. Nem hiszed?? Nézd meg: http://rssolvaso.ucoz.hu/ - teszt honlap. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
webnagyi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 68 | 17:01
Idézet (vmarci21)
Nagyot téved az aki szerint uCozzal csak egy egyszerű weboldalt lehet készíteni. Például egy időképet is lehet csinálni uCozzal. Nem hiszed?? Nézd meg: http://rssolvaso.ucoz.hu/ - teszt honlap. wink
Kérdezés előtt megnézendő:uCorner, ill. használd a keresőt és a linktárat!


Kedves Marci !!! Klassz dolgokat tudsz csinálni és bizonyára nagyon sok mindent meg lehet csinálni , ha az ember kellően felkészült.. és persze van kitartása... .. Úgyhogy én nem is kérdezek (egyelőre). Megnéztem az uCorner leírásokat és a linket "bespájzoltam" magamnak.. További jó munkát.. üdv. Webnagyi

Hozzáadva (18.01.2013, 16:01)
---------------------------------------------
Kedves fórum adminisztrátorok, kezdő uCoz-os lévén, nézzétek el "öreg" fejemnek, hogy az előző hozzászólásomnál kétszer sikeredett az idézetet beilleszteni...De mivel gyakorlat teszi a mestert, remélem a közeljövőben ez nem fog előfordulni.. üdv. webnagyi
Nem csak elnézzük, hanem javítjuk is!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 69 | 20:41
Érdemes ránézni a fotólabum - kép feltöltése részre! Új funkciók!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 70 | 20:53
Még több újdonság is lesz, az uCoz.hu-n lévő infók szerint: biggrin :D biggrin cool wink :
Új feliratkozási adatlap és weboldal létrehozás
Van néhány rendszerfrissítés és még több várakozik bevezetésre a nagyon közeli jövőben! Az egyik legfontosabb az új uCoz feliratkozási adatlap - nemsokára saját ízlésednek megfelelően fogod tudni beállítani, és segítséget tudsz majd adni a honlapod látogatóinak ennek szerkesztésében. A weboldal létrehozása meg lett könnyítve - most már közvetlenül a a saját weboldaladról is tudsz magadnak új honlapot létrehozni, nem kell a Webtop rendszerbe külön bejelentkezned. És ez nem minden, nemsokára további fejlesztésekről tájékoztatunk téged a fórumban.

Képek az angol fórumból:





Csatolmányok: 6209654.jpg (11.3 Kb) · 6455768.jpg (17.9 Kb) · 6359441.jpg (18.6 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 71 | 21:41
Sziasztok! Egy érdekes kérdéssel rukkoltam elő, ami kivételesen nem is hülyeség...
Az intro lapra valami érdekességet akarok[szeretnék biggrin ] rakni, ami a honlapot bemutatja, figyelmet kelt stb. (mint az irodalomban az előhang). Gondolkoztam prezentáción. Valahogy nem lehetne kirakni a honlapra, úgy, hogy lejátssza?
Valószínűleg nem lehetséges, arra is kíváncsi lennék, milyen megoldást ajánlanátok még..... happy

Köszönöm a válaszokat!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 72 | 22:43
R096,
lehet, nézd meg ezeket:
- prezi

hagyományos prezentáció:
- Google dokumentumok beányazható website-ba
. Ms skydrive-ra feltöltött dokumentumok úgyszintén, itt (ha jól tudom) az egyéni animációk többsége is megy
- van még sok, Google a barátod biggrin

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 73 | 21:50
És azt hogy tudnám megoldani, hogy a Főoldalon jelenjenek meg a hírek, cikkek és a blogbejegyzések is? Mondjuk a cikkek félkövérrel, a hírek dőlttel, a blogbejegyzések más színnel, de egy lapon mindegyik. (Főleg média honlapokon látható ilyen)
A válaszokat köszönöm, és ha erre jobb topic is lenne, akkor elnézést, de én nem találtam wacko
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 74 | 16:14
R096, informer, admin-menü főoldal --> infoemerek
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 75 | 22:33
Az uwind többet tud, mint ahogy azt gondolnánk: pl.: fülek is vannak benne: http://s13.radikal.ru/i186/1104/6b/f45184c855eb.png
holnap megszerzem a kódot is. biggrin wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: