A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
TiffanySims
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 196 | 14:05
Miért nem ad be megint néhány ucozos oldalt?? Szerverhibát ír ki! :/
gabib
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 197 | 14:13
Megint rengeteg ucoz oldal elérhetetlen,miért?
Legalább válaszolna valaki az adminok közül!
Timi3391
Üzenetek: 10
Hírnév: 1

Üzenet # 198 | 12:29
Ne bántsuk szegényeket biztos észrevették a hibát csak nincs idejük írni nekünk.

Hozzáadva (14.08.2013, 10:27)
---------------------------------------------
A HONLAP NEM TALÁLHATÓ
A(z) "mey.moy.su" honlap nincs regisztrálva a uCoz rendszerben

Ez az üzenet fogadott minket a vezérlő pultban, és a honlap egyszerűen nincs. Miért? 2 éve működött az oldal, nem vettük le az Ucoz logót sem, és nem követtünk el szabálysértést. Ez most megint egy vírus miatt van? Köszönjük a választ előre is!

Hozzáadva (14.08.2013, 11:29)
---------------------------------------------
Már megjavult köszönöm! smile

Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 199 | 15:34
Nem tölt be a weblap ismét!!!!
www.proanti.ucoz.hu
Mi a baj megint????
Lehetne kérni ,hogy másik szerverre tegyék át a weblapom????
Ancsi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 200 | 16:24
Az én oldalam ismételten csak elérhetetlen. Lehet valamit ez ellen tenni? Épp szerkeszteni szerettem volna mikor totál bekattant (http://walhalladzsungi.ucoz.hu/). Nem tudom hirtelen melyik szerveren vagyok, de az most túlterhelt vagy csak szimplán karbantartás van? Előre is köszönöm a választ!
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 201 | 20:06
Az 55-ös szerver DDoS támadás alatt áll, ezért lassulások, betöltésproblémák jelentkezhetnek.
08.20. Technikai okok miatt a 85-ös szerver nem érhető el.
08.21. A 43-mas szerver DDoS támadás alatt állt, ezért... - elhárítva
08.21. A 105-ös szerver DDos támadás alatt állt, ezért... - elhárítva
08.22. Az alábbi szerverek (46-50, 52-65, 67, 68, 70-73, 77, 79, 80, 83, 85) átmenetileg elérhetetlenek bizonyos országokból.

Az orosz fórumon egy felhasználó eléggé kikelt magából (trágár szavak, számonkérés satöbbi), viszont igaza van, miszerint "minden héten ugyanaz van". Ilyenkor jut eszembe az "együtt a uCoz jó hírnevéért" kampány... biggrin

Hozzáadva (23.08.2013, 19:06)
---------------------------------------------
Elnézést, hogy ilyen xarsággal jövök, de nem tudjuk szerkeszteni a kommentjeinket, és nem bírom szó nélkül hagyni a bakimat, szóval az "43-as szerver", és nem "43-mas szerver". Ekkora hely. hibám is már rég volt. biggrin

Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 202 | 11:19
Helló mindenkinek!
Nem sok idő telt el, és ismét nem lehet a honlapokat használni, szerkeszteni.
Nagyon kellemetlen, mert így nem tudom napra készen tartani az Egyesület számára.
Jó lenne, ha pontosan informálna valaki, hogy mire lehet számítani, mert már nem először fordul elő. Értem, hogy DDoS támadás alatt állnak bizonyos szerverek, de meddig lesz ez így. Mit kell tennünk, csináljunk másik honlapot, mert ez már nem megbízható.
Üdvözlettel:PZS

Hozzáadva (29.08.2013, 10:19)
---------------------------------------------
Helló, nincs senki az oldalon!
Már öt napja írtam ide, de senki nem segít nekem.
Lehet, hogy másnál működik a rendszer, de nálam nem. Én laikus vagyok, nem rendelkezek nagy programozó tudással, ezért elnézést kérek a buta kérdésekért.
Az oldalakra még mindig nem tudok bemenni, ill. a "Belépés a vezérlőpultba, ott igen. De nem tudok szerkeszteni, mert eltűnt a szerkesztő panel. Az oldalon látszanak a szöveg mellett a kódok is. Közben látom, hogy regisztráltak az oldalra, én nem tudom használni. Segítsen már valaki. oroszul.3dn.ru és bajasport.ucoz.hu
Köszönettel: Zsóka

zsolti7615
Üzenetek: 15
Hírnév: 6

Üzenet # 203 | 13:30
Idézet (Zsóka8985)
Helló, nincs senki az oldalon!
Már öt napja írtam ide, de senki nem segít nekem.
Lehet, hogy másnál működik a rendszer, de nálam nem.


Üdv Kedves Zsóka!
Nem csak önnél, de senkinél, vagy legalábbis a szerverek többsége megint behalt, így jó néhányunk megint nem tudott csinálni az oldalával semmit...elérhetetlen volt, még a fórum is! Tehát még tájékozódni sem tudtunk, valószínű, elég sokan.
Ami engem felháborított, az az, hogy az ügyfélszolgálatnak írt levelemre még csak nem is válaszoltak. természetesen a leállásról szerettem volna infót...minden megértünk, türelmesek vagyunk, egy ideig. Aztán nehogy itt valaki modortalan megjegyzést tegyen a leállások miatt, had ne mondjam, hogy teljesen jogosan. Na de...az a lényeg, hogy megint okés ,legalábbis nálam, remélem mindenkinél így van.
További szép napot!
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 204 | 18:13
Kedves Zsolti!
Köszönöm, hogy reagált , én is írtam az ügyfélszolgálatnak is, de nem válaszoltak. Sajnos nálam a helyzet a régi, nem tudom szerkeszteni az oldalamat, és ez nekem nagyon kellemetlen.
Szép napot! Zsóka
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 205 | 16:36
Zsóka8985, zsolti7615, Sajnos mi is csak az angol / orosz fórumokon elérhető információkat tudjuk továbbadni, és az ottani hibanaplók üresek voltak... Illetve a fórumnak is volt egy 30-45 perces leállása, de nagyobb hibát mi nem tapasztaltunk, nálam az összes oldalam ment, és mint mondtam, mi sem kaptunk tájékoztatást leállásról, csak rajtatok keresztül, nincs hivatalos információ.... sad
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 206 | 18:20
T. vmarci21!
Köszönöm, hogy válaszolt.
Én nagyon laikus vagyok a szerkesztésben, eddig nem volt nagy gondom. Két éve szerkesztem a honlapokat.
Kevés üzemzavarral, de működött a rendszer. Megpróbálom leírni a hibákat.
1. A honlap stílusának változtatásához eltűnt az "Admin csík". (szerkesztés, stb.) 2. Külalak szerkesztése, pl. honlap felső részére klikkelek nem tudom módosítani, nem tölti be. 3. Nem működik a vizuális szerkesztő, BB kód panel, a HTML kódok panel sem. Amit korábban felraktam chet, solár, az sem működik. Kitörölni kitudom, de nem akarom. 4. Képet nem tudok feltölteni a fotóalbumba. Nem tudom szerkeszteni az oldalakat.
bajasport.ucoz.hu és oroszul.3dn.ru

Mindkettő oldalnál ezek a hibák.
Üdvözlettel:Zsóka
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 207 | 18:39
Zsóka8985, Nálam megy a chat mindkét oldaladon megy, admin-bar is van. szerintem a hiba nálad lesz.... Böngésződ?? Plugin-ok, cookie-k esetleg bezavarhatnak...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 208 | 19:23
T.vmarci21
Látlak az oldalon, akartam a chat-en válaszolni, de nekem nem megy.
De hol van nálam a hiba, legyél szíves segíteni.
Köszönöm, Zsóka

Hozzáadva (30.08.2013, 18:23)
---------------------------------------------
T. vmarci21!
A böngésző volt a ludas.
Köszönöm a segítséget, ha nem válaszolsz, nekem ez nem jutott volna az eszembe, eddig nem volt vele gond.
Tanultam belőle.
Üdv: Zsóka

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 209 | 09:12
Problémám akadt a uCozzal!
Mikor uID-n keresztül megpróbálok belépni egy oldalra, mint pl. erre e fórumra, nem jelenik meg a felhasználó-csík...
És a weboldalaimnál sem jelenik meg az Admin-bar... A vezérlőpult is megőrült: stílus nélküli 12 pontos Tmes New Roman-nel ír mindent... Semmi kép sem jelenik meg... Mi lehet a baj?
NAGYON SŰRGŐS!!!

Hozzáadva (31.08.2013, 08:12)
---------------------------------------------
Képet is adok hozzá:
http://kepfeltoltes.hu/view/130830/kep1_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/130830/kep2_www.kepfeltoltes.hu_.png


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 210 | 19:42
bigblog, Ez milyen böngésző?? Különben ugyan az mint Zsóka8985nak:

Idézet (vmarci21)
szerintem a hiba nálad lesz.... Böngésződ?? Plugin-ok, cookie-k esetleg bezavarhatnak...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: