A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 91 | 19:14
Cartman, azt tudom, csak most olvastalam ezt a topicot és reagáltam rá biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 92 | 17:10
utolsó hírlevelünk
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 93 | 15:40
Hírlevél mai darabja. ELŐRE TERVEZETT leállás információjával!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 94 | 15:15
Különben miért nem létezik a uCoz.hu Facebook oldala?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 95 | 19:35
KovJonas, mert törölték?? Elülték Attilát, és a magyar Fb oldalt is megszüntették...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 96 | 19:37
Igen, de a magyar uCoz még létezik...ezért volt nekem fura wacko
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 97 | 18:50
KovJonas, vmarci21,

g+ és facebook oldalunk is volt, sőt twitter is. (nem tudom most mi van - mi nincs). Ezeknek attila volt a tulajdonosa illetve én meg talán még DaveedBrown volt a kezelője.

Mikor attilát kirúgták, még megvolt minden, de én kiléptem azokból mint kezelő, Daveed már rég nem jár ide fel, ő meg gondolom megunta, hogy egyedül "vezeti", miközben már nem foglalkozik a uCoz-al (mármint attila). Utána néztem, már nem volt meg. Én is töröltem volna, ha a több éves munkámat a feletteseim egyszer csak kidobnák az ablakon.
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 98 | 13:46
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Szeretnék az oldalamra kalkulátorokat feltenni, nem excel, mert azt nem tudom sehogy beágyazni úgy, hogy számoljon is, hanem egy olyan kalkulátor, aminél felmegy emberke az oldalra és számolhat (esetleg mondjuk hírlevél feliratkozáshoz kötni a használatot). Nem kell letöltenie semmit hozzá!.

Mivel én ezt nem tudom megcsinálni, a képletek és az elképzelés megvan, csak program nyelvre nem tudom lefordítani, ezért aki tudna nekem segíteni ebben keressen meg! A honoráriumban megegyezünk! smile

Köszi: Encsi
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 99 | 15:06
Hozzászólás szövege
Idézet (Encsi)
egy olyan kalkulátor, aminél felmegy emberke az oldalra és számolhat (esetleg mondjuk hírlevél feliratkozáshoz kötni a használatot).


A gyári kalkulátorok egyike sem felel meg? Van belőle néhány.



Minden widgetnek be is tudod állítani külön-külön a hozzáférését, hogy ki használhatja. De alapértelmezetten mindenki.
Csatolmányok: 4834328.jpg (57.5 Kb)


Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 100 | 15:31
BonFire, Szia! Nem én egyedi kalkulátorokat szeretnék! smile Terhesség, szülés kalkulátor, GYED, GYES kalkulátor stb.
smile
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 101 | 15:38
Értem. Ebben nem tudok segíteni, gondolom, valami Excel szerű megoldás lenne jó mindenképpen, mert ez ugyanúgy matematikai alapművelet, csak egy bizonyos feladatra van felkészítve. Programozó kellene hozzá.

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 102 | 16:45
Encsi, javacript!

az oldalamon a 3. fejezet első két leckéjének elolvasása, értelmezése után simán mennie kéne, de ha elakadsz, írsz, és segítek:

http://vminfo.ucoz.hu/publ/tudastar/webre_fel/14

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 103 | 17:08
az utolsó hírlevelünkből:
  • uCoz verseny

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 104 | 20:52
BonFire, igen, köszi már találtam valakit, de ő azt mondja hogy nem tudja megoldani csak olyan kódokkal PHP-n keresztül ami itt a uCozon le van korlátozva.... Nem szeretnék költözni, de a kalkulátorok kellenk... sad

vmarci21, megnézem mindenképpen! Köszi

Hozzáadva (08.04.2013, 19:52)
---------------------------------------------
vmarci21, fél órával ez előtt nem gondoltam, hogy valaha ilyet fogok írni, de megpróbálom egyedül! smile Köszönöm!

Autópiac
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 105 | 13:34
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség egy sablon 16:9-re optimalizálni?
Az oldalam:
http://autopiac.ucoz.hu/

Kicsinek találom a főoldal,stb. szerkeszthető felületét és arra gondoltam, hogy ha optimalizálva lenne 4:3-ról 16:9-re akkor a felület szerkeszthető része is nagyobb lenne.

A választ előre is köszönöm!
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: