A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon megváltoztatása (Hogyan váltsak sablont?)
Sablon megváltoztatása
sziszka10012
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 91 | 20:55
Ez Kész de a sablon telepítése nem meg egyedül! wink sad bigblog,

Hozzáadva (11.05.2014, 19:55)
---------------------------------------------
Pontosabb leírást ki tud adni arról, hogy mit hova kell beíleszteni? MEGKÖSZÖNNÉM!


http://www.picworld.ucoz.com
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 92 | 21:32
sziszka10012, ha privát üzenetben megadod a honlapod címét és a panel jelszóját berakom neked wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Zsóka
Üzenetek: 44
Hírnév: 0

Üzenet # 93 | 06:35
Mára teljesen szétesett a honlapom, pedig már 3 éve ugyanaz a sablon van fenn és én ragaszkodnék hozzá. Mi ennek az oka? Segítséget kérek!

http://www.ujkorklub.hu/
Zsóka
Üzenetek: 44
Hírnév: 0

Üzenet # 94 | 07:18
Pillanatnyilag így néz ki az egész, pedig eddig jó volt.
Csatolmányok: 0833755.png (107.5 Kb)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 95 | 08:05
Zsóka, technikai problémák miatt a ucoz.com cím ideiglenesen nem működött. Ez okozta a problémát, mivel a honlapodon annak régi domain-jével van linkelve, nem az újjal. A probléma javításra került, viszont egyes IP-címek esetén a ucoz.com domain még mindig nem érhető el.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Csaba0119
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 96 | 16:44
Sziasztok!

A problémám a következő:
Van egy működő, látogatott honlapom, aminek meg szeretném változtatni a kinézetét. Sablont szeretnék cserélni. Hogyan tudom ezt megtenni úgy, hogy amíg az új véglegessé nem válik, látogatható legyen a régi és ne legyen látható változás rajta csak ha véglegesítem az újat? Van ilyen? Meg lehet ezt csinálni? Szóval csak a tökéletes, végleges verziót szeretném publikussá tenni.
Köszönöm előre is a segítséget.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 97 | 16:50
Csaba0119, van rá mód! Hozz létre egy új teszthonlapot, állítsd be a kívánt sablont a tesztoldalon, végezd el rajta a módosításokat, majd készíts egy biztonsági másolatot a sablonokról. Ezt majd letöltöd, és feltöltöd a "normális" honlap "_tbkp" mappájába (amennyiben nem létezik, hozd létre). Ezután válaszd ki az új sablont a végleges honlapon a sablonok galériájából, majd állítsd vissza az előbb feltöltött biztonsági másolatot. Amennyiben egyéni sablonról van szó, a galériás lépés nem szükséges, viszont fel kell tölteni a szükséges fájlokat - amennyiben léteznek).

Amennyiben részletesebb segítségre van szükséged, csak írj smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Péter4439
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 98 | 08:23
Ha használni akarom a sablon átállítást így, Admin Panel--->Felül Honlap Stílus--->Külalak vezérlése (Sablonok) , akkor nem változik semmi csak a sablonra jellemző külalak?
Nem lenne jó ha a tartalom írások, stb is megváltozna esetleg valami törlődne.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 99 | 08:54
Péter4439, a tartalom és a külalak egymástól különállóak, így nem kell aggódni amiatt, hogy a tartalom elvész smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Péter4439
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 100 | 21:35
Köszönöm.
Smaragd
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 101 | 22:06
Tudja valaki, hogy az miért lehet, hogy mikor sablont váltottam, akkor az oldalam szétcsúszott tőle?
Évekig használtam a 771-es sablont a fejlécében egy kis módosítással. Most megtetszett a 661-es és feltettem, de az első pillanattól szétcsúszik a fejléce és a blokkok teteje - és nem csak ezen az oldalon, hanem a másik oldalamon is, ahová szintén feltettem próbából.
A vicc az, hogy a régi jól bevált sablont visszatéve az szintén hibásan jelenik meg.
http://smaragdvilag.ucoz.com/Sablon_kepek/771.jpg
http://smaragdvilag.ucoz.com/Sablon_kepek/661.jpg
Az oldalam: http://smaragdvilag.ucoz.com/
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 102 | 10:19
Smaragd, elnézést kérünk a késői válaszért. Jelen pillanatban nem tapasztaljuk a hibát az oldaladon. Amennyiben az ismét előfordul, kérünk, értesíts!
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Smaragd
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 103 | 12:24
Szia,

A hiba továbbra is jelen van, de már nem olyan látványos, mert igyekeztem a szétcsúszáson javítani. (Sajnos csak ennyire telt tőlem)
A fejlécen továbbra is látható, hogy nem jó, a kilépés gomb is feljebb van, mint lennie kellene.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 104 | 20:36
Smaragd, a hibát továbbítottuk designereinknek.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon megváltoztatása (Hogyan váltsak sablont?)
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Keresés: