A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 76 | 12:13
Hellóka! biggrin

Szerintetek milyen lett az első saját programom? smile
Letöltési link: http://kovjonas.ucoz.hu/load/0-0-0-9-20/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 77 | 15:47
Gondoltam szólok, hogy a 30 napnál régebbi, felesleges üzeneteket elkezdem kitakarítani, illetve a rossz helyen lévő üzeneteket a magfelelő témába átrakni! nem kell félni, a normális hozzászólások maradnak! wink

ha egy üzenetet találsz ami nem megfelelő helyen van, akkor küldj nekem (vagy valamelyik moderátornak) PM-t, vagy használd az "üzenete jelentése a moderátorok felé" funkciót!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 78 | 18:01
Kérek minden uCoz szolgáltatásait használó felhasználót, hogy ne rontsuk az uCoz hírnevét... Neked sem lesz jó, mert a Google, és az uCoz is tilt, nekünk se, mert az uCozos oldalak most hátrébb fognak kerülni a Google találati oldalán.
Csatolmányok: 8305805.png (58.8 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Cartman
Üzenetek: 11
Hírnév: 3

Üzenet # 79 | 13:40
Hírnevét?
És az hogy az oldal bejelentés nélkül napokra nem elérhető, meg szinte ünnepnap ha nincs leállás, az hogyan befolyásolja a hírnevet?
Az utóbbi időkben a szolgáltatás színvonala meredeken csökken. Eddig fizettem a reklámbanner eltüntetéséért, de ezek után nem fogok. Nincs jelentősége, mert felhasználói elégedettségről már nem lehet beszélni, így nincs mit fokozni, vagy megtartani. Egyre inkább fontolgattam, hogy az ilyenek miatt itthagyom a ucozt, és ezzel nem vagyok egyedül.
A lebosszantóbb, hogy minden panasz süket fülekre talál, sőt ha az angol fórumon mersz panaszkodni, majdhogynem lehülyéznek, hogy biztos a géped rossz, vagy a szolgáltatóddal van a baj :/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 80 | 14:12
Cartman, sajnos amit írtál az igaz, az uCoz nem tud megfelelő szolgáltatást nyújtani ennyi honlapnak, 2-2,5 éve vagyok itt, de ugyanannyi szerverrel akarnak több látogatót/honlapot 'fenntartani'. De az utóbbi időben belehúztak:
Frissítik a szervereket
új, az uCoznál dolgozó embereket vesznek fel
és még a modulokat is megújítják, kiegészítik, és újabbak is jönnek



remélem a szerverek elérhetőségét is sikerül 'stabilizálniuk'.... cool

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 81 | 14:52
Cartman: igazad van. Nem te vagy az első az utóbbi időben, akitől ezt a panaszt hallom. Szeretném összegyűjteni ezeket a panaszokat, és egy átfogó jelentést írni az ügyfélszolgálat számára, hogy intézkedhessenek. Ehhez kellene pár adat.

Felhasználónév, az elérhetetlen weboldal(ak) címe, az anomália időpontja, (ha tudod, a szerver száma/neve) és hogy milyen fizetős szolgáltatást veszel igénybe. Jó lenne az időpontot pontosan feljegyezni, hogy a logban egyeztetni tudják.

Ha tudsz még többeket, akiknek hasonló gondjuk van, kérlek, irányítsd őket IDE, ezekkel az instrukciókkal.
Kód
<a href="http://forum.ucoz.hu/forum/25-444-9718-16-1361618548">Szerver leállás az uCozon? jelentsd a problémát!</a>

Kód
[url=http://forum.ucoz.hu/forum/25-444-9718-16-1361618548]Szerver leállás az uCozon? jelentsd a problémát![/url]


Cartman
Üzenetek: 11
Hírnév: 3

Üzenet # 82 | 23:56
BonFire, Én csináljak logot a szerverükről? Na ne nevettessük már ki magunkat. Tudják ők nagyon pontosan mikor mi megy, mi nem. Ha meg nem tudják, akkor a hozzáértésük úgysem elég a megoldásra.

Mondják azt, hogy fizessek X összeget és akkor áttesznek egy jó szerverre - ha már ingyen nem megy. Egy szavam se lenne. De itt még csak lehetőség sincs semmi ilyesmire.

Facebbok-os, Twitteres, G+ os beléptetésre is meddig kell várni? Könyörgöm 2013-at írunk!
Figyelmeztetés nélkül módosítgatnak a kódon folyamatosan (beléptető rendszer, fórum, hozzászólás szerkesztő), én meg mint oldal tulaj, a akkor értesülök róla, mikor már élesben van a kód, meg a userek panaszkodnak, hogy nem tudnak belépni.
A rendszerösszeomlásokat "tervezett karbantartásnak" titulálják.
stb, stb, stb

Én nagyon sok helyen leírtam már, hogy a ucoz a legjobb ingyenes tárhely+cms, de ha így folytatják, inkább fizetek többet, máshol.
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 83 | 00:13
Remélem, az én jóhiszeműségemet nem kérdőjelezed meg, nem adtam rá okot.

Az én javaslatom az, hogy gyűjtsünk össze néhány jól behatárolható esetet, amiről tájékoztatást nyújtok. Ha úgy tetszik, ez afféle "petíció". Nincs rá garancia, hogy bármi is érdemben megváltozik, mindenesetre nagyobb nyomatékkal bír, mint az egyéni felhasználói panaszok. Hivatalosan is be lesz nyújtva a panasz - ha úgy tetszik.

Károd ebből nem származik, és az idődet sem rabolja. Csak annyit kell tenned, hogy megírod a következő leállás idejét és a kért adatokat. Nem húzom sokáig - 4-5 eset nekem pont elég.


Cartman
Üzenetek: 11
Hírnév: 3

Üzenet # 84 | 01:57
BonFire, félreértettél, a felháborodásom nem ellened irányult a legkisebb mértékben sem. Minden tiszteletem a tietek, amiért igyekeztek önzetlenül segíteni a rendszer működését. Én csak a ucozra vagyok mérges.
A logolásban viszont nem szeretnék részt venne, mert mint írtam feleslegesnek tartom. Amiket itt elmondtam, azt nyugodtan továbbküldheted nekik, sok sikert wink
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 85 | 11:36
Cartman,
Idézet (Cartman)
Facebbok-os, Twitteres, G+ os beléptetésre is meddig kell várni?

Már fejlesztés alatt van, elvileg idén jön...

Idézet (Cartman)
Figyelmeztetés nélkül módosítgatnak a kódon folyamatosan (beléptető rendszer, fórum, hozzászólás szerkesztő)

Most változtattak ezen a rendszeren:
Idézet (uCoz blog)
"Nagyon jó ütemben kezdtük el a fejlesztéseket az idén, már volt 2 nagy, és sok kisebb frissítés[...] a nagyobb fejlesztések beüzemelése nem ment túl simán"


uCoz blog

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 86 | 22:30
Az uCoz osztottam meg a vk oldalán a következő képeket 03.04-én, egy szerver-karbantartásról:






biggrin :D
Csatolmányok: 1138087.jpg (24.1 Kb) · 3772622.jpg (73.1 Kb) · 3020295.jpg (79.0 Kb) · 7972766.jpg (81.8 Kb) · 0707384.jpg (76.5 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 87 | 22:31
Nagyon ráérhetnek karbantartás közben, még videózni is volt idejük....

Csatolmányok: 3562242.jpg (74.1 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 88 | 14:43
Idézet (vmarci21)
Nagyon ráérhetnek karbantartás közben, még videózni is volt idejük....


Egyrészt szerintem nem fáradság, nem is drága, tekintve a mai kamera árakat, másfelől valószínűleg dokumentálni kell a munkát, és ma már ehhez hozzátartozik a videofelvétel is, ha már az eszközök olcsón hozzáférhetők. Miért ne?
cool


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 89 | 15:07
Cartman, kicsit későn írok de van uWeb.

De annak működése nem biztos hogy lokálisan ki van terjesztve. "Elméletileg" azok stabil szerverek. (mivel ott ingyenes alternatíva sincs).
Cartman
Üzenetek: 11
Hírnév: 3

Üzenet # 90 | 16:04
Locky, köszi, de mi már elköltöztünk saját tárhelyre wink
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: