A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 166 | 14:48
Idézet (tokio170)
a DDOS támadás nem szokott ennyi ideig tartani... Kinek van erre energiája? Ja... és persze miért is?

lejárató kampány az uCoz ellen. Hogy kinek van erre energiája?? Sok vírushálózatokat üzemeltető embernek, elvégre nam az ő képéről megy a támadás, hanem egy vírust-elkapó személyéről...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 167 | 15:11
MŰKÖDIK az oldalunk!!! S57 szerveren van. Csekkoljátok a Tiéteket!!
A hibanaplóba is már kiírták, de oda nem tudok publikálni. -> http://forum.ucoz.hu/forum/3-366-1
TiffanySims
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 168 | 15:25
S64 szerver is működik! :)) Vééégre!!
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 169 | 15:41
Igen-igen! biggrin
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 170 | 16:55
FIYGELEM: IP-cím változások a leállások alatt: http://forum.ucoz.hu/forum/3-366-1#7243
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 171 | 17:15
Végre betudtam menni az oldalakra négy nap után. Köszönet.
Én nagyon amatőr szinten szerkesztem a honlapokat, ha van most valamilyen teendő, akkor szíveskedjen valaki azt megírni.
Honnan tudom meg, hogy melyik szerveren van az oldal, Bocs.
Üdv, és még egyszer köszönet.
zsolti7615
Üzenetek: 15
Hírnév: 6

Üzenet # 172 | 17:45
Idézet (Zsóka8985)
Honnan tudom meg, hogy melyik szerveren van az oldal,


Üdv Kedves Zsóka!
Be tetszik lépni a vezérlő pultba, majd legfelül tetszik látni a menüsorban egy "Általános" menüpontot! Arra katt és ott van a szerver..pl a szerver neve: [s57]...
Üdv.
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 173 | 18:12
Köszönöm minden kedves uCoz szakértőnek a kitartó munkáját és hogy megjavították a szervereket.
Még egyszer hálás köszönet!

Üdv.:KOCZKAHUN biggrin
Zsóka8985
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 174 | 18:28
Zsolti!
Köszönöm a gyors választ.
Joe3052
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 175 | 19:03
Szép estét mindenkinek!

Örömmel látom, hogy helyreállt a rend a szervereken.... smile
Remélem feladják a hackerek az ostromlást és nem lesz többet ilyen...
De talán ez egy jó lecke is lehet az ucoz szerverekre nézve, mivel lehet, hogy most olyan biztonsági rést találtak, amit kijavítva nem adnak esélyt ilyen támadásnak..

Üdv: Joe
Amatőr
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 176 | 20:46
Heuréka! Újra működik ahogy kell.
Hálás köszönet azoknak akik helyreállították!

H1i
Timi3391
Üzenetek: 10
Hírnév: 1

Üzenet # 177 | 21:11
Köszönjük! Már csak egy apró bökkenő van, nem lehet a honlapokra belépni mint felhasználó. Megnéztem egy csomó sablonnal és egyikkel sem engedett belépni. Reméljük ez is hamarosan kijavítódik és akkor már tényleg jó lesz wacko
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 178 | 21:38
Timi3391, melyik szerveren vagy?? A 41-essel még lehetnek problémák, mert az "megadta magát", újra kellett az egészet indítani...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
szuper
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 179 | 17:17
Becsületesen nagy harcot vívtatok - megnyert csatával. KÖSZÖNJÜK!!!
(Nálam is minden visszaállt mára a rendes kerékvágásba.) biggrin
vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 180 | 09:12
Sajnos továbbra sem jelenik meg az előnézeti kép ha a facén beillesztek egy linket.Csak a link jelenik meg.Bármilyen oldalról
történik a beillesztés pl.:fullpackersgame.ucoz.com ,minden rendben.Csak a packersoldal.hu-nál van bibi.Kérlek segítsetek mi
lehet a baj
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: