A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 151 | 12:02
Locky!
Miért szólsz bele? surprised
-ST- üzenete Attilához szól! lol
-ST-
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 152 | 14:05
Nekem mindegy ki válaszol, csak érthetően. biggrin
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 153 | 14:57
Jaaa értem!!!
Ebben az esetben a válaszom a következő.
Bármilyen képszerkesztővel, amelyik ismeri a "gardient" stílust, létrehozható ez a hatás.
Készíts egy (nem ismerem a sablonodat, mivel nem adtad meg a számát!!!) 1 pixel magas vagy széles képet, majd azt tedd be háttérnek.
Az, hogy Te most a hatást (gardient) hogyan szeretnéd, azt Neked kell eldönteni. Lehetőségek:
Jobbról balra, balról jobbra, felülről lefelé, lentről felfelé, középről kifelé, kintről befelé (attól függ melyik színt hová akarod). Ezek így nem sokat jelentenek, de ha a szerkesztőben vagy, meglátod a különbséget.
De a lehetőség adott, meg lehet csinálni. Az már tényleg attól függ, hogy milyen a sablonod. Ahogy Locky is írta.
Neked is figyelmedbe ajánlanám az Általános tájékoztatót, mert ott is sok információt olvashatsz!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 154 | 17:44
raziel70, egyébként a css-be bonyolultabban vagy egyszerübben be lehet rakni egy hátteret. Csak akkor a html-t is modosítani kellene egy kicist. De inkább a te ötletedet használja mert az egyszerübb.

u.i. : A 2. smájlidat leloptam xD

-ST-
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 155 | 19:02
Hali!
Nekem ez lenne a problémám: http://noob.hu/2010/08/29/tn/nevtelen.bmp
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 156 | 20:47
az sztem egy kép aminek nem jól adtad meg az elérési útját.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 157 | 20:56
Quote (-ST-)
Nekem ez lenne a problémám: http://noob.hu/2010/08/29/tn/nevtelen.bmp

Most akkor a színátmenetet szeretnéd megoldani, vagy a képmegjelenítéssel vannak gondjaid? wacko
Ma mindenki ilyen titokzatos... sad Vagy Én vagyok ennyire értetlen? Már nem is tudom... sad
Amúgy meg semmi gond nincs azzal képpel! Nálam megjelenik rendesen.
Randomz
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 158 | 19:09
Hellosztok azt szeretném megkérdezni , hogy tudnék berakni háttérképet a 121-es témához !!
Ha ehez nem lehetne , légyszives mondjatk olyan témát ahol lehet biggrin biggrin biggrin biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 159 | 21:12
Amit adtam link abban ott a válasz!!!!!!!!!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 160 | 12:32
Sziasztok!

Nem tudom hogy helyre írok-e, de fejléc téma is van itt, szóval csak jó lesz. Egy olyan program kéne, ha volna, amivel animációt lehet készíteni a lehető legegyszerűbben. A fejlécen lévő megaweb feliratot szeretném ha rezegne, vagy akár az egész banner egy megadott időközönként. Photoshoppal csináltam, szóval elsősorban azzal szeretném ezt megvalósítani.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 161 | 13:14
Szia!
Hát ha PhotoShop, akkor nincs is több mondanivalóm. biggrin Várj csak! Talán mégis! biggrin
Én az Aleo Flash Banner & Intro Makert használom. Az Én flash bannerem is azzal készült.
Optimalizált mentés, avi, gif, swf, jpg formátumok. Rengeteg funkció és szerintem könnyű a kezelése is.
Terveztem, hogy majd magyarítom is. Csak hát időm nincs rá. sad
Szóval innen letudod tölteni, ha érdekel. smile
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 162 | 16:13
Hello! Köszi az ötletet, de azt már próbáltam. Az a baj hogy kevés animációt tartalmaz. Meg olyanokat amik nem illenek a bannerhez. De majd meg leszek animáció nélkül is smile
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 163 | 19:51
surprised ez tartalmaz kevés animációt? Biztos, hogy egyről beszélünk?
49 háttér effekt, 59 text effekt, saját háttérkép(ek), minden effekt külön testreszabható, az egyéb dologról ne is beszéljünk.
Bocs, de jpg-ben nem lehet menteni, csak swf, gif és avi fomátumban.
Szóval nem tudom, Ez lehet kevés de ezzel is lehet jókat csinálni. cool
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 164 | 20:07
raziel70, flash banner tudtommal nem is lehet más formátumú mint swf gif avi, illetve ha van még ilyen is, az biztos hogy jpg, jpeg, png, stb. nem lehet flash banner.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 165 | 20:22
Na jó nem kevés biggrin , csak az én banneremhez nem jók. Meg én rezgőt akarok! biggrin Rezegnie kell... Muszáj! biggrin
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Sablon-képek, fejléc, háttérkép cseréje, változtatása
Keresés: