A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 31 | 17:13
Engem nem zavar a reklám, csak ez a "bug" amit nem hajlandóak kijavítani.



Ilyennek kéne lennie:

Csatolmányok: 9957160.png (3.3 Kb) · 8638783.png (3.0 Kb)
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 32 | 18:09
jah értem!dehát erre is van megoldás!!pillanat midjárt le is írom neked!hamarabb is láthattam volna alépet. biggrin Egy pill.csak letöltök egy olvasmányt a fiamnak!

Hozzáadva (05.02.2013, 16:48)
---------------------------------------------
Szóval,nekem így néz ki az oldaladon a csík; http://dragonbit.ucoz.hu/lineage.jpg

A menü az müxik rendesen,kattintható.De ha gondolod,akkor a Vezérlőpultban,külalak szerkesztése/a honlap felső része-ben a az 1.sor <table -elé rakj <br>-t.Ez a sortörés kódja.Így ahány <br>-t raksz egymás alá,annyival leljebb lesz a honlapod.Próbáld ki.

Ja és ezt a reklámot én sem tudom blockolni,és szerintem csak fizetéses szolgáltatással lehet.
Az én menüm azért van ott,ahol van biggrin

Hozzáadva (05.02.2013, 17:09)
---------------------------------------------
....vagy cseréld ki a két div-et (lineagefejlec.png legyen felül,menü alul) de természetesen pontosan kell beilleszteni a megfelelö helyre...mindenképp ha valamin váltosztatsz ,csinálj előtte biztonsági mentést az eredetiről!!!

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 33 | 18:33
remus, lejjebb tudom húzni az oldalt, de nem <br>-el csinálom, mert az nem arra való. Hanem CSS-ben. Amúgy meg frissítsd le kb 7-8x egyszer összetöri a hirdetést úgy is olyanra, mint amit mutattam. Én nem szoktam biztonsági mentést csinálni, mert tanultam hibaanalizálást.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 34 | 18:44
bocs biggrin wacko
suszi
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 18:44
Sziasztok !
Ma léptem be az oldalra és megpróbáltam a megfelelő sablont kiválasztani, de hiábí klikkelek az adott sablonra, vagy alatta a #909 kódra nem történik semmi, marad a 971 sablon... Mit kellene tennem, hogy a kiválasztott sablonra változzon a jelenlegi. Itt fórumon olvastam, hogy az 57-es szerverrel sok gond van, én is ott vagyok, ez lehet esetleg a gond ?
a választ előre is köszönöm.
Üdv
András
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 36 | 16:02
suszi, böngészőprogram?? (ie, firefox, chrome, opera, stb)
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 37 | 16:02
Idézet (suszi)
Sziasztok !
Ma léptem be az oldalra és megpróbáltam a megfelelő sablont kiválasztani, de hiábí klikkelek az adott sablonra, vagy alatta a #909 kódra nem történik semmi, marad a 971 sablon... Mit kellene tennem, hogy a kiválasztott sablonra változzon a jelenlegi. Itt fórumon olvastam, hogy az 57-es szerverrel sok gond van, én is ott vagyok, ez lehet esetleg a gond ?


Nem hinném, hogy a szerverrel lenne most is baj. Próbáld meg a sablon cseréjét ezen a módon. Hátha így sikerül. Előtte ne felejtsd el lementeni a mostani honlapodat a böngészőből, előre nem látható esetekre, ha esetleg vissza akarnád állítani.


Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 00:40
Sajnos ismét nem elérhető a weblap: proanti.ucoz.hu
Miért van ez állandóan?
Én fizettem a szolgáltatásért is!
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 39 | 15:17
Hozzászólás szövege
Idézet (Szabolcs)
Sajnos ismét nem elérhető a weblap: proanti.ucoz.hu
Miért van ez állandóan?


1. Túlterhelt szerver;
2. előre beütemezett karbantartás;
3. egyéb, nem a tárhelyszolgáltatótól függő leállás (saját internetszolgáltató maszekol).

Egyébként elérhető most is az oldal.


KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 40 | 21:09
Hy!
A honlapom esténként, 8 órától nagyon lassan, vagy egyáltalán nem is tölt be! sad

Honlap: http://kovjonas.ucoz.hu/
Szerver: 57
Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 22:04
Ismét nem töltödik be a weblap: www.proanti.ucoz.hu
Miért van ez állandóan???????
Kinek kell szólni, hogy megoldódjon a probléma???
CM
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 42 | 22:40
Valami globális probléma lehet, mert nálam sem megy...szerintem túlterhelt a szerver.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 43 | 19:37
Szabolcs, CM, iratkozzatok fel a hibanapló frissítéseire, és értesítést kaptok az esetleges problémákról:
hibanapló megtekintése

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 13:21
MOST ISMÉT NEM TÖLT BE A WEBLAPOM: 2012.02.23 12óra 11perckor néztem!

Ez nagy probléma és ráadásul fizetek a szolgálatatásért! Miért van ez állandóan?

Nem ülök mindig gép előtt, de ha mikor ránézek nem jön be éppen, akkor gondolom sokszor előfordul ez!

Várom a probléma mielőbbi megoldását! Vagy tanácsot, arra vonatkozóan hogy a weblap mindig elérhető legyen!

Üdv.
Németh Szabolcs
www.proanti.ucoz.hu
Szabolcs
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 13:21
Sajnos a hiba még nem oldódott meg, a weblapom nem elérhető.
üdv.
proanti.ucoz.hu
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: