A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 18:09
Igen remus, de az csak annak tünteti el, akinek megvan az a blokkoló.
a látogatók ugyanúgy látják tovább is.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 17 | 18:24
Idézet (vmarci21)
nem, nem lehet, nincs benne a sablonban, vagyis a szerkesztésnél nem látod... (feljebb írtam részletesen)

Ha benne lenne,már kivettem volna!de nem tudom,hogy nem e lehet valamilyen biztonsági scriptet beleépíteni a Sablonokba?ez cak egy tipp

Hozzáadva (29.01.2013, 17:16)
---------------------------------------------

Idézet (KOCZKAHUN)
Igen remus, de az csak annak tünteti el, akinek megvan az a blokkoló.
a látogatók ugyanúgy látják tovább is.

keresek egy scriptet....berakom a "Külalak szerkeztése/honlap felső része-be és az tuti blockolja minenkinek
smile

Hozzáadva (29.01.2013, 17:24)
---------------------------------------------
KOCZKAHUN, egyet találtam is és blokkol......ha tese látod a bannert nálam?!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 18 | 18:25
Idézet (remus)
scriptet beleépíteni a Sablonokba?

Idézet (remus)
keresek egy scriptet....

És tuti törlik a honlapodat... hidd el, ilyenkor még jobban figyelnek, hogy kinek van eltüntetve a reklám, és regisztrációnál elfogadtad hogy a reklámot nem takarod le, és nem tünteted el, ellenkező esetben minden előzetes [dolog] nélkül törlik a lapot...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 19 | 18:27
Én már nem is látom ezt a reklámot, visszaállt a régi.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 20 | 18:28
Locky, ország(ip) függő... Németo-ból nézve (vagy német IP-vel), gyakorlatilag mindig van ilyen reklám... sad
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 18:38
Igen, nekem is visszaállt.
azért köszi mindent! biggrin
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 22 | 18:49
Idézet (vmarci21)
És tuti törlik a honlapodat... hidd el, ilyenkor még jobban figyelnek, hogy kinek van eltüntetve a reklám, és regisztrációnál elfogadtad hogy a reklámot nem takarod le, és nem tünteted el, ellenkező esetben minden előzetes [dolog] nélkül törlik a lapot...


najo...nem scriptelgetek...nemszeretném ha törölnék a honlapomat...sok munkám van a szerkesztéesben.köszönöm,hogy itt lehettem.sziasztok!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 23 | 19:50
remus, nem tudom, most mi a baj... Már nincs reklám, és CSAK a REKLÁM ELTÜNTETÉSÉRT (és a +18-ért) törölnek.... wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 24 | 20:12
vmarci21, semmi baj,csak kicsit megijedtem a "törlés" szótól.féltem a weboldalam.Nagyon sok munkám van benne smile
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 25 | 20:31
remus, a reklám az normális dolog egy ingyenes weboldalszerkesztőn.

Az hogy így van kivitelezve az valóban nem. Most is össze-vissza ugrál, de a "központ" szarik rá. Nem tudom ti észrevettétek-e, de a magyar hirdetés néha 250*300-ba törik el, így eléggé tolakodó tud lenni, hogy egyszer ilyen, egyszer olyan, és nem olyan mint azelőtt.

Érdekes ez a rendszer, egyszer állítható volt, egyszer felnőtt tartalmat jelenítettek meg, egyszer normálisba került vissza, most "bugzik", legközelebb nem tudom mi jön. A 250*300-as hirdetés meg tolakodónak nem lenne az, csak pl. nálam a menümet is "dektiválta", mert akárhogy görögtem, eltakarta.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 26 | 20:38
Locky,nemtom.én nem látom amióta az adblockot beraktam a böngészőmbe.A menümet is úgy szerkesztettem meg,hogy pontosan olyan helyen legyen,ahol reklám nem nagyon szokott lenni.Én amugy azt akartam csinálni,hogy a beléptető oldalamon kiírni az adblock szükséges installálását a böngészőbe a reklámok miatt,csak megijedtem,hogy eltakarom vele az ucoz reklámot is.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 27 | 16:05
remus, hát, az hogy te mit látsz a saját oldaladon, szerintem pont az a legkevésbé fontos. Az a lényeg a többiek mit látnak. - jelen esetben azt, hogy ez a reklám több sorba törik.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 28 | 16:23
Idézet (Locky)
, hát, az hogy te mit látsz a saját oldaladon, szerintem pont az a legkevésbé fontos. Az a lényeg a többiek mit látnak. - jelen esetben azt, hogy ez a reklám több sorba törik.

Kösz. surprised de amúgy kikapcsoltam az adblock-ot.és ugysem látok semmilyen reklámot.....csak a ucoz reklámja jelenhet meg a honlapomon.más nem.

cool
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 29 | 16:27
remus, ucoz reklámjáról beszélek, eddig is arról beszéltem.

Az hogy te azt leblokkolod, az oké, neked jó. De egy honlapot sose azért csinál valaki, hogy saját maga használja elsősorban.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 30 | 17:12
Locky,Ja értem miről beszélsz most már.Sajnos szerintem az ingyen honlapoknál ez van.De úgy tudom lehetséges a reklámmentesítés,pénzes szolgáltatás,de ha így eltűnik a reklámcsík,akkor szerintem igénybe fogom venni ezt a szolgáltatást.Hiszen természetesen az a legfontosabb,hogy a látogatók,felhasználók minél kényelmesebben tudják használni a weboldalt.Én az énrészemről blockolom a böngészőmmel,tehát nemlátom,ebben igazad van.

De a nem én vagyok a lényeg.Így van!Ezért fogom igénybe venni ezt a szolgáltatást a ucoz részéről biggrin

Azért linlej be egy képet,hogy neked hogy néz ki mondjuk a kezdőoldalad a reklámcsíkkal,mert én nem látom és kíváncsi vagyok rá,hogy néz ki.

Hozzáadva (05.02.2013, 16:12)
---------------------------------------------
....bocs a helyesírási hibákért!....

uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: