A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 211 | 20:32
Hát kedves vmarci21... Egy picit fura a dolog:
Operán dolgoztam eddig mindig, de azon nem jelenik meg az admin illetve a felhasználó-csík weboldalaknál. És persze a Vezérlőpult stílusa...
Firefox-on is hasonló a helyzet, de ott a Vpult jól működik.
Internet Explorernél pedig nincs hiba... de azt nem szeretem, mert nem jeleníti meg tökéletesen a weboldal...
Esetleg vmi tipp, ötlet?

------------------------------------------------------------
Amúgy bejelöltelek a Facebookon! Ott majd Chatben megbeszélhetjük a dolgot... smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 212 | 20:40
bigblog, Esetleg egy gyorsítótár-ürítés után nem megy? (ff és opera alatt is nézd meg)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 213 | 21:37
Sajna azt is próbáltam sad

Hozzáadva (31.08.2013, 20:06)
---------------------------------------------
Megpróbálom Chrome-al is...

Hozzáadva (31.08.2013, 20:24)
---------------------------------------------
Jó hír!
Chrome-al működik!
A baj, hogy egy kicsit lassú.......
De nem baj. A lényeg, hogy megy!

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
zsolti7615
Üzenetek: 15
Hírnév: 6

Üzenet # 214 | 22:32
Idézet (vmarci21)
mi sem kaptunk tájékoztatást leállásról, csak rajtatok keresztül, nincs hivatalos információ.... sad


Köszi Marci! Bocsi, de csak most böngésztem a hozzászólásokat.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 215 | 21:41
Hoppá!
Most vettem észre valami nagyon furcsa dolgot a uCoz Fórumban!

Mikor rámutattam egy kategóriára, a "Nézegetik" szöveg helyett "Aézegetik" jelenik meg!
Bocsi az észrevételért, de nagyon furcsállom smile
Amúgy mikor a Hírdetések --> hibajelentés az Ucoz felé témára megyek, az jelenik meg, hogy nem létezik...

wacko

Hozzáadva (13.09.2013, 20:41)
---------------------------------------------

Idézet (vmarci21)
Ezek nem friss hozzászólások, nem én írtam ami most elől van, és kéne még egy 10-15 oldalnak lennie....


Most már értem, miről beszéltél!
Az eredeti topik címe ez volt: http://forum.ucoz.hu/forum/3-443-1 (csak most már nem létezik)
Ennek a topiknak pedig: http://forum.ucoz.hu/forum/25-444-1

wacko (nagyon fura...)

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 216 | 08:39
bigblog, igen, volt egy topik a http://forum.ucoz.hu/forum/3-443-1 címen, de az nem kifejezetten az uCoz közösség hibabejelentése volt, hanem egy kérdés, hogy a saját oldalán hogyan lehet hibabejelentést csinálni, ezért 2 részre szedtem, ebből van most ez. Csak ott már volt vagy 10 oldalnyi hibabejelentés, ami ide nem jött át, a másik fórum meg szimplán elszállt.... Nem túl jó, hogy a fórum ilyet is tudott, de szerencsére többször nem fordult elő, most rendesen áthelyezi a bejegyzéseket.....

tehát 149 bejegyzés a régi fórumban van, de nem lehet megtekinteni.....

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 217 | 08:52
Értem. Köszi!
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Pityu
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 218 | 14:40
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne ami nem is biztos hogy az oldal hibás működése miatt van ...szóval az a baj hogy tehetetlen vagyok nem tudok mit kezdeni vele...

A probléma következő:

Az oldalamat megszállták külföldi és félig magyar hozzászólásokkal... a statisztika azt mutatja hogy naponta vagy 15 országból lépnek fel az oldalamra és különböző hülye commenteket hagynak hátra, olyanokat amiknek semmi köze az oldal témájához.
A Felhasználóknál beállítottam hogy a vendégek ne írhassanak hozzászólásokat... de így is tovább érkeznek a különféle zagyvaságok.És hozzá teszem nincs új regisztrált tag szóval továbbra is a vendégek firkálják tele az oldalamat.

Itt van pár amit kiírtak kommentbe...(hozzá teszem az oldalamon a saját verseim vannak és azokra érkeztek ezek:


"2012-11-1Rubi mondja: c9n is a se9te1ra<a href="http://yfhjdaojzvk.com"> gltaoondm</a> első kf6rben, a kicsit gyorsabbik fajte1ra, de igen az fasze1s sem rossz f6tlet, azte1n amikor me1r ment lentebb nf6velni tudod az iramot e9s me1sba is belefoghatsz +5Ez a ve1lasz hasznos volt sze1modra?"

"1 Jose (2013-09-23 6:54 AM)
Baking soda and lemon works wonders to clean asmolt anything. Simply add it to the water and fill the reservoir to the full amount.You will need to run a couple cycles of just water to remove any residue that is left after completed. (you should do that anyway). Unlike the bleach and other products, both of these are safe for you and the drain when it gets poured out. Neither will hurt you or the environment if it gets consumed either."


"1 Eddy (2013-09-23 11:48 AM)
Thanks a lot for your post. I'd like to write my opinion that the price of car irucnanse varies widely from one plan to another, since there are so many different facets which give rise to the overall cost. One example is, the brand name of the motor vehicle will have an enormous bearing on the price tag. A reliable ancient family auto will have a lower priced premium over a flashy sports vehicle."


"1 Simo (2013-09-25 0:24 AM)
Ezt a kiege9szedte9st kf6szf6nf6m, mert edgy me1r e9rtem a minime1l kifejeze9st. Valf3ban a laeebrendkze9si e9rtelemben vett minime1lra asszocie1ltam.Ebben az e9rtelemben vett minime1l viszont a Cze1re1n fe9le kf6nyvben ve1zolt koszorfa, mint ősi hagyome1nyos koszorfa lenne nekem az igazi, amikor a fenyőzf6ldf6n, csipkebogyf3n e9s a gyertye1kon kedvfcl nincs me1s. Vagy egy bezf6ldezett koszorfa, amin csak a dif3 kfclf6nbf6ző varie1cif3ja fordul elő( ege9sz, fe9l dif3, dif3be9l, csoportokba rendezve) Igaze1bf3l a koszorfa kerek forme1je1t, a zf6ldek hie1nye1t e9reztem:-))) Szeretetteljes ve1rakoze1st kedve1nva: Colette"


"2 Adriano (2013-09-25 8:00 AM)
Tapez votre commentaire Vous <a href="http://xciucngzl.com">poeuvz</a> utiliser ces mots-cle9s HTML : <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong> Avertissez-moi des commentaires suivi par e-mail"
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 219 | 10:00
Linked tudnál adni?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 220 | 22:29
Körülbelül 2 hónapja nem tudok ucoz linket kitenni a Facebbokra, ugyanis spamként blokkolta az egész oldalamat. Hiába írtam nekik már vagy 80x semmi reakció! Ucoz felől milyen megoldást kaphatnék a problémámra, ugyanis iszonyat pipa vagyok már! http://mosolygobabak.ucoz.hu
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 221 | 18:47
Babák, Nincs magyar uCoz-nál senki?? Semmi választ nem kaptál az ucoz.hu kapcsolatán keresztül?? Hát ez nem kicsit gáz.... sad

Sajnos a Fb nem enged, én sem tudok mit kezdeni, mióta elszaporodtak a szennylapok azóta van ez....

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 222 | 21:11
Kedves uCoz
A nagy gondom az hogy belépek a weboldalamra, és belépés után, szerkesztgettem az oldalam és ki akartam jelentkezni és nem jelentkezik ki. Amikor a kilépés gombra kattintok az oldal frissíti magát és ennyi. cry
Weboldalam címe: http://bennariktamas.hu

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 223 | 22:10
tomi3821, Ellenőrizd le ezt:
http://bennariktamas.hu/panel/?a=tmpl;m=1;t=AHEADER

Keresd meg a Kilépés gombhoz vezető link kódot:
Kód
<a href="..."...>Kilépés</a>

Nézd meg, hogy ez van e oda kitéve:
Kód
<a href="$LOGOUT_LINK$">Kilépés</a>
(Lehet még van valami utána!!!)

Ha nincs az kitéve. akkor helyettesítsd!
Ha pedig igen, akkor:
http://forum.ucoz.hu/forum/19-248-10764-16-1381595678

Eddig sajnos sok oldalnál tapasztaltam ezt a dolgot! sad

Hozzáadva (13.10.2013, 21:10)
---------------------------------------------
Ez böngésztől is függhet !


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 224 | 22:12
Sziasztok.
Azt szeretném megtudakolni,hogy miért van az,hogy az oldalamon bárhol szerkesztek egy dolgot html szerkeztő nézetben,
például:
Kód

<ul><li>valami</li></ul>

Ezt elmentem oks.
De amikor újra megnyitom ennek az oldalnak a szerkesztőjét,akkor már ilyesféle van:

Kód

[*]valami</li>[List]

És ,ha csinálok mondjuk 50 sort,akkor át kellene írnom az egészet,mert ahogy megnyitom az adott oldalt szerkeszteni,egyből bb kod nézetben nyit,éshiába váltok át html nézetre, át is generálódtak a kódok,ahogy az imént írtam.
Direkt csináltam egy új honlapot és annál is ugyan ezt csinálja.Van erre megoldás?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 225 | 22:34
Háát... Amíg a "valami" után nem jelenik meg a "</li>" addig nincsen baj smile
Értem, hogy 50 sornál már baj volna mindez :/

Nekem az oldalamon rendesen jelenik meg surprised

Hozzáadva (13.10.2013, 21:34)
---------------------------------------------
Üdv mindenkinek!
Nekem is volna egy problémám a uCoz Fórummal!
Amikor idézni szeretnék, ez jelenik meg: =hogy magamat idézzem...)

Idézet Nekem az oldalamon rendesen jelenik meg;
undefined


Ez helyett:

Idézet bigblog
Nekem az oldalamon rendesen jelenik meg


Mi lehet a hiba?

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: