A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon megváltoztatása (Hogyan váltsak sablont?)
Sablon megváltoztatása
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 18:09
Ugyan hasonló téma már létezik, de a Sablonok lecserélése nem szerepel benne.
Ha nem tudod hogyan tudnál új sablont beállítani, itt kérdezz.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 2 | 18:09
Szia Szupra

Ez tényleg nem ide tartozik (csak vigyázz hogy raziel megne lássa biggrin lol ).

De a sablonokat igy változtathatod meg.

Admin Panel--->Felül Honlap Stílus--->Külalak vezérlése (Sablonok)--->Majd ott Felül megjelenik egy Sablonok szerkesztője menüpont. Ott a szabványos külalakok vázai mellet van egy kis ikon arra kattintva megjelenik egy csomo keresd ki a neked megfelelőt majd katt rá.
Ha igy nemdobná be akkor ne az ikonra kattints hanem a szabványos külalakok vázaira majd sablon létrehozása és lecseréli az összes modult.

================================================
Üzenet áthelyezve: 2010-06-06 raziel70

Szupra
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 18:10
Szia Locky.

Köszi a gyors válaszod és segitségedet.Azért irtam ide mert ijen topikot nemlátam,amely evel a részel foglalkozik,de ha van ijen,letudnád nekem irni?hogy pontossan holtalálom meg?Bocsi hogy most irtam,mert nemvoltunk ithon,elnézést.Megprobálom ugy ahogy leirtad,remélem hogy sikerülni fog az mellet hogy még számomra ez uj.Minden sablont átlehet szerkeszteni,mind pl a menü szövegeket?

Mégegyszer is köszi a segitséged.

================================================
Üzenet áthelyezve: 2010-06-06 raziel70

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 4 | 18:10
Mindent lecserél de javaslom egy téma létrehozását a a Stílusok sablonok kategoríában.

Másrészről javaslom a FIGYELEM! Általános tájékoztató-t mert sztem még nem olvastad át.

================================================
Üzenet áthelyezve: 2010-06-06 raziel70

Szupra
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 18:10
Köszi Locky.Sikerült a sablont kicserélni,nagyon fainra cseréltem ki,már csak a szerkesztések vanak hátra,remélem hogy összejön ez is.

================================================
Üzenet áthelyezve: 2010-06-06 raziel70

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 18:10
Locky ne vezesd félre azokat, akik még nem vágják annyira a rendszert!
Amit Te ajánlottál, ott is meg lehet csinálni, de az már mély víz!!!
Akik még "gyerekcipőben" járnak, azoknak ajánlott inkább a Beállítások >> Általános beállítások menüpont alatt a Honlap stílusa résznél kiválasztani a kívánt sablont. Szerintem...
Ja! És raziel mindent lát! lol

================================================
Üzenet áthelyezve: 2010-06-06 raziel70

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 7 | 18:10
De így is sikerült biggrin Ez a lényeg biggrin

================================================
Üzenet áthelyezve: 2010-06-06 raziel70

deadend
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 17:44
Hello- Én már kb 3 órája kinlódok - De nem cseréli le sad
Amúgy király az egész ucoz !!!Csak totál bonyolult!!!!!!!!!!!Legalább is ---Így elsőre......
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 17:48
Szia deadend!
Van egy nagyon jó és hasznos leírás, amit Locky az 5. üzenetben emleget. Ő is tudja mi a jó! biggrin
Aztán olvasd el amit Én írtam a 7. üzenetben. Szerintem abban benne van a lényeg. wacko
deadend
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 17:16
Köszi ! már sikerűlt rájönnöm smile uCOZ FOREVER!!! Rengeteget lehet itt tanúlni !
wink
vilma
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 23:32
Sorry de amit itt írtok a sablon megváltoztatásáról, az nálam miért nem látszik? sad
Se a: Beállítások >> Általános beállítások menüpont,
Se a: Admin Panel--->Felül Honlap Stílus--->Külalak vezérlése (Sablonok)--->Majd ott Felül megjelenik egy Sablonok szerkesztője menüpont.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 12 | 23:38
Az csak admin oldalon látszik! Felhasználói oldalon (ahol a honlapod van) egészen más az adminbar! biggrin
Lépj be admin oldalra, és látni fogod a változást/különbséget. yes
http://honlapod.ucoz.hu/panel
Lacha
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 22:14
Hello.

ismét van egy jó kérdésem,

A honlapom méterét. az az szélességét mivel hogyan tudom változtatni, melyik részben. mert nem találom, sajnos. ...

Mert nagyon jó és szép ami nekem is van, de sajnos mivel 1024*768 on van a monitorom, így nem fére bele a monitor képembe!....

valami lehetőségem van a sablont megváltoztatni, hogy keskenyebb legyen?

Köszönöm a válaszokat!

Sok sikert srácok

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 14 | 12:13
Szia.

jolenne tudni hogy mit csináltál rajta utoljára. Szerintem valamit a fejlécben bütyködtél (pl. Beraktad a facebook like-ot) és azért ismétli meg a képet a végén. De az is lehet hogy a szöveg huzza szét, de van 3. választási lehetőség is hogy a fejlécben egy td vagy egy tr -hez belepiszkáltál és az egész width tartalom szétesett.

ricsi
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 06:31
sziasztok új vagyok még az oldalon volna pár kérdésem! hogyan lehet saját fotót feltölteni témának? és hogyan lehet képet ikonnak csinalni? mondjunk csinálok egy írást és két oldala melle képet szeretnék tenni de ikonban! előre is köszönöm
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon megváltoztatása (Hogyan váltsak sablont?)
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Keresés: