A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 181 | 09:15
vagyonőr, nézd csak, mit találtam! Lehet, hogy ez lesz az biggrin
http://facebooktippek.hu/2013....dalakra
vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 182 | 20:26
Mivel csak a packersoldal.hu assalmelynek nincs előnézete,így nem a face beállításával van gond.Igy nem jó valaki esetleg?
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 183 | 22:28
Az 57-es szerver IP címet cserélt a késő délutáni órákban!! Az új IP => 193.109.246.157
Kb. du. 3 körül voltam az oldalon, tökéletesen funkcionált, de most (este 9-kor) elérhetetlenné vált a csatolt domainen át. Mivel automatikusan átirányít mindenkit az oldal a csatolt domainre, így senki sem fért hozzá. Azt írta ki, hogy a domain csatolási művelet még nem fejeződött be - X ideje csatoltam már domaint az oldalhoz, szóval nem értettem, hogy mi a kínja. -,-' A vezérlőpultba is alig bírtam belépni (3-4x meg kellet nyitnom, hogy betöltse). Bejutottam a vez.pultba, majd ellenőriztem a domain csatolása menüpontot. Más IP címet mutatott, mint amit annó megadtam a csatolt domainnek (A rekord) - és így lett a chocapic. biggrin biggrin
Aki hasonlóan járt, mint én, csak lépjen be arra az oldalra, ahol a domaint létrehozta pl. mydot.tk, majd módosítsa az IP-címet. Aki szintén a mydot.tk-n hozta létre a domainját, akkor Login => Go to domains => Modify => Mindkét IP átírása => Save Changes. Várj egy-két percet. Ha még így sem jelenne meg az oldalad, akkor nyisd meg a Domain csatolása menüpontot a vez.pultodban, válaszd le a domaint, majd csatold ismét (azt a nevet kell átmásolnod a mezőbe, amit korábban, a domain létrehozásakor megadtál, mint Host Name). Ha a soraim segítettek vkinek, akkor nagyon szívesen. up
zsolti7615
Üzenetek: 15
Hírnév: 6

Üzenet # 184 | 14:00
Idézet (Redzsina)
Az 57-es szerver IP címet cserélt a késő délutáni órákban!! Az új IP => 193.109.246.157


Szia!
Köszi az információt, pont ugyan így jártam én is.
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 185 | 19:54
Mi történik itt??? O.o A fél oldalunk orosz nyelvű (vagy be sem tölt). S57
Előbb ez az oldal is dobálta a rossz DNS hibaüziket, meg a sárga felkiáltójeles (nem lehet kapcsolódni) dolgokat.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 186 | 20:12
Redzsina, oldalad címe??? Nincs semmi hivatalos hibajelzés....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 187 | 20:31
Már tárgytalan hála a jó égnek. cool Visszaállt minden a normális kerékvágásba. Nagyon komoly volt. biggrin Orosz reklámok (csak a fórumon 3 db), összes funkció orosz nyelven, SŐT még a jobb felső sarokban egy "hirdetés letiltása, készíts ingyen weboldalt" hirdetést is kaptam cirill betűkkel. biggrin biggrin
http://kepfeltoltes.hu/130803/uid_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha 20-30 percig elérhetetlen az oldal, a kutyát nem érdekli, de ez a ruszkis dolog egy kissé meglepett. Be is pánikoltam azonnal, mert ilyet még nem láttam. biggrin biggrin

Hozzáadva (03.08.2013, 19:31)
---------------------------------------------
Az a bizonyos cirill betűs hirdetés pedig erre az oldalra irányított -> http://utour.ucoz.ru/

Aptyuka
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 188 | 05:03
Kérlek, segítsetek: Nem enged belépni a filmekletoltese.ucoz.hu
Letiltott regisztrációt ír, és admin jelszót kér.
Hol tudok érdeklődni?
Köszönöm

Hozzáadva (10.08.2013, 04:03)
---------------------------------------------
Kérlek, segítsetek: Nem enged belépni a filmekletoltese.ucoz.hu
Letiltott regisztrációt ír, és admin jelszót kér.
Hol tudok érdeklődni?
Köszönöm
Bocsánat a kétszeri küldésért!

Robert0203
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 189 | 11:45
Szép napot mindenkinek! Nem működik a szekelyradio.ucoz.com weboldal. Vajon mi lehet a probléma? Tudnátok segíteni? Köszönöm szépen!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 190 | 12:53
Aptyuka,
"Copyright Infringement
Source: http://filmekletoltese.ucoz.hu/forum/41-8623-1
Amennyiben Te vagy a honlap tulajdonosa, a helyzet tisztázása érdekében lépj be a Vezérlőpultba, és fordulj a uCoz ügyfélszolgálatához."

Szerzői-jogsértés miatt tiltottak...

Robert0203,

nem tudom, mi lehet a baj sad

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Timi3391
Üzenetek: 10
Hírnév: 1

Üzenet # 191 | 12:56
Nekem sem működik. Megint vírus támadás van szerintem.

Hozzáadva (10.08.2013, 11:56)
---------------------------------------------
Megjavult nekem már működik nézzétek meg ti is.

vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 192 | 13:05
Nem tudok belépni a vezérlőpultba a www.packersoldal.hu domainnál.
A fullpackersgame.ucoz.com működik ugyan abból a Webtopból. sad
Timi3391
Üzenetek: 10
Hírnév: 1

Üzenet # 193 | 13:26
Megint nem működik pedig az előbb egy pillanatra jó volt. A vezérlőpult sem működik.
Robert0203
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 194 | 13:33
Hozzászólás szövegeTimi3391, nekem sem működik sad a szekelyradio.ucoz.com weboldal!
zsolti7615
Üzenetek: 15
Hírnév: 6

Üzenet # 195 | 13:48
Mi a gond az s57-es szerverrel? Megint nem elérhető a weboldalam! Kissé kezd ez az agyamra menni már...most lenne egy kis időm foglalkozni fele és nem megy...Ha esetleg változna az ip cím, azt jó lenne közzé tenni, legutóbb ez nem történt meg, mástól kellett megtudnom.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: