A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 166 | 20:38
Locky, ebben igazad van! biggrin
1world, akkor sajnos nem tudok segíteni! sad De ha találsz valami jót, akkor értesíts kérlek! biggrin
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 167 | 14:18
Ez a program szerintem tetszene: IncrediFlash Intro and Banner Studio

Ezen is van jó pár flash animáció, csak az a baj hogy nem találtam hozzá serial-t. És anélkül hiába készítettem el a bannert, nem menti le.
Ha valakit ez érdekel, és talál hozzá működő serial-t is, az szóljon.

Hozzáadva (17.09.2010, 14:18)
---------------------------------------------
Én a 2.0-ás verziót töltöttem le.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 168 | 14:24
Vedd meg wink
Na jó, nem leszek ilyen álszent angel

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 169 | 17:52
Ment egy kis help PM-ben! biggrin angel

------------------------------------------------
Kipróbáltam azt amit Te kértél.
Hááááát... Ezzel nem fogsz rezgős csodát csinálni! lol
Nem azért, de amit Én ajánlottam, az kb. 3x annyit tud, mint Te keresel. tongue
Szóval nem tudom... biggrin

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 170 | 19:55
Hello!

Köszi a segítséget, így tényleg működik. Azt tudom hogy rezgős cucc nincs rajta, de villogós van. Szóval ez villogni fog. biggrin Letesztelem a szokásos próba weboldalon, hogy lássam majd hogy néz ki, aztán ha jó akkor ezt fogom használni.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 171 | 20:04
Nincs mit! smile Sok sikert a banner gyártáshoz! biggrin
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 172 | 17:31
Hello!

Azt hiszem ez a kérdés még nem hangzott el. Egy színátmenetet létrehozó html kód kellene. Olyan ami minden böngészőn működik, mert pl. ami a hitetlenen van, az nem jó. Vagy csak én csinálok valamit rosszul.

A másik amire még szükségem lehet: Azt hogy lehet megcsinálni, hogy görgetéskor a háttérkép ne mozogjon, hanem csak ami előtte van. Ilyen úgy tudom volt/van? a G-portálon is. De főleg az első lenne fontos, mert ha képet beillesztek, akkor az gondolom más felbontáson már nem úgy jelenne meg mint kéne, vagy tévedek?


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 173 | 18:02
Szia!
Színátmenetre a legjobb megoldás, ha létrehozol egy ilyen képet, aminek a szélessége, vagy magassága (iránytól függően) mindössze 1 pixel.
A másik mérete meg az adott keret mérete. Hogy érthetőbb legyek...
Van egy kereted 100 * 50 pixel méretben, ahol a színátmenet fentről lefelé megy, tehát a képed mérete 50 pixel magas és 1 pixel széles lesz.
Ennek a keretnek megadod a hátterét a fent említett képpel és megadod még, hogy a x irányban ismétlődjön.
Sajnos olyanokat kérdeztek hiányos információval, amiket érthetően leírni elég nehéz. sad
Remélem azért sikerül megoldanod. smile
A másik kérdésedre a válaszom pedig az, hogy a body részt alakítsd át így:
< body background="háttérkép.jpg" behavior="fixed">
Vagy ha már van valami a body tagban, akkor add hozzá ezt a részt: background="háttérkép.jpg" behavior="fixed"
Illetve még egy kód, ha az előző nem működne:
< body style="background-attachment: fixed; background-repeat: no-repeat;" background="háttérkép.jpg">
(Vigyázz, mert a < jel után tettem a kódba egy szünetet. Az nem kell oda! Abban az esetben, ha innen másolnád a kódot.)
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 174 | 18:14
Szia! Köszi a segítséget, az utóbbival sikerült megoldanom. smile
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 175 | 18:24
Őszinte leszek, ez most nekem is jól jött!!
Raziel a king !!

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szerda, 2010.09.22, 18:25
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 176 | 18:28
Köszi! biggrin Csak az a baj, hogy nem találom az almát meg a jogart! lol Szerintem valahol melóban, a műhelyben hagytam el! biggrin
A feledékeny és dolgos király, mi??? biggrin Off... tongue
Egyébként a gugli sokkal okosabb nálam is! biggrin tongue
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 177 | 17:29
Ha már így benne vagyunk ebben a banner sztoriban, az lenne a kérdésem, hogy az aláírásomba hogy tudok flash bannert varázsolni? .swf fájlnál a [video ] tag nem jó.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 178 | 18:22
Hello!

A képen látható dolgok színét hogyan tudom megváltoztatni? Már mindent beállítottam, de ezeket a vöröses mezőket sehol nem találtam. Ugye ezek lecserélhetők? Mert ha nem, akkor az egész eddig elkészített sablont dobhatom ki sad

A sablon száma: #451
Kép: http://megaweb.ucoz.com/468498318684984546189874654841.jpg

Amúgy szerintetek milyen az új sablon?: http://letolteskereso.ucoz.net/ (A menü nem működik) Próbáltam több féle árnyalatban csinálni, szóval remélem nem lett túl zöld. biggrin

Hozzáadva (25.09.2010, 18:22)
---------------------------------------------
Ja és raziel70, nagyon jó lett a TorrentHD új sablonja. Az egyetlen, amit még szerintem át kéne alakítani, az a linkek színe. Élénk citromsárga, és a fehér háttértől nem látni.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 179 | 18:27
kellene az az oldal. ahol a probléma van. Mert ha meglehet változtatni, akkor a firebug kimutatja a css-t. biggrin
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Keresés: