A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Off Topic
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 15:20
Ebben a topicban arról írsz, amiről csak akarsz, tehát nem kötelező, hogy uCoz-ról szóljon a mondanivalód biggrin


  • A mondanivalód érthető dolgokat sugározzon.
  • A kis képek minimális használata megengedett. A nagyobbakat spoiler-ben kérjük.
  • Ne használd jegyzetelőként ezt a témát.
  • A staff-tagoknak jogukban áll bármikor lezárni egy beszélgetést a témában.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 31 | 20:25
vmarci21, azt mondták hamarosan. Hogy az pontosan mikor lesz, nem tudni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 32 | 21:30
Te már optimalizáltál érintőképernyőre? Ha nem kezd el, mert mindjárt jön a Windows 8 az új érintős eszközök felületre optimalizált METRO felülettel.
http://pcforum.hu/hirek....ft.html

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 33 | 22:23
vmarci21, a windows 8-nak már most leáldozott. Több játékcég, köztük a Valve linuxra folytatja a játékait.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 34 | 08:50
Nekem Windows 8-as oprendszerem van, és nagyon tetszik. Hihetetlenül gyorsan betölt, és van rajta egy csomó funkció. Hírek, időjárás, különféle letölthető alkalmazások, játékok, e-mail kliens, közösségi alkalmazás. Szerintem sokkal jobb mint az előzők. Mondjuk én inkább a pár másodperces betöltődése miatt fogom ezt használni.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 35 | 14:05
1world, az op rendszerrel nincs is baj, csak ha olvastad a Valve-t és elméletileg már az EAGAMES is így gondolkozik.

Nem a funkcíókkal van baj, hanem azzal, hogy folyamat kékhalált és egyebeket kapnak az ott megirt játékaik. És ők nem okoznak maguknak fejtörést. Egyszer ezt már eljátszotta a microsoft XP -ről Win7-re váltással (Nézd meg a Gangland-ot, az is "régi" technologiával készült..., bár ez nem híres cég készítette).

Szóval, állításuk szerint erre úgy kell tekinteni mint az IE kiadásokra "gyors összedobtak valamit".
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 36 | 15:15
vmarci21, szerintem folosleges kulon erintokepernyore optimalizalni az oldalt, max a PDA sablonkat. Most en is tabletrol irok, es minden teljesen jol elerheto igy is. De mondom, a pda verziot fel lehet erre hasznalni, mint plusz feature az oldaladhoz. Jo, mondjuk ezt most en is ugy mondom, hogy mar akaratlanul is optimalizaltam az en oldalamat smile
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 37 | 23:03
DaveedBrown, igazad van nem érdemes, de most azzal semmivel se rosszab az oldalad?!
Maximum duplán be biztosítod a értőképernyős megjelenítést.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 38 | 19:14
Megnéztem az uCoz főoldalát, hátha van valami új, de az örmény nyelven is elérhető uCozon kívül nem találtam semmi hírt. Aztán ránéztem az alatta lévő boxra (integrálhatóság..) és felfigyeltem egy dologra: Ott a listában benne van a Google maps is, a gyakorlatban pedig nincs! Vagy csak én nem találom??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 39 | 20:01
vmarci21, webáruháznál van ilyen lehetőség, a beállításoknál.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 40 | 21:47
A magyar fórum mikor fogja az új design-t felvenni?? Az angol már kb. 2 hónapja design-t váltott. biggrin
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 41 | 07:49
vmarci21, jelenleg folyamatban van a tesztelése, amint elkészült azonnal, előreláthatólag év végéig.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 42 | 20:25
uPlusz - uCoz script plusz - HAMAROSAN! Ki akar tesztelni? biggrin
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 43 | 16:43
vmarci21 én akarok tesztelni, privibe leírod bővebben?!
Ideje volna a design váltás de nem a kinézet számít!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 44 | 17:23
FilmTorrent, OK, majd ha lesz már olyan eredmény, amit lehet tesztelni, küldöm a file(ka)t. biggrin
Privátban leírjam bővebben? Szerintem látni fogod, hétvégén lesz időm, csinálni fogom,és átküldöm. wink

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 45 | 17:55
Ha megkérhetlek azért írjál valami bővebbet nekem privibe!
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Off Topic
Keresés: